Konferencja bliskowschodnia w Warszawie-skrót upokorzeń.

Obrazek użytkownika Łukasz Kuk
Kraj

Konferencja w/s Bliskiego Wschodu miała zagwarantować Polsce pozycje i prestiż, jako gospodarza i entuzjasty dążeń do pokoju na jednym z najbardziej zapalnych miejsc na kuli ziemskiej. Wydarzenie okazało sie farsą i dla wielu wstrząsem, o którym trudno będzie zapomnieć.


Nie od dziś wiadomo ,że rząd Prawa i Sprawiedliwości dzierżący władze od kilku lat korzysta z każdej okazji żeby pochwalic sie swoją pro-amerykańską polityką. Nie byłoby w tym nic złego gdyby interes Stanów Zjednoczonych pokrywałby sie z polską racją stanu. Naiwnościa jest myślenie, że w swojej strategii Waszyngton kieruje sie przyjażnią do Polski lub pamięcią za wkład Polaków w walke o niepodległość USA. To sa tylko hasła na potrzeby kampanii wyborczej lub przemówień związanych z wizytami dyplomatycznymi. Obserwując posunięcia dyplomacji polskiej utwierdzam sie w przekonaniu, że jednokierunkowa infantylna polityka obecnego rządu wpędza Polskę w spiralę  niekończących się ukopokorzeń podkopujacyh pozycję kraju. 

W styczniu bierzącego roku w wywiadzie dla stacji Fox News sekretarz stanu USA potwierdził, że w Warszawie odbedzie się konferencja pokojowa. Nieco pózniej polski MSZ potwierdził, że takowa konferencja rzeczywiście będzia miała miejsce. Trudno nie odnieść wrażenia, że to Amerykanie zdecydowali o tereminie i miejscu konferencji nie bacząc w jakim świetle będzie się jawić Polska przy braku uczestnictwa głównych zainteresowanych czyli; Iranu i Turcji i Autonomi Palestyńskiej. 

Na konferencji zabrakło głównych przedstawicieli Iranu oraz władz Autonomi Palestyńskiej, co może wywoływac podejrzenie o zasadności całego wydarzenia. Znany jest stosunek władz USA i Izraela do Iranu oskarżanego o produkcje broni atomowej i wspieranie terroryzmu. Stąd też nikogo nie powinna dziwic informacja przekazana mediom przez premiera Izraela Bejamina Natanjahu o prawdziwych powodach zwołania tej konferencji, '' Będę rozmawiał o nakłonieniu tych państw do wojny z Iranem''. Tym sposobem Polska wpisała sie w ustawkę wojenną niwecząc wieloletnie dobre stosunki z Iranem. 

Konferencja miała skupiac sie Bliskim Wschodzie, ale sekretarz stanu USA wykorzystał okazje i przypomniał Polakom kogo reprezentuje obecna administracja w Waszyngtonie.chodzi o ustawe 447 przegłosowana i podpisana przez  prezydenta Trumpa, na mocy którego Polska ma wypłacic kilkaset mld dol. środowiskom żydowskim za utracone bez spadkobierców mienie. Jest to perfidna gra, amerykańskiej dyplomacji działajacej pod wpływem żydowskiej organizacji przestepczej tzw przemysłu holocaustu. Na dodatek Mike Pompeo nie kryjąc się ze swoją pro-izraelską fascynacją posunął sie do wpisywania żydokomunistycznygo oprawcę Franka Bleichmana w poczet bohaterów, II wojny światowej. Warto przypomnieć, że Instytut Pamięci Narodowej w 2010 r. wszczął wobec zmarłego pod koniec grudnia 2018 r. Blajchmana śledztwo ws. podejrzenia o mordowanie członków polskiego ruchu oporu. 

