ANTYPOLONIZM

Obrazek użytkownika Archiwum X
Świat

Haslo: ANTYPOLONIZM /fragmenty/

Jednym z glównych animatorów kampanii antypolonizmu jest L. Uris, zydowski pisarz z USA, autor licznych - pelnych nienawiści do Polaków - ksiazek, w tym kilku bestsellerów;

 

zyskaly one miliony czytelników, mimo bardzo miernej formy artystycznej; w najslynniejszej z jego ksiazek (Exodus, New York 1958) znalazla się informacja, ze "Przez siedemset lat Żydzi w Polsce byli poddawani prześladowaniom najrózniejszego rodzaju, poczawszy od maltretowania po masowe mordy"; wg Urisa nawet po uwolnieniu ziem polskich 1945 od resztek wojsk hitlerowskich Żydzi, którzy ocaleli z zaglady, niedawni wiezniowie Oświęcimia, woleli wrócic za obozowe druty anizeli zyc wśród Polaków, którzy czynili wszystko, co bylo w ich mocy, aby dokończyc dzielo eksterminacji zaplanowane przez nazistów; w USA w ciagu roku sprzedano kilka milionów egzemplarzy Exodusu, a jego ekranizacja filmowa byla przebojem kasowym (...) W ksiazce rabina H.M. Shonfelda The Holocaust Victims Accuse (New York 1977)znajduje się stwierdzenie: "U Żydów w Polsce przyjęlo się powiedzenie: jeśli Polak spotka mnie na brzegu drogi i nie zabije, to zrobi tak tylko przez lenistwo" (...) W "naukowej" ksiazce The Holocaust Years (New York 1978) znajduje się zapewnienie: "To nie przez przypadek naziści wybrali Polskę na miejsce eksterminacji Żydów z Europy. Polska byla najbardziej dogodnym regionem dla obozów koncentracyjnych, poniewaz trwajacy od stuleci klimat antysemityzmu w tym kraju prowadzil do terroru wobec Żydów." (...)

 

... jednym z najskrajniejszych antypolskich oszczerców byl uratowany przezpolskiego chlopa, O. Pinkus; w ksiazce House of Ashes pisal: "w krótki czas pózniej mordowanie Żydów stalo się regularna polityka Armii Krajowej (...) wszyscy lokalni czlonkowie Podziemia, których znaliśmy osobiście przyznawali, ze mordowali Żydów i powiedzieli nam, ze Organizacja ta miala tajne instrukcje, aby nas [Żydów - J.R.N.] likwidowac (J. Modrzejewski, Genocide of the National Charakter, "The Kościuszko Foundation Monthly News Letter", 1974, May) (...) ... znamienny byl fakt, ze jednym z najskrajniejszych rzeczników antypolonizmu w Anglii lat 80. byl znany brytyjski potentat prasowy, z pochodzenia czeski Żyd, R. Maxwell, jak obecnie wiadomo podwójny agent wywiadu sowieckiego i izraelskiego; będac wydawca panegirycznej biografii-albumu gen. W. Jaruzelskiego, równocześnie wyróznial się skrajnymi negatywnymi uogólnieniami na temat Polaków jako narodu, m.in. podczas organizowanej 10-13 lipca 1988 wielkiej konferencji na temat zaglady Żydów podczas II wojny świat. Maxwell powiedzial: "Polacy byli i nadal w pewnej mierze sa najwścieklejszymi antysemitami - jest faktem, ze byli obecni wokól owych obozów, widzieli i aprobowali wszystko, co się w nich dzialo, zyli w ich poblizu i nie uczynili nic, badz doslownie nic, aby to powstrzymac"; w bardzo popularnym brytyjskim czasopiśmie mlodziezowym "The Face" wkrótce po ogloszeniu stanu wojennego w Polsce napisano, ze w czasie II wojny światowej Polacy walnie pomagali hitlerowcom, tworzac oddzialy "Polskich Niebieskich", "szczególnie gustujacych w niszczeniu getta", (slowa te ukazaly się w tekście wspólpracowniczki "The Face", zadeklarowanej komunistki J. Burchill). Autorem hasla jest prof. Jerzy Robert Nowak

 

Bezczelność Żydów do roszczeń majątkowych w stosunku do Polski wspierana jest przez propagandę w mediach amerykańskich, do których ostatnio dołączyły ośrodki niemieckie i rosyjskie. Dotychczas specjalizowała się w tym kultura amerykańska. W ostatnich latach holocaust stal się dochodowym interesem.

