Polski rząd otwiera się na imigrantów.

Obrazek użytkownika Łukasz Kuk
Kraj

Polska przekształca się w multikulturowe konglomerat stawiający sobie za cel zostanie rynkiem zbytu i taniej siły roboczej dla międzynarodowych korporacji.

Imigracja do Polski nabiera rozpędu. Najnowszy pomysł ministerstwa pracy dotyczy strategi imigracyjnej. Ministerstwo prowadzi pracę nad zmianami w prawie wydłużającą możliwość pracy w Polsce z sześciu miesięcy do roku obywatelom sześciu państw byłego ZSRR. Co więcej rząd planuje przybyszom spoza UE uzyskanie zezwoleń na pracę i wydłużyć czas ich obowiązywania. Obecnie są to trzy lata, wkrótce może być nawet pięć. W projekcie znajdują się również ułatwienia dla rodzin które będą mogły się łączyć bez zezwolenia na pracę.
Celem tej strategii jest nie tylko wypełnianie luki na rynku pracy ale również łatanie dziury demograficznej, stąd zachęta dla imigrantów by się osiedlali w Polsce.

Na to wszystko dochodzi podpisana przez prezydenta ustawa umożliwiająca rozszerzenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej na obszar całego kraju przez okres 10-15 która zapewnia inwestorom zwolnienia podatkowe.
Międzynarodowy biznes ściągany do Polski ma przetransformować kraj w jedną wielką montownie. Na ten cel wydano przez 2,5 roku 250 mln złotych.
Największym beneficjentem obecnej polityki rządu jest Daimler AG która za wybudowanie fabryki w Jaworznie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej dostała od polskich podatników 82 miliony złotych na budowę fabryki. Wsparcie trafiło również do takich potentatów jak; LG Chem, Areo Gearbox, JP Morgan, IFA Powertrain, Luxsoft, oraz Guardian Glass.

Tysiące imigrantów czekających w kolejce wokół granic polski jest zachęcana zmianą miejsca zamieszkania i pracy. Łatanie dziury demograficznej i przekształcenie Polski w mozaikę multikulturową ma zachęć program rządowy 500 plus już teraz hojnie zasilający budżety ukraińskich rodzin pracujących w Polsce.

Atrakcyjny klimat inwestycyjny jaki zaczyna panować w Polsce nastawiony jest zapewnienie maksimum zysku dla międzynarodowych korporacji. Rząd wydaje setki milionów złotych na ten cel zapominając,że stwarza to nierówną konkurencje dla rodzimych firm nie mogących konkurować z potężnym zagranicznym kapitałem, wspieranym przez wieloletnie zwolnienia podatkowe.

Trudno doszukać się w tych działaniach korzyści płynących dla kraju. Polskie przedsiębiorstwa przegrywają batalię na nierównym rynku konkurencji. Rynek pracy zostaje zdominowany przez dotowane przez państwo polskie rodziny imigrantów pracujących za najniższe stawki. Polacy opuszczają kraj w poszukiwaniu pracy. Tylko w zeszłym roku wyjechało z Polski 20 tys. Polaków do Wielkiej Brytanii. Obecna polityka, łamiąc wyborcze obietnice dane Polakom doprowadza do zmiany populacji. Ściąganie tysięcy imigrantów w tym z państw  muzułmańskich niesie za sobą ryzyko zamachów terrorystycznych i rozrastania się wrogo nastawionej społeczności muzułmańskiej.

Jakie będą skutki takiej polityki gdy imigranci nie będą już dłużej chcieć pracować za najniższe stawki lub stwierdzą ,że bardziej korzystne jest korzystanie z przywilejów socjalnych dla rodzin?
Wszystko to jest już zapisane na kartach historii. W latach 60' ubiegłego wieku zgubna i brzemienna w skutkach polityka imigracyjna Niemiec doprowadziła do masowego exodusu tureckich pracowników. Niemcy też myśleli, że znaleźli złoty środek na gospodarczy rozkwit. Dziś, wiele lat od tego momentu fundamentalizm, złe wykształcenie, przyzwyczajenie do życia ze świadczeń socjalnych wciąż oddzielają tę społeczność od zwykłych Niemców.

W tej naglącej sprawie została wystosowana petycja do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego http://podpiszapel.pl/petycje/stopimigracji/ .
 

https://planetaprzemian.blogspot.com/

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:19)

Komentarze

stop dzikiej imigracji

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1565710

Zapewne za chwilę dołączy Verita, Jestem jakim jestem i... no właśnie kto jeszcze? 

I co na to powyższe tutejsi pasjonaci PiS-u ? Dotychczas tłumaczą nam, że to..., że tamto..., że dopiero dwa i pół roku rządów i powinniśmy poczekać?  No jeżeli na to mamy czekać,  to " wesołych świąt "...