Relacje z konferencji nie mogły ujść uwadze światowych widowni serwisów telewizyjnych, wśród których pojawiła się słynna dziennikarka stacji NBC News Andre Mitchell. W swej relacji z Warszawy dziennikarka poinformowała, że w programie podróży Pence'a  jest m.in. wizyta w dawnym getcie warszawskim, gdzie w czasie powstania w 1943 r. Żydzi „przez miesiąc walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Skandaliczna wypowiedz sprowadzająca Polaków do roli katów narodu żydowskiego spotkała sie z masowym oburzeniem opini publicznej w Polsce. Dziennikarka po czasie przeprosiła na Twiterze za swoją wypowiedz jednak informacja obiegła świat umacniając fałszywy pogląd na rolę Polaków w czasie II wojny światowej. Zastanawiające jest dlaczego uznana dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem robi takie przedszkolne gafy. Klucza do rozwikłania tej zagadki byc może można doszukiwac sie w pochodzeniu. Andrea Mitchell jest żydówką i żoną byłego szefa rezerwy federalnej USA Alana Greenspana.
W powyższym kontekście warto przypomnieć wypowiedzdz Israela Singer sekretarza generalnego Światowego Kongresu Żydów;,''Ponad 3 miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie bedą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy. Będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym''. 

Binjamin Netanjahu korzysta z każdej okazji żeby upokorzyć Polaków oczerniając nas o współprace z nazistami w mordowaniu Żydów. Uczynił to i tym razem będąc gościem na konferencji w Polsce. 
Płonne nadzieje o zażegnanie konfliktu z Izraelem premiera Morawieckiego po wycofaniu sie z ustawy o IPN, jak widać nie odniosły skutku. Nawet jeśli prezydent Andrzej Duda próbował ratowac sytuacje i minimalizowac straty wizerunkowe rządu i przede wszystkim Polski insynuując, że szczyt przywódców państw Grupy Wyszechradzkiej powinien po skandalicznej wypowiedzi Netanjahu zostać przeniesiony do Polski, to trudno nie odnieść wrażenia, że były to ledwie słyszalne piski oburzenia na Twiterze. 

Jaki obraz przedstawia pozycja Polski po zakończeniu konferencji czy raczej narrady wojennej.
Polska jawi się jako państwo wasalne całkowicie podległe wpływom amerykańsko- żydowskim. Polityka rządu PiS z premierem Morawieckim, ministrem Czaputowiczem a nawet prezydentem Dudą uczyniła z Polski popychadło na arenie międzynarodowej ,bezwolego wykonawcę zaleceń godzącą w polską racją stanu i bezpieczeństwo kraju. 

Profesor Jacek Bartyzel zdefiniował obecną politykę Polski słowami;
''Nie znajduję w historii drugiego takiego rządu, który by wciągał swój naród do wojny z państwem odległym o kilka tysięcy kilometrów, niemającym do nas żadnych pretensji terytorialnych ani sprzecznych interesów, przeciwnie - wykazującym i w przeszłości i obecnie życzliwe nastawienie, nadto, mimo swojego odmiennego wyznaniowo ustroju pozwalającego chrześcijanom żyć w spokoju i praktykować swoją religię, natomiast w interesie prawie tak samo odległego, jawnie rasistowskiego państwa plemiennego, którego klasa polityczna i zdecydowana większość ludności żywi do nas nieskrywaną nienawiść, systematycznie uprawia wobec nas przemysł pogardy, używa wszelkich możliwych środków nacisku, żeby ograbić nas pod pozorem rzekomych należności, i od którego jedyną rzeczą, jaką możemy spodziewać w "podzięce" za to, że staniemy po jego stronie będzie zepchnięcie nas w oczach świata w metafizyczne inferno ludobójców współwinnych (jeśli nie wręcz głównych sprawców) mordowania ludzi tej rasy kilkadziesiąt lat temu. To jest postępowanie tak bezrozumne, tak irracjonalne, że nie sposób tego nawet określić w kategoriach zwykłego zdrowego rozsądku''

https://planetaprzemian.blogspot.com/

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:19)

Komentarze

Niestety rząd polski oraz prezydent nie popisali się na tej "konferencji"...wspieranie Izraela, głównego przeciwnika spokoju na Bliskim Wschodzie to błąd....

