Koniec problemów z nauczycielami

Obrazek użytkownika Stahs
Humor i satyra

Już wkrótce Rząd   ogłosi nowy program Szkoła +++.

Podczas obrad okrągłego stolika ustalono :

Od 1 czerwca zostaje zniesiony obowiązek szkolny. Tym samym nauczyciele dostają wypowiedzenia i problem znika. Na bazie istniejących budynków szkolnych powstaje sieć szkół Lauder-Morasha. W programie hebrajski, zwyczaje i wierzenia staropolskie – w tym bar micwa.  Szkół będzie  nie mniej niż 447.  Niewysokie czesne  18000 pln za miesiąc dla gojów zagwarantuje powszechność dostępu do nauki.  Szkoły gwarantują oczywiście koszerne stołówki. Pozostałe budynki szkolne zostaną przekazane fundacji Pojednanie ze Starszymi Braćmi w Wierze- Witajcie w Polin. Dzięki temu rozwiązany zostanie problem mienia byłych obywateli polskich którzy pozostawili swoje mienie bezspadkowe  na terenie Polin. Polski Rząd rozważa jeszcze w ramach gestu dobrej woli przekazanie Instytutowi Jad wa-Szem Lasów Państwowych – wtedy już nie będzie wątpliwości że najwięcej drzewek w  Jad wa-Szem jest posadzonych rękoma Polaków. Prezydent USA zaakceptował tą jakże korzystną dla Polski propozycję.  Pani ambasador USA nie wnosi sprzeciwu. Pani Ambasador Izraela uważa za konieczne aby sprawdzić czy któraś ze szkół nie była wcześniej miejscem nauki dzieci żydowskich –wtedy ma być oddana z innego rozdzielnika – a różnica zwrócona przez stronę polską w żywej gotówce wraz z odsetkami, licząc od daty założenia Polin przez pierwszych osadników żydowskich. 

Tak naprawdę to ludzie zeszli z drzewa pierwszy raz na terenach obecnej Polski kiedy żydzi sprzedali las i nie było innego wyjścia. Odpowiedzmy sobie sami – komu zawdzięczamy rozwój cywilizacji europejskiej… Jak powstała by etyka chrześcijaństwa, gdyby nie doszło do śmierci Jezusa? 

Z ostatniej chwili:

Dla nauczycieli którzy nie poradzą sobie na rynku pracy – wprowadzone zostaną nowe programy – pastuch + (wymagane świadectwo koszerności) i świniopas + - dla nauczycieli bez kwalifikacji.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:6)

Komentarze

Broniarz, to zamiast oczekiwać rozmów z premierem rządu czy ministrami niech lepiej swoich kumpli z Platformy Obywatelskiej poprosi, by z nim przyszli zgodnie z tradycją robić deale na cmentarzu, stacji benzynowej czy przy śmietniku.
Może być też toy toy Brejzy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1586781