AWERS i REWERS ...ta sama moneta..., a na imię jej żydostwo... Judeo- Polonia ...

I tak już mamy od 44'...

A odważnych mało ... Żołnierzy Wyklętych wymordowali i pozostał ... np. właściciel apteki z Orłowa,  który bardzo patriotycznie " głosuje " w Internecie... i inni jemu podobni... nieużytki polskiej historii i teraźniejszości... mądrale przy klawiaturze..." towarzystwo wzajemnej adoracji "...

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

chris

#1565716

Dołaczy jeszcze Ość (być może), ale coraz bardziej nie wiem, po co to robię - czuję sie jak Don Kichot walczący z wiatrakami, jak Syzyf walczący z syfem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1565718

....lepiej walczyć o godność nie widząc szans na materialne zwycięstwo, niż zadowolić się miską soczewicy od kolaborantów i folksdojczów.... ducha nie złamią bo narzędziem Belzebuba "oni".....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1565945

Zagraża dziś Polsce i Polakom, których PiS-owski rząd po cichu, tylnymi drzwiami przyjmuje, wmawiając Polakom że to nielegalni imigranci, którzy przekroczyli granice z Białorusi czy Ukrainy i udają że będą ich sprawy rozpatrywać.

Przyznawanie obywatelstwa Polskiego żydom, idzie już w tysiącach i też po cichu, by Polacy nic nie wiedzieli.

Trzy miliony Ukraińców już mieszka i pracuje w Polsce, a duża część z nich to zwolennicy bandery i mordowania Polaków.

Robią zadymy, protesty, wychwalają banderę i OUN I UPA,  a zażydzony PiS widzi I nawet nie reaguje. 

Bo gdyby był to Polski rząd, takiego poniżenia Polski by nie było, a reakcja była by natychmiastowa i deportacja natychmiast, a wielu przypadkach więzienie.

A szwabskie partie PO-PSL-Nowoczesna które działają dla szwabów, znikły by ze sceny politycznej Polski.

Wasale pro Izraelscy, zmienili wasalów pro euro-burdelowych.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1565724

.... czy podejmą samodzielną walkę?

  Podpisy niczego nie zmienią, ani w przypadku obrony życia, ani co do przymusu szczepień ....ani , ani...itd.

Przecież nie mamy na nic wpływu.

    W jakim celu rabini spotkali się w Warszawie? Aby nakreślić plan zagospodarowania majątku, jaki Polska będzie już wkrótce musiała im przekazać, zgodnie z ustawą nr 447 JUST...

Kandydatura na ambasadora Naszego Najważniejszego Sojusznika w Warszawie wydaje się idealna. Już tam pani Żorżeta przypilnuje, która podczas przesłuchania przed senacką komisją mogła z czystym sumieniem powiedzieć, że nowelizacja ustawy o IPN wyzwoliła falę antysemityzmu.

Właśnie prezydent Duda podpisał ustawę o Centralnym Porcie Komunikacyjnym, czyli wielkim lotnisku między Warszawą i Łodzią. Pasy startowe mają mieć tam 4 kilometry, więc bez problemu będą mogły lądować tam i startować największe amerykańskie samoloty transportowe w rodzaju Lockheeda C5 Galaxy, który rozpędza się na dystansie 2530 metrów. Dotychczas tylko jedno lotnisko w Polsce – w Powidzu – ma pas długości 3500 metrów, więc lotnisko o czterokilometrowych pasach w odległości około zaledwie 200 kilometrów od wschodniej granicy obszaru obrony NATO, będzie jak znalazł.  

  Szkoda tylko że Polska zobowiązała się do samodzielnego ponoszenia kosztów jego budowy, podobnie jak do utrzymania amerykańskiej brygady, czy nawet dywizji, jeśli uwiłaby sobie ona w Polsce gniazdko w postaci stałej bazy. http://www.bibula.com/?p=102067

Co na to rząd w Polsce? Tymczasem zamiast okazać wdzięczność ludziom, którzy bezinteresownie, z miłości do starego kraju, zaczęli lobbować za Polską, Gowin starał się zdezawuować działania polskich patriotów z Ameryki: – Z pełnym szacunkiem dla środowisk polonijnych, które wyrażają obawy, że ten dokument może być narzędziem nacisku na Polskę, jeszcze raz chcę podkreślić, że daje on rządowi amerykańskiemu prawo wyłącznie do monitorowania sytuacji. Nie daje żadnych realnych, prawnych instrumentów do nacisku.

Z drugiej jednak strony, jakby samemu nie wierząc w to, co powiedział, wicepremier stwierdził też: – Nie ma obaw co do ewentualnych szybkich i negatywnych jej skutków. Tak więc skutków negatywnych nie będzie, ale jednak być mogą.