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1581055

- 70 % amerykańskich kongresmenów to Żydzi lub sympatycy Izraela. Oni nie musieli zdobywać USA militarnie tylko zrobili to politycznie tym bardziej że tamtejsze społeczeństwo to w dużej części afro-amerykanie, słabo wyedukowani i nie rozumiejący rzeczywistości. To dlatego Kongres amerykański przyznaje Żydom co roku od 50 do 70 miliardów dolarów bezzwrotnej pożyczki. Czas zaapelować do wszystkich krajów świata aby pomogli Stanom Zjenoczonym w zrzucenia jarzma izraelskiego dla dobra Ameryki ale i całego Świata. Prace trzeba wykonać na poziomie lokalnym i docierać do amerykańskich wyborców. To amerykańskie żydostwo nakręca teraz świat do wojny z Iranem. Najwyższy czas zablokować te ich szatańskie, rodem z piekła pomysły. Pan prezydent USA - D.Trump powinien mieć się na baczności bo najwyraźniej on nie podoba się Żydom, w tym i gangu obciągaczy Clintonów i może go spotkać to samo co J.F.Kenedyego. Oto co pisał o Żydach jeden z założycieli USA:
[ tłumaczenie z oryginału ]

" Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych . Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy.Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, że zaczną tu rządzić i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwudziestu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach. Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach. Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, to ta hiena nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję."

źródło : Benjamin Franklin o zagrożeniu dla USA

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1581096

Możliwe, że kiedyś dowiemy się o czym rozmawiano w Warszawie. Tylko TO jest ważne. To była narada w gronie poważnych graczy. Nie zaprasza się na naradę strony przeciwnej.

Piszesz :

Znany jest stosunek władz USA i Izraela do Iranu oskarżanego o produkcje broni atomowej i wspieranie terroryzmu.

Prezydent Iranu fotografuje się na tle wirówek wzbogacających uran, jasno mówi, że produkują broń po to by unicestwić Izrael. Budują rakiety zdolne osiągnąć Europę. Gromadzą U-235 o czystości ponad 21%, zbyt wysokiej  jak na samodzielną produkcję paliwa do elektrowni jądrowych ale będącego podstawą do szybkiej produkcji głowic. Odmawiają międzynarodowej kontroli - czyli można mówić o pewności co do ich celów. 

Mógłbym polemizować z większością zdań które napisałeś. Wybacz nie mam czasu !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4


#1581075

Cały świat właśnie się dowiedział, że polski reżym nazistowski robi tu żydom holokaust w nieustającym powstaniu i mamy oddać ich mienie które już ukradliśmy.

A ten dalej słucha tylko bajek ze swojej ambasady w Warszawiwie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1581078

@cyborg,

sytuacja przyspieszyła, bo tak to często bywa a wówczas gra na czas jest w najlepszym interesie tych państw udających niewiniątka. pełno tego w historii. nikt nie wyciągnie kart na stół, by se przeciętny kowalski rozsądzał w miejsce ekspertów. Iran jawnie destabilizuje, jest na proxy-wojnie w regionie a z Syrii walą już w Izrael nie ich sojusznicy ani bojówki ale regularni żołnierze. nawet al-kaida i isis bali się zaczepiać a tym najwyraźniej zależy na wciąganiu innych w konflikt. co gorsza, maja coraz lepsze rakiety a to już nie zabawa. nie mieli skrupułów dawniej i dziś walić w miasta a wmontować dowolnie paskudne głowice mogą i zaraz, w kontrole i obliczenia to można sobie wierzyć w onz.

a ja nieodmiennie będe się cieszył, że USA rozwaliło Bliski Wschód, by fanatycy nie przejmowali rządów i nie mogli zagrażać innym. czujesz, co by się działo, jakby zjednoczony islam stał się 3. siłą światową? jakby sie ujmowali za swymi bandyckimi braćmi, choćby nachodźcami w Europie? jakby wspierali terroryzm i wojenki z poziomu zorganizowania państw i sojuszy a nie jakichś grupek ukrywających sie po górach? obstawieni ruskim czy chińskim sprzętem, mając rakiety i głowice ABC, masę kasy i bojowników, gwiżdżąc na groźby i sankcje? ktoś musiał odwalić brudną robotę i dobrze, że tak się stało, my niewiele pomogliśmy a korzystamy z całym światem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1581250