 

Wychowałem się za czasów socjalizmu . Nie wiedziałem co to jest ANTYPOLONIZM. W szkole  uczono mnie innej historii.

Aby przestudiować dokładniej antypolonizm, należy dogłębniej zrozumieć żydów

proponuje przestudiować linka: http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/wszystko-o-zydach-od-a-do-z/

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:8)

Komentarze

chciałem podziękować niepoprawnym,ze przyjęli mnie do swojego grona. Prawda jest najważniejsza .

Dzieki NIEPOPRAWNI możemy szerzyć prawdę i walczyć z naszym wrogiem , jakim jest JUDEOPOLONIA w każdej postaci.Polska jest dla każdego,kto ja kocha , a nie dla ŻYDÓW ,którzy ja niszczą .

Zapraszam tutaj: http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/proroctwo-dla-polski-2014/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#133709

Mam mieszane uczucia , a w nawiasie mówiąc i doświadczenia życiowe,co do tak jednoznacznie negatywnego stosunku do Żydów. Spróbujmy sobieoto wyobrazić,że na niepoprawnych zagląda sobie Wildstein czy Bielecki, ktorych cenię wysoko, za ich bezkompromisowość i odwagę cywilną. Wolę niedopowiedzenie niż przesadę w każdej sytuacji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#133720

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ja tez mam mieszane uczucia jak słyszę , ze promuje się prasę antypolska w Polsce np Maus , czy przeprasza w Jedwabnym za to czego nie zrobił mój dziad , czy pradziad. Moj dziadek nie służył w Wermachcie.

Nie mam nic do Żydów pod warunkiem , ze oni nic nie maja do mnie.W Polsce nie ma antysemityzmu , jest tylko antypolonizm.

Polecam artykul "antysemityzm w Polsce" : http://polskabankrutuje.ckg.pl/2014/01/10/antysemityzm-w-polsce/

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#133820

kopia z Bardzo Wirtualna Polska

.....setki tysięcy Żydów walczyło w Wermachcie tak jak dziadek Tuska . Niektórzy z nich sami przyznawali, że gdyby nie antysemityzm Hitlera, byliby gorliwymi nazistami.
Mało znane są fakty o żydowskich konfidentach Gestapo z powodu propagandy antypolskiej jaka żydzi prowadza w stosunku do narodu Polskiego. Niemieccy Żydzi chętnie wstępowali do Wermachtu.

U boku Hitlera walczyło około 150 tysięcy  żydowskich żołnierzy. Żydzi, ukrywając swoje pochodzenie, wstępowali do SS. Walczyli w Waffen – SS lub i brali udział w zagładzie Żydów.
Żydzi aktywnie współpracowali z Gestapo.

Stella Kuebler-Goldschlag dla przykładu kierowała grupą kilkunastu informatorów Gestapo w Berlinie.
Zadaniem grupy było wyłapywanie ukrywających się Żydów i posyłanie ich do gazu. Inna grupa żydów pracowała w obozach śmierci i była bezwzględna do swoich braci i sióstr. “Oferty pracy dla kobiet” wspomagających SS kusiły dobrymi warunkami pracy, gwarantowały zakwaterowanie, ubranie i wysokie pensje. Nie stawiano dużych wymagań: wiek 21−45 lat, dobra kondycja fizyczna i czysta kartoteka. Kursy na nadzorczynie i strażniczki pełniące służbę w obozach koncentracyjnych, trwały od czterech tygodni do pół roku. Uczono ostrej postawy wobec więźniów, fanatyzmu i odporności na cudze cierpienie. Instruowano, jakie stosować kary, jak wykrywać sabotaż oraz informowano, co grozi za utrzymywanie kontaktów z więźniami.
Żydzi stanowi większość sowieckich informatorów ,znali  polski język, kulturę – dlatego byli wspaniałym narzędziem do zagłady  Polaków.
Dzięki ich współpracy NKWD zniszczono struktury podziemia niepodległościowego.