Taki jest sens wypowiedzi pana wicepremiera Gowina, który najwyraźniej sądzi, że jest politykiem wytrawnym, potrafiącym powiedzieć dużo, a jednocześnie nic nie powiedzieć.

https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5672-kto-rzadzi-w-polsce-skad-ta-cisza

A Polskie MSZ w pełnej krasie ! Czaputowicz chwali Tuska i broni Mosbacher.

W ramach kompetencji szefa Rady Europejskiej trudno zarzucić cokolwiek Tuskowi – stwierdził Jacek Czaputowicz. Szef MSZ poszedł jeszcze dalej. Szokujące słowa przyszłej amerykańskiej ambasador USA w naszym kraju określił mianem „nieszczęśliwej wypowiedzi” i „skrótu myślowego”.

http://wolnosc24.pl/2018/06/09/czaputowicz-chwali-tuska-i-broni-mosbacher-polskie-msz-w-pelnej-krasie/

Natomiast gdy idzie o obóz KL Warschau, na którego terenie , na szczątkach ofiar , zbodowano Muzeum Polin…..w tej sprawie panuje zmowa milczenia.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23154&Itemid=100

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23155&Itemid=100

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1565736

...nie o ustawę o IPN tu chodzi. To tylko pretekst. Cały szum jest o to, że próbujemy wprowadzić ustawę reprywatyzacyjną!!!!
A ta jakoś nie wychodzi od lat i co próba to napad żydostwa światowego na Polskę i Polaków..... wiemy o co chodzi???...
Ale o tym w kolejnym moim komentarzu "za chwilę" na blogu.
Co zaś do ustawy o Centralnym Porcie Komunikacyjnym, to służby izraelskie mają tu mieć i mają to zagwarantowane, swoją największą bazę i prawo do pełnej kontroli "wszystkiego" co w tym porcie będzie się działo i  sytuacji wszelkich z jego logistyką  i funkcjonowaniem związanych...
Ale szerzej o tym też na blogu.....

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

zimny drań
 

#1565947

Awers i rewers...

A islamiści, to narzędzie w ręku międzynarodowego żydostwa..., by wykończyć Europę,  w tym i Polskę i wprowadzić Multi Kulti...

Jednak w Usraelu dbają o ..." czystość rasy" ... , zupełnie jak Adolf :-))))  każda emigracja w ich kraju traktowana jest jako antysemityzm : -)))) 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

chris

#1565829

Nauka po PO ich głowy zdobi

Lecz Naród się budzi nie wierzy na słowo

Nie chce by go rabowano koncertowo

Podpisane

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1565731

nam rymem podpowiada,

jak nas PiS i UBozycja rozkłada...

Raz taki, raz siaki 

lecz zawsze patrYotycznie chłopaki... 

Frazesy, bajery 

pieniądze zniknęły...

 

;-)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1565830

Swiat stanal na glowie i wesolo macha nozkami!!! Az strach sie bac co ONI jeszcze wymysla!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1565737

A tu niestety znowu by nam nada trenirować robienie laski na wzór klasyka-im głębsze gardło tym patriot-yczniejsze.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1565798

Imigranci są sprowadzani do Polski tylnymi ( czy raczej bocznymi) drzwiami, bo przyjmują ich wojewodowie, choć oficjalnie do tej pory rząd warszawski był teoretyczńie przeciwny imigracji. Tak to właśnie dobra zmiana zrobiła Polaków w konia, nie po raz pierwszy zresztą. 

http://niepoprawni.pl/blog/lotna/imigracyjny-hokus-pokus-dobrej-zmiany

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Lotna

 

#1565905

Piszemy naród wyPrany , i mamy dobrą zmianę! 

Trzeba natomiast rozumieć Dla kogo ta zmiana jest dobra...bowiem ten slogan ma swoje uzasadnienie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1565909

Kto pozwolił polskiemu rządowi , aby otwierać się na imigrantów ze wschodu? Przecież to będą wzmożone akcje ze wszystkich stamtąd stron, z atakami i działaniami zaczepnymi. Putin już to przygotował od paru lat. Trzeba to sprawdzić, na różne sposoby. Te farmazony że Polska się przekształca w jakiś tam multikulturowy konglomerat, stawiający sobie jakiś cel, to znaczy komu z czym i z kim?, budować rynek zbytu i taniej siły roboczej dla międzynarodowych korporacji. Gdzie my jesteśmy, kto z nami to kupi i kto nas opluje. Wierzyć mi się nie chce, że coś takiego się dzieje. Opozycja już zaciera ręce. Lewactwo się budzi. Do czego to dojdzie, lepiej nie myśleć. Bałagan już sie zaczął. Minister SWiA Brudziński otrzeźwiał, dostał jakąś petycję, czyli memoriał, którego nie widzieliśmy. Czy to ręka prezydencka brała w tym udział? Oby nie, bo tylko zostanie nam ulica i..., mniejsza z tym. Wiemy co.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1566057