<>

Bardzo żydowski punkt widzenia.Tak się jednak składa, że to Izrael jest największym zagrożeniem dla pokoju na BW i powinien być jak najszybciej spacyfikowany.
Jest tylko jeden problem. Co zrobić z uciekającymi z Palestyny syjonistami? W Polsce ich nie chcę oglądać!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

bingo

#1581257

Napisałeś to co obaj wiemy - a co nie bardzo dociera do publiki. Na wielkich pokojowych konferencjach gromadzących po 91 państw z wszystkich regionów nic nie da się załatwić. Warszawska była  na tyle ograniczona do zainteresowanych, że było to możliwe.

Chyba w latach osiemdziesiątych była w National Geographic mapka regionu wschodniego pozbawiona granic administracyjnych, a  z naniesionymi strefami wpływów religijnych. Była tam jeszcze jedna ciekawa kategoria : populistyczna mieszanina islamu z komunizmem rozlewająca się szeroko w północnej Afryce, ale i plamami pomiędzy terenami Sunnitów, Szyitów. Euroleniuszki z Brukseli przyjęli wygodną pozycję na kanapie. Niech Amerykanie dalej robią żandarma, a Siemens sprzeda Iranowi kompletną automatykę do wirówek uranu. Europejskie firmy dostarczą materiały objęte amerykańskim embargiem.

Czy udało się w Warszawie wywrzeć presję na zainteresowanych, by przynajmniej nie przeszkadzali w utrzymaniu pokoju.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0


#1581275

Dużo słów, ale rozeznanie polityczne słabe. W naszym położeniu geopolitycznym - gdzie szukałbyś wsparcia? Wymień choć jedno państwo bezinteresownie  nas wspierające?

 Polityka - to odwieczna gra. Iran jednoznacznie twierdzi, że Izrael należy zniszczyć; Izrael odwrotnie. Zaproszenie do rozmów pokojowych w takiej sytuacji jest trudne, Iran twierdzi, że nie zasiądzie do stołu z Izraelem, Izrael odwrotnie... Cała sytuacja na Bliskim Wschodzie - to twarda walka (wojna) o dominację. W tej sytuacji zaproszenie do rozmów i przyhjęcie zaproszenia przez tyle państw - samo w sobie jest sukcesem. Czy zaskutkuje powodzeniem - to dopiero się okaże. Każde zaproszenie do rozmów o pokoju jest ważne. Chyba, że "oby polska wieś spokojna"....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Stasiek

#1581081

Nikt nikogo bezinteresownie nie wspiera. Mocne usadowienie w Europie Środkowej to dla Stanów sprawa niemal gardłowa - w kontekście rywalizacji z Chinami i równocześnie niebezpieczeństwa powstania rosyjsko-niemieckiego/europejskiego sojuszu. Co siedzi w zachodnioeuropejskich głowach było widać choćby po wystąpieniu Macrona, o ile ktoś jeszcze do tej pory nie zdawał sobie z tego sprawy. Z grubsza rzecz ujmując Stany podobnie potrzebują Polski jak Polska Stanów, tyle że są tu dwa problemy. Po polskiej stronie to wasalno-lokajska mentalność naszych tzw. przywódców, którym nawet do głowy nie przyjdzie zajęcie innej postawy niż wiernopoddańcza. Kto się ukształtował w PRLu jest stracony bo jak pokazuje życie to tego nie przeskoczy. Po stronie USA to z kolei dominacja interesu zydowskiego nad interesem amerykańskim, zwłaszcza na kierunku "Polin" - trudno powiedzieć czy to jest jeszcze odwracalne czy może sprawy zaszły tam za daleko i już na to za późno. Natomiast jeśli komuś tam za Oceanem się wydaje, że Judeopolonia załatwi sprawę to grubo się na tym przejedzie, ale wtedy będzie już pozamiatane.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1581084

gadaja ze nic sie nie stalo i ze zobaczymy co bedzie.

