Ukrywana prawda zaczyna wyłazić nawet w mediach głównego nurtu.

Obrazek użytkownika Bibrus
Kraj

Czym ryzykuje redaktor posłuchnego radio, publikując własne zdanie o Smoleńsku, całkowicie zgodne z tym czego się domyślamy?

Może stracić stanowisko ale może to być również dowód na powolne, acz systematyczne zwyciężanie prawdy-tak ważnej dla tego kraju.

Czymś mniej nadzwyczajnym byłby taki artykuł polecany przez "TV-Republika" czy "TV-Trwam" ale "Radio RMF-FM" jest zaliczane do mediów głównego nurtu i widać tu

pozytywną zmianę ukierunkowaną we właściwą stronę. Oczywiście nie wiemy na ile i jak bardzo autorski jest poniższy wpis pana Bogdana Zalewskiego, niemniej

wartość tej publikacji wywraca do góry nogami całą dotyczczasową filozofię podejścia do tematu przez tak duże i opiniotwórcze medium.

Dlatego warto zapoznać się z artykułem pana Zalewskiego, choćby dla zwykłej higieny przekazu, której tak brakuje w przekazach oficjalnych "szczekaczek".

Oto link:

"I nie ma winnych"

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/bogdan-zalewski/blogi/news-i-nie-ma-winnych,nId,1548077

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:18)

Komentarze

Mam poważne wątpliwości, czy red. Bogdan Zalewski ryzykowałby taką "szczerością". Raczej wygląda to na zmianę "kierunku wiatru"  szczekaczki pod nazwą RMF/FM. Właściciele tej stacji są zbyt sprytni, aby nie wyczuwać prawdopodobieństwa  nadchodzących zmian. Jest to tylko asekuracja z ich strony i próba uśpienia czujności społeczeństwa.

 

 

Pozdrawiam.

 

PS.

Sprawdzałam. Pan Zalewski pracuje w RMF/FM od 1994 roku, więc ....nie jest przedszkolakiem dziennikarskim.

Stary wyga.

Może bardziej przebiegły od pozostałych tam zatrudnionych.

DLACZEGO MILCZAŁ PRZEZ TYLE LAT.......???????

CO PRZEZ NIEGO PRZEMAWIA teraz?????

OBUDZONE SUMIENIE CZY STRACH?

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449167

"Stary wyga.

Może bardziej przebiegły od pozostałych tam zatrudnionych."

Na to by wychodziło.

Kiedyś po 10.04.2010 roku popełnił on tekst o sytuacji geopolitycznej okresu "ocieplania" stosunków USA-Rosja a potem polityki resetu

http://www.rmf.fm/blogi/bogdan-zalewski/ paneuropa-czy-pan-eurazja,9105

To polityka resetu USA-Rosja była przyczyną mordu smoleńskiego (a ten "kozak" z RMF FM usunął go ze swojego bloga.)

Może wytłumaczyłby, dlaczego to uczynił?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1449794

Dlatego też ukazywana jest wyłącznie antyrosyjska. A naleałoby przyjrzeć się zarówno stronie polskiej, jak rosyjskiej, jak i NATO. Przerażona mina Tuska była wiele mówiąca i raczej nie wskazująca na to, że był do końca o wszystkim poinformowany. 

http://niepoprawni.pl/blog/lotna/krzysztof-cierpisz-oszustwo-katastrofy-smolenskiej-dwa-samoloty-jeden-zamach

Oburzanie się na temat propozycji rozbioru Uktainy, tego sztucznego tworu na cudzych ziemiach, jest równie obłudne, jak kompletne ignorowanie faktu, że spora część Ukrainy powstała na ziemiach z dziada pradziada polskich, albo jak ignorowanie roszczeń ukraińskich sił narodowych w stosunku do ziem polskich w Polsce. Wypowiedź Zalewskiego wpisuje się dokładnie w strategię ukraińską w stosunku do Polski.

 http://niepoprawni.pl/blog/lotna/braterska-milosc-oun-do-polski

Dlatego też, doszukiwanie się w wypowiedziach jakiegoś nawrotu na ścieżkę prawdy, jest co najwyżej oznaką naiwności. Po prostu zmienił się kierunek wiatru i teraz, pod jakimkolwiek pretekstem, mamy iść na wojnę z Rosją, której wizja totalitaryzmu jest inna od wizji totalitaryzmu, którą preferuje i do której dąży Zachód, a raczej jego zarządcy.  Z pewnością, jest więcej podobieństw niż różnic, a walka głównie toczy się o (wszech)władzę. Nie zapominajmy, kto jest właścicielem mediów w Polsce, a tym samym, kto nadaje ton wypowiedziom takich dziennikarzy. 

Bogdan Zalewski cytuje wypowiedź Jacka Zalewskiego. Bardzo popularne nazwisko w kręgach dziennikarskich. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Lotna

 

#1449177

że ktoś, może  odkręca wajchę, może udaje, że odkręca wajchę, grożąc palcem dzisiejszej partii wiodącej, by się poprawili, bo jak nie to ..... Może to odwrócenie uwagi  w kierunku antyruskim, co jest dziś  modne w mediach głównego nurtu.

Nagle,  przed wyborami, prócz tego powyżej, pojawia się informacja z filmem, że poseł PiS nie był agresywny w stosunku do policji, że "biznesmen" od kantorów, nie był cudownym dzieckiem swojej pomysłowości, lecz pracownikiem SB - wiem, ze niepoprawni o tym wiedzieli, niektóre lemingi może też, ale tak "między wierszami", a teraz ta informacja jest wręcz propagowana.

A może to coś jak ze środkami wybuchowymi w Tu154: czyli mniej więcej tzw. podpuszczenie PiS- media g. nurtu, zaczęły informowac o trotylu prawie poważnie, następnie reakcja emocjonalna, PiS, względnie przedstawiona jako b. emocjonalna, następnie "wysmiewanie" trotylu i tych, którzy o tym wspominali.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1449195

To jest wszystkiego PO trochu,strach,asekuracja,i zwalanie winny na Tuska i jego POmocników.

Katyń też próbowali ukryć,a prawda o zamachu Smoleńskim,szybko wyjdzie na jaw.

Wina będzie,ale czy winowajcy się znajdą,bo w POlsce PRLowskiej,rządzonej przez PO-PSL jeszcze nikogo nie ukarali.

Towarzysze prokuratorzy i sędziowie stoją na straży,by tym mordercą i kanalią włos z głowy nie spadł.
za mordowanie Polaków

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1449235