Matematyka królową nauk, czyli jak nas Ewa K. w turbany ubrała….

Obrazek użytkownika Stahs
Świat

         Mamy przyjąć około 5 tys. uchodźców(LUB emigrantów) z 66 tys. ulokowanych w już istniejących obozach na terenie UE. Daje to udział procentowy 7,5% w liczbie uchodźców. Zastosowano prosty przelicznik ludnościowy – przynajmniej w przypadku Polski. Ludność UE to około 507 mln. Oficjalna ludność Polski to 38,5 mln. Daje to około 7,5 %. Taki przelicznik zastosowano w przypadku Polski i taki będzie stosowany podczas podziału nielegalnie napływającej ludności.

         Czyli jeśli do UE napłynie 10mln ludzi to my zgarniemy z tego 750. 000 ludzi. Będzie to już znacząca grupa, która w ciągu 2-3 pokoleń rozrośnie się do 20-40% osób zamieszkujących tereny landu Polska.

Jeśli ktoś myśli że 10 mln to abstrakcja, niech pojedzie na Lesbos, gdzie dziennie przybija do brzegu kilka tysięcy ludzi.

         Przecież wystarczy wzmocnić kontrolę na granicach, odsyłać łodzie tam skąd przypłynęły i kazać uchodźcom ubiegać się o azyl w UE w ośrodkach na terenie Turcji, skąd cała ta fala nadchodzi. Można by ewentualnie w porozumieniu z Kurdami utworzyć strefy dla uchodźców w Iraku i Syrii. To samo można zrobić w Afryce Północnej. Ale przecież nie o to chodzi. Chodzi o NOWY EUROPEJSKI ŁAD. Czyli Europejski Kraj Rad.

Tak moi drodzy – trzeba patrzeć daleko do przodu – wszak Fuhrer patrzył 1000 lat naprzód  budując III RZESZĘ, dlaczego Angela na patrzeć bliżej…

Nasz świat oszalał – Unia Europejska skacze na główkę do pustego basenu….

A guzik… wcale nie!!!!

To strategiczna i celowa robota przebudowy struktury narodowościowej na terenie Europy.

Socjalistycznym strategom spod znaku 68 jest ryba kim będą rządzić. Ba, nawet lepiej rządzić konglomeratem wielowyznaniowym. W kolejnych pokoleniach będą zwalczać zarówno kościół jak i meczet. Europa ma przestać być chrześcijańska – za wszelka cenę – nawet za cenę islamizacji.

Demiurgowie lewicowi wierzą, że skoro udało im się wygrać wojnę ideologiczną o rząd dusz z chrześcijaństwem, uda im się też z islamem. Mam wrażenie nieodparte że odpowiedź mogą otrzymać na piaszczystych plażach Lazurowego Wybrzeża ubrani w czerwone kombinezony. Ale cóż rewolucja wymaga ofiar.

Ewa Kopacz jest tylko posłuszną wykonawczynią poleceń z Berlina przekazywanych przez brukselskiego łącznika Tuska. Obecnie rządzący stosują zasadę im gorzej tym lepiej. Stosują znaną, rosyjską taktykę „spalonej ziemi”. Skoro ma rządzić PIS (jeśli będzie rządził) to zastawimy na nich tyle pułapek, tyle wilczych dołów wykopiemy, że naród za pół roku będzie skamlał żeby PO wróciło.

Wiele sygnałów na to wskazuje, choćby porozumienie z pielęgniarkami – podwyżka 4x400 – co roku przez 4 lata po 400zł. Kto to ma załatwić – no przecież nie PO…

I tyle zostało ze snów o powrocie do wielkości….a mieliśmy szansę pokazać naszym sąsiadom, że zależy nam na nich.

Mimo że grupa wyszehradzka nie była zbyt spójna, zbyt dobrze zorganizowana, to Ewie Kopacz udało się jedną decyzją pokłócić nas z sąsiadami, sprzedać w niemiecko-unijną niewolę i pozwolić zasiedlić nasz kraj dowolną ilością emigrantów. A za 20-30 lat ci właśnie emigranci sami przegłosują jednolity europejski rząd pod przewodnictwem nowego niemieckiego genialnego wodza.

Dzieci zostało uczyć języków obcych – hiszpański i angielski – niech jadą do Ameryki – tam ocaleje chrześcijaństwo, może kiedyś wrócą do Europy jako misjonarze nawracający jakieś dzikie ludy wierzące w IV RZESZĘ .