A co bedzie nie trudno przewidziec ,bedzie POLIN z garstka ludnosci tubylczej zwanej Polakami sluzaca nowym zydowskim panom.USrael potrzebuje polskiego  miesa armatniego i depopulacji Polski dla zyciowej przestrzeni wyzszej nacji.Nie zdziwil bym sie jak by na terenie Polski niby za nasz udzial w hucpie na Iran ukazalo sie pare grzybkow kilotonowych oczywiscie made in Israel bo to by byla prowokacja i zarazem depopulacja Polski dla przyszlego nowego panstwa Izrael nrII.

W tej chwili Izrael boryka sie z wielkim niedoborem wody slodkiej i wlasciwie juz powinien sie emigrowac sa samo niewystrczalni pod kazdym prawie wzgledem a zydzi amerykanscy maja juz dosc placenia na utrzymanie sztucznego tworu,stad tez na gwalt szukanie jeleni do utrzymania Izraela.Padlo na Polakow ,ktorzy uspieni przez zdradziecki prozydowski PISowski nierzad, ida jak barany na rzez.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1581088

Trochę puściłeś wodzy fantazji z tymi grzybkami. Depopulacja tą metodą, znacząco opóźni zaludnienie eskimosami. A im najwyraźniej bardzo się śpieszy. Jeśłi na linii czasu odlożymy wszystkie ważniejsze wydarzenia, jakie powodują nasz ból głowy to, okaże się że następują one coraz szybciej w postępie logarytmicznym, Czyli pośpiech jest spowodowany jakimś planem, co do którego szczególów niewiele dotąd wiemy, ale jest on wdrażamy z żelazną konsekwencją, chyba od przynajmniej połowy lat sześćdziesiątych. Zatem działania PiS są wpisane w proces, który nieprzerwanie trwa od bardzo wielu lat. Jedynie nam się ma wydawać, że poszczególne wydarzenia nie mają wiele wspólnego ze sobą. Jesteśmy wszyscy, nie tylko Polska, jak wolno gotowana żaba. Temperatura wody podnoszona jest stopniowo, w taki sposób, aby żaba długo nie orientowała się w sytuacji. A gdy w końcu zrozumie ją, wtedy na ratunek jest już za późno. Sądzę że jesteśmy właśnie w tej chwili, w momemcie gdy temperatura wody za chwilę będzie zbyt gorąca, by móc wydostać się poza jej wpływ. Możliwe, że jeszcze w tym momencie można wyskoczyć z garnka, ale z pewnością nie obejdzie się bez upadku na sąsiednią, dobrze rozgrzaną fajerkę. Skórę można jeszcze próbować ratować, ale jakieś straty na pewnao są nie do uniknięcia. Chyba że do wszystkiego wprzęgnięty jest Putin. Wtedy wszystko jest możliwe. Ale z drugiej strony, powstaje pytanie o to, jaki może być ten diaboliczny plan, skoro żydzi tak ochoczo chcą zająć nasze miejsce pomiędzy dwoma wielkimi kamieniami młyńskimi. Żadne z tych dwóch wrogich nam państw na wschód i zachód od nas, tak naprawdę nigdy nie dotrzymuje żadnych umów. Na czym więc opierać mają żydzi swój optymizm związany z zajęciem naszej ziemi?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1581089