Donos na NKWD oznaczał śmierć – wskazanego – ale też często jego rodziny, wywożonej na zatracenie na zesłaniu.
Ludobójstwo Polaków na Wschodzie przez UPA było pośrednim skutkiem działalności żydowskich bezwzględnych konfidentów NKWD.

Żydzi mając dobra prasę w Polsce starają się ukryć prawdę , jest to im to potrzebne do grania “męczennika prześladowanego przez Polaków”. Opinia światowa jest stale “bombardowana” artykułami o antysemityzmie w Polsce. Żydzi to jeden z nielicznych narodów tak bestialsko okrutnych i bez honoru.Jak można posyłać do komór gazowych swoich braci i siostry , a potem żądać odszkodowania od narodu Polskiego ? Tak robią tylko bestie , nie ludzie.

Ciekawostki o Żydach:
Polityka wewnętrzna i zagraniczna Stanów Zjednoczonych są w dużym stopniu podporządkowane interesom Izraela – państwa, które istnieje i rozwija się dzięki amerykańskiej pomocy wojskowej i ekonomicznej. Amerykańscy podatnicy przekazują rocznie Izraelowi 3,5 miliarda dolarów, na to żeby Peres mógł prześladować arabów.Izraelskie siły okupacyjne cały czas przetrzymują towary przeznaczone na pomoc dla Gazy.

 

Żydzi terroryzując Palestyńczyków są bestialsko okrutni . Zydzi bestialsko mordują arabów .
Oficjalna wręcz nienawiść pomiędzy Izraelem, a Iranem, obowiązuje od samego początku istnienia państwa żydowskiego.
Żydzi “walczą z całym światem” są bezczelni i okrutni.
Antysemityzm – to słowo , które powstało aby chronić interesy ŻYDÓW. Powiesz słowo Żyd – to już jesteś antysemita

ANTYSEMITYZM- “zasłona dymna”faszystowskiej polityki Żydów do całego świata : http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/faszyzm-i-syjonizm-wikipedia/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#134159

-

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#1426178

-

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1426181

... KURWA JEST!?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#1426179

To taki thriller z elementami fantastyki naukowej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1426203

..."publikowanie" (nie mówiąc już o tej kanali, która "publikuje") wizerunków śp. Lecha Kaczyńskiego, zamordowanego, pod Smoleńskiem razem z całą polską delegacją, elitą polityczną jedynej prawdziwej opozycji przeciw jurgieltnikom i złodziejom, lecacą na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej, jako karykaturalnego, obleśnego Żyda, jest bydlakiem, bydlakiem, jeszcze raz bydlakiem, zdrajcą i moskiewskim agentem.
To, co tu widzę, to żadne "poglądy" (mieszczące się w granicach "wolności słowa), tylko choroba umysłowa albo zła wola wstrętnego sprzedawczyka.
Na tym kończę test "smoleńskiego papierka lakmusowego".
Sami widzicie, jak wypadł.
Określenia "publiczny szalet" w Moskwie byłoby chyba najbardziej adekwatne dle miejsca, gdzie można swobodnie walić takie kupy czy, co gorsza, rysować gównem po ścianach.
Napisałbym: "Wstyd!!!", ale widzę, że do bezwstydnych gnojków to i tak nie dotrze.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#1426220