Chyba że jeszcze nie wszystko stracone…. Wahadło HISTORII może jeszcze zmieść czerwonych szaleńców. Projekt Unia Europejska trzęsie się w posadach…

Tylko dlaczego my jak barany na rzeź….

Może my szukamy przyjaciół nie tam gdzie trzeba? Może uważamy za wrogów tych, którzy dzisiaj mogą być naszymi sojusznikami?

Jeśli jeszcze ktoś myśli że UE jest lekiem na całe zło, to znaczy że ma już całkiem wyprany przez media mózg.

 

Jeszcze mamy szansę … za miesiąc….

 

Na pohybel EU…na pohybel PO…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Ue to już tylko lewacka wydmuszka, zbiór idiotycznych "dyrektyw" i setek tysięcy pasibrzuchów- urzędasów. "Nowy ład" lewacki to pomysł znany od XIX wieku, teraz "uchodźcy" mają byc taranem niszczenia państw narodowych...unijni "przywodcy" podobnie jak liderzy PO zasłużyli tylko na gałąź...

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1494207

to co nam zgotowali masoni, zydzi, libertyni oraz wszelkiej masci lewactwo zmieni swiat na bardziej zly, bezlitosny i bez ludzkiej twarzy. Swiat szatana

Vote up!
1
Vote down!
0
#1494219

Premier kraju, który stara się ośmieszać i wyszydzać prezydenta tego kraju to ewenement krańcowej głupoty w skali światowej. Niestety w ten scenariusz wpisała się Ewa Kopacz tym samym potwierdzając, że jest karykaturą premiera, ŻAŁOSNE!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1494239

Premier kraju, który stara się ośmieszać i wyszydzać prezydenta tego kraju to ewenement krańcowej głupoty w skali światowej. Niestety w ten scenariusz wpisała się Ewa Kopacz tym samym potwierdzając, że jest karykaturą premiera, ŻAŁOSNE!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1494240

I ona ich zaprosiła. Do Niemiec! Bo uważa, że UE to przede wszystkim i głównie  Niemcy bo Niemcy to przede wszystkim i głównie  UE. 

A dziś Merkel chce umyć ręce i wcisnąć te 60 mln Europie bo Europa to głównie UE, no i Niemcy. I vice versa.  Na dodatek Makrela pieprzy o solidarności, a jaka to solidarność jeśli już niemieckie rodziny są eksmitowane z socjalnych mieszkań by je zwolnić dla "imigrantów"????

Co to za "imigracja", "uchodźstwo" jest jeśli taki imigrant/uchodźca stawia warunek - "albo Niemcy albo wracam do Syrii".  Dziś Holland się spod spódnicy Makreli wychyla i podszczekuje - wywalimy was z Unii. A wywalcie! Holland dziś jest tym samym czym był Tusk przez 8 lat by dochrapać się fotela dyra Europy. Taka sama polityczna dziwka jak on. 

 

Osobiście nie mam nic przeciwko temu żeby Unia się rozp... ! Bo na to zasługuje! Może kiedyś to była Unia, dziś jest tylko Bruksela, Makrela i kilka jej pudli. Ta klika łamie zasady unijności  i jednocześnie żąda od innych ich respektowania. Czyli... prostytutka uczy moralności! No to już za wiele, moi państwo !

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1494269

Pytanie czy nowe Polskie władze -jeśli będą nowe - są w stanie zmienić kierunek polskiej polityki na wybijający nas na niepodległość ( w skrócie). Czy jest szansa na próbę zmiany modelu EU z sockołchozu na model konfederacji państw tworzacych wspólnotę gospadarczą a nie ideologiczną. Rozpad Unii jest możliwy, ale mało realny. Pytanie czy rozpad UE może być dla nas bezbolesny? Mało realne.Kluczowe jest pytanie, czy należy iść na zniszczenie twory UE czy na jego reformę w kierunku konfederacyjnym. Czy np obecny Prezydent RP ma swoją wizję w tej sprawie? Czy ewentualni przyszli rządzacy mają plan w tym zakresie? Czy może wszyscy stosują zasadę TKM i to jest najważniejsze.

Vote up!
0
Vote down!
0

STAHS

#1494288

Rozpad "u"nii jest pewny i najprawdopodobniej zainicjują go właśnie Niemcy, próbując odwrócić kota ogonem w wewnętrznej zislamizowanej propagandzie. 