- w końcu chłop nie wytrzymał. Chyba nie muszę nikogo przekonywać że to obecność Żydów w Polsce doprowadziła do takich zniszczeń w wojnę. Znowu przyjechali, nasrali i pojechali. Mnie nie dziwi ich zachowanie bo jak żona pracowała w hotelu Mercury w Warszawie koło "Złotych tarasów" to po ich "wizytach" zawsze był niesamowity bajzel z wycieraniem tyłków po wypróżnieniu ręcznikami włącznie. Oni wybrali ten hotel do noclegów bo jest niski i bezpieczny i łatwo go opuścić w razie zagrożenia. Mam takie pytanie-czy znacie jakieś forum zagraniczne aby pokazać kim byli Żydzi w wojnę ? - musimy sie przenieść po za kraj i opowiadać o nich aby świat się więcej dowiedział. Dziś nie ma problemu z tłumaczenie bo całe strony można tłumaczyć translatorem i linkować już w jęzuku adresata. Na pejszboku nie piszcie za wiele bo Wam zlikwidują profil jak mnie po dwóch wpisach na temat Żydów takich jak ten-link niżej:

http://niepoprawni.pl/blog/tequila/stella-kubler-blond-trutka-zydowka-szmalcowniczka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1581094

ale to szpiegowska i bardzo wpływowa organizacja i oni cię mogą najpierw aresztować dla tortur.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1581119

By Polska stała się na powrót Suwerenna. Jak może być suwerenna jeśli POP Andrzej Duda - ełniący bowiązki       olaka prezydentem??? Co robi, i jak się zachowuje, i czyje interesa reprezentuje widzimy wszyscy! Andrzej Duda  vel Aaron Feigenbaum, wnuk zbrodniarza, ukraińskiego bandyty UPA o ksywce Mychajło. 

 Należałoby zwołać POSPOLITE RUSZENIE i milionami głosów Polaków usunąć ze sceny tych kundli co PiSem się zowią. Wszystkich WON!

Cały ten sejm w cholerę na bruk, i w trybie wyjątkowym przyspieszone wybory. I do Sejmu i na wszystkie ważne stanowiska. Pani Beata Szydło z powrotem na stanowisko Premiera Naszej Polski, zamiast obecnego bankstera. Pan Antoni Macierewicz na swoje dawne miejsce, które przejął jakiś gostek dziwny. Do Sejmu Polskiego powinni wejść  sami POLSCY PATRIOCI. SAMI NARODOWCY!  Prawi Polacy! Bez żadnego badziewia o konotacjach żydowskich, czy POstkomuszych! I sprawdzane pochodzenie do trzeciego pokolenia - co za człowiek kandyduje na stanowisko. Jakiekolwiek. 

Żadnych wiecej w Polsce judaszy czaputowskich, czy innych zjudziałych śmieci. Im szybciej TO uczynimy tym lepiej.

Młodości TY nad poziomy wylatuj!  Napisał kiedyś Wielki Poeta Adam Mickiewicz.

Razem, młodzi przyjaciele!...
Choć droga stroma i śliska,
Gwałt i słabość bronią wchodu:
Gwałt niech się gwałtem odciska,
A ze słabością łamać uczmy się za młodu!

Niech Wylatują chłopaki! Dajmy im szansę. Jestem pewien, że nie zawiodą. Tak jak całą Polskę - Nas wszystkich zawiódł ten cholerny PiS! i ten myckowaty sługus - POP prezydent Pełniący Obowiązki Polaka, co pełza przed obcymi, i hańbę Polsce Naszej tylko przynosi.

Chłopaki z Ruchu Narodowego - Jacek Wilk mi się bardzo podobie. Widziałbym Chłopaka na stanowisku Prezydenta RP. Nie Dałby sobie w kaszę dmuchać, jak ten judasz z durnowatym uśmieszkiem na smyczy wodzony przez jakiegoś gówniarza, myckowatego Jonathana. Pan Grzegorz Braun też byłby Dobrym Prezydentem. O niebo lepszym od tego obecnego judasza. Chłopaki - Robert Winnicki i Krzysztof Bosak także mogliby w POLSKIM RZĄDZIE zająć odpowiednie stanowiska ministerialne zamiast tego badziewia, z którego każdy prawie POPem jest, i czyni co czyni jak na służbie obcych pies. Czy stada tych sKODziałych duraków rubikońskich, czy innych myszek durnowatych, jadowitych. 

KONFEDERACJA OBRONY SUWERENNOŚCI. Natychmiast!