Dziwisz się, Gawrion, że przyzwoici ludzie nie chcą pisać, ani nawet zaglądać, na NP???
Ja dziwię się każdemu, kto nie wstydzi się pokazywać w takim "towarzystwie"!
PS
Ci, którzy drą ryja na temat "Judeopolonii" (zamiast zająć się realnym zagrożeniem ze strony Niemiec, a przede wszystkim - Rosji) są tubą Putina i realizują duginowski plan opanowania przez Rosję całej Europy lub (na razie) podziału stref wpływów na niemiecka i rosyjską, co oznacza w istocie nowe zabory.
To najczystszy antypolonizm.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#1426177

Desantowiec Dixi...znowu się czepia...

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1426184

...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#1426187

... św. Józefa?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#1426222

PLUM...PLUM...:)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1426225

Głównym wrogiem Polaków jest głupota.

Można to także nazwać delikatniej - brakiem umiejętności rozpoznawania prowokatorów i manipulatorów.

To przez tę właśnie głupotę, przez wieki Polacy dają się rozgrywać sąsiadom.

A skutkuje to rozbiciem jednego z potężniejszych Państw w Europie.

Ale skoro uważam ,że głupota jest naganna, to dam również receptę:

Na krótki dystans - rozpatrzyć się KOMU najbardziej zależy na skonfliktowaniu Polski z tzw. opinią światową....

A w perspektywie dłuższej (i dla wielu bolesnej jak rwanie zębów), uczyć się, uczyć.

Aż do bezbłędnego rozpoznawania zadaniowanych prowoków.

Bo Polsce nie potrzeba więcej wrogów, a tym bardziej "przyjaciół" z nadania.

Któż jest według ciebie Autorze, takim "przyjacielem" co to nas wspomoże przeciw tym żydom?

Wykrztuś to z siebie, to ci ulży.

Putin?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1426232

Ciebie też pałują.
Tak agenci i ich przygłupie papugi (oraz inny... drób) wykorzystują wolność słowa...
Przejęli portal któremu poświęciliśmy lata życia.
A powinni dostać kopa dupę, jeszcze zanim zajmie się nimi kontrwywiad.
Prawdziwy, nie Tuskowo-Komorowski, czyli posowiecki (nie wiadomo zresztą kto tu komu podlega).
Bezkarność prowadzi do bezwstydu.
To szerzy demoralizację.
Jaką wartość mają te wrzaski i wycia na temat pochówku (to rzecz jasna skandal) Jaruzelskiego i żałobie po nim (ktoś sie może uwiarygadnia?), kiedy obok poniewiera się pamięć jedynego polskiego prezydenta 0d '39 roku (nie liczac tych na uchodźctwie, ale ostatni z nich też zginał pod Smoleńskiem), którego pamięć różne bydlaki opluwają i obszczywają od pierwszej minuty, zanim jeszcze jego ciało ostygło, do dziś???
Na "prawicowym" portalu!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#1426233

Witaj :)

Portal już z założenia nie prawicowy a pluralistyczny(ach ta nowomowa bolkowa...).

Albo jak kto woli - każdy śpiewać może - trochę lepiej lub  trochę gorzej.

Ruch na portalu przejęli, bo wielu prawych ludzi zwątpiło, a innym się nie chce.

Sytuacja niezdrowa, bo czytając można pomyśleć, że zadaniowi są wyrazicielami całości społeczeństwa.

Boli mnie samotna walka z wiatrakami, ale pamięci Naszego Prezydenta szargać nie pozwolę.

Tym bardziej takim prymitywom, którymi można z kremla szczuć.

A o wolskim ścierwie pozwolisz że nie wspomnę.

Nawet u Czyngis-hana, za wypowiedzenie imienia zdrajcy trafiało się pod topór.

Pozdrówka

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1426237

@Leniwiec Seed: sami powinniśmy sobie pomoc a przyjacielu

Nie powinniśmy się oglądać na nikogo, tylko działać !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1441840