Ballada będzie leciała w ten sposób, że nie można dłużej żyć w homofobicznej, katolickiej i antyislamskiej wspólnocie, z europejską biedotą, ktora jest odpowiedzialna za kryzys polityczny i przedewszystkim gospodarczy "unii"!

Gdyż to dlatego właśnie nie ma pracy i godziwych zasiłków dla uchodźców, bo młode kraje unii nieprzytomnie doją kasę unijną, w formie różnych nienaleznych (szczególnie w obliczu) dotacji!

 

No i przystąpią do nowego starego projektu trochę okrojonego EWG. Francja, Niemcy i kilka przystawek. Np Luksemburg, Szwajcaria, Austria, Holandia. Coś mi mówi, że bez Anglii.

I się "u"nia rozpiździ!

Co zatem czynić trzeba? Sądzę, że Kaczorowi trudno się będzie z tego bałaganu wyślizgać, pozatym chyba nie powinien niepotrzebnie prowokować nowego kanclerza (bo Makrela, ma już dni policzone i wątpię, aby została jej liczba w trzech cyfrach).

Sugeruje dualizm. Czyli jak nam wmuszą to z ociąganiem, tak, ale żadne eldorado. Bida, panie, bida. Presing, że w niemczech to będzie miał jednak lepiej i łysych mniej.

To oczywiście będzie niemca przyprowadzało do pasji, ale i tak zanim się na dobre rozjuszy, to się "u"nia i Niemcy rozpirzą w szwach. Czyli tak, jak najwyraźniej życzy sobie, jej obecny kanclerz.

 

Błędem jest przyjmowanie tego szlamu na warunkach niemieckich i w ilości niemieckiej bez adresu zwrotnego, bo "u"nia się i tak rozpiździ i wtedy zostaniemy już sami, z nomen omen "czarnym piotrusiem" na dłoni. 

A chciałbym tu jeszcze przypomnieć, że musimy mieć miejsce dla, być może sporej i niesfornej z założenia, grupy ukraińskich uchodźców.

No bo, jak się "u"nia rozpiździ, a USA zaangażują się militarnie na bliskim wschodzie, do czego zmierza i jednocześnie chiny wypuszczą obligacje grzebiąc dolara, to Władek popędzi konie na Kijów.

Wtedy, jest trochę wszystko jedno, czy ruszymy mu z ryzykowną odsieczą, czy będziemy biernie przyjmować uchodźców, ale tak, czy tak, trochę kasy trzeba na to uskrobać, nie?

ONZ wam nie da. Nikt nie da. Nawet Orban. Bedzie miał swoje problemy i coś mi mówi, że duże, a o Bigu Lebowskim to już nadmieniłem wyżej. Będzie spłukany i "może w przyszłej dekadzie".

 

To co? Możemy się tak umówić? Czy ktoś ma lepsze pomysły?

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1494345

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Brak mi własnych słów na twoją głupotę więć zacytuję:

Ludzie z nienawiścią szykują się na siebie
Najgłupsi wymyślą za co dzisiaj trzeba bić
Biją już pięści, kopią już buty
Wściekłe stado poczuło zapach krwi

Budujesz faszyzm przez nietolerancję
Budujesz system przez ignorancję
Budujesz faszyzm przez nietolerancję
Budujesz system przez ignorancję

Krzyczysz słowa, których nie rozumiesz
Jak małpa powtarzasz to co zobaczyłeś
Jesteś nędzną kopią swojego wzoru
Powtarzasz schemat, którego się nauczyłeś

Budujesz faszyzm przez nietolerancję
Budujesz system przez ignorancję
Budujesz faszyzm przez nietolerancję
Budujesz system przez ignorancję

Ten jest stąd, a tamten stamtąd
Więc ten jest dobry, więc tamten zły
Ten jest taki, a tamten inny
Więc tego chcesz słuchać, a tamtego bić
Nie będą potrzebne represje i siła
Żeby rozbić nas pałowaniem
Bo w wielu z was siedzi policjant
I dobrze spełnia swoje zadanie (3x)

Budujesz faszyzm przez nietolerancję
Budujesz system przez ignorancję
Budujesz faszyzm przez nietolerancję
Budujesz system przez ignorancję                      

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1494327