Prawnicy powinni od strony prawnej, legislacyjnej zająć się TYM. Każdy dzień zwłoki pogarsza tylko naszą sytuację i deprecjonuje międzynarodową pozycję Polski. Szczególnie teraz po tym sabacie czarownic w Warszawie TO jest widoczne. Czy wypowiedzi tych dwu czarownic - jednej ambasadorki i drugiej, tej dziennikarki NBC, nie świadczą wymownie o tym co się wyrabia? Mioteł nie miały, ale jadem ziały! 

By Polska Stała się na powrót Suwerenna TRZEBA NAM KOS!!!

Trzeba NAM Konfederacji Obrony Suwerenności! Każdy kto czuje się Polakiem MUSI stać się Polski WOJAKIEM! Nie ma dziś już innej drogi do Wolności! Nie ma innej drogi do Suwerenności!, którą odbierają Polsce te siły ciemności. 

NON POSSUMUS! 

AMEN!

http://wiersze.kobieta.pl/wiersz/adam-mickiewicz/oda-do-mlodosci-2

https://www.youtube.com/watch?v=Oz2GfdE8kPo

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1581095

Żydki zachowały się w sposób obżydliwie bżydki i nasrały do michy PiS-iorom.

Czy ci co nasrali do talerza dla PiS, to są ci "dobrzy i szlachetni żydzi" używając słów Szef Gabinetu Prezydenta?

To, że Polska nie pojedzie na szczyt V4 w Izraelu to jest działanie pod publikę.

Po co oni się tam umówili? Co ma Izrael do Grupy Wyszehradzkiej?

W chuja lecą z Polakami i tyle.

Terapię należy zacząć od tego jednego punktu:

1. ustanowić dyrektorem Muzeum AUSCHWITZ prawdziwego Polaka - najlepiej potomka "Wyklętych" - ochrzczonego od 3 pokoleń (sprawdzić to w księgach metrykalnych).

Reszta Pójdzie z górki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1581120

90% globu ma w dupie zdanie Izraela.
W dzisiejszych czasach więcej się wygra jako wróg Izraela niż przyjaciel... A USA, jak mają realne interesy, nie zwracają uwagi na antysemityzm swoich sojuszników np Arabii Saud, Turcji, Pakistanu etc

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1581150

Masz racje.Poza tym powinniśmy brać z Izraela przykład i zrobić żydom w Polsce takie wysokie ogrodzenia jak oni zrobili w Palestynie rdzennej ludności. Ucieszyli by się, oni lubią żyć w gettach, sami wymyślili i zbudowali pierwsze w Jerozolimie żeby odgrodzić się od tych "gorszych".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

bingo

#1581258

"Zapalenie" polnocnej Afryki ,poczawszy od Libii, a konczac po Egipt, Bliski Wschod... wszystkie parlamenty Europy Zachodniej i posrednio Wschodniej sa w zydowskich rekach, wiekszosc Swiata chodzi im po sznurku.

Fakt 90% globu w dupie ma :-))))))))))))))))))) zdanie Usraela.

Kompletnie zazydzone USA, jak i Rosja.

Fakt 90%...

To te 10%, to maja byc Chiny% ? hm...matematyka ?

:-)))))))))

 

EUREKA !

:-)))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1581264

I jak już się przeprosimy z Moskwą i Berlinem to wyprosimy od nas dywizje amerykańskie. A w zamian zaprosimy niemieckie i rosyjskie, żeby gwarantowały Polsce bezpieczeństwo... Ech.....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1581214

A po co nam jakieś obce dywizje? Nie lepiej mieć swoje i innych trzymać na dystans?
Każde poważne państwo samo sobie gwarantuje bezpieczeństwo. Nie słyszałem, żeby Rosja czy Chiny miały jakieś obce bazy na swoim terytorium.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

bingo

#1581259

https://www.youtube.com/watch?v=4NUtQ9pl0wU

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1581266

Dałam Ci + za poczucie humoru!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

casium

#1581394