Paweł Deresz - zawód: DONOSICIEL SB

Obrazek użytkownika domaol
Blog

Uważam, że żona Pawła Deresza przewraca się w grobie, bo głupota jej męża dosięgła zenitu! Od samego początku Deresz zachowuje się jak DUPOWŁAZ TUSKA, a nie jak kochający mąż, który po stracie żony chce poznać prawdę o przyczynach katastrofy w Smoleńsku! To osoba bez kręgosłupa moralnego, takie słowa jak: pamięć, honor, godność, prawda - to obce pojęcia w jego życiu. Skąd taka naganna postawa... trzeba spojrzeć w jego haniebną przeszłość.
Warto zajrzeć do dzisiejszej Gazety Polskiej, tam jest szerzej opisany szubrawiec RP."..Paweł Deresz został zarejestrowany jako kontakt operacyjny SB. W PRL był korespondentem polskiej prasy w Czechosłowacji, sprawował istotne funkcje w aparacie PZPR. Zgodnie z linią partyjną komentował inwazję na Czechosłowację w 1968r., a jako dziennikarz "Kuriera Polskiego" chciał wejść do Wydziału Propagandy Prasy i Wydawnictw KC PZPR. Po 1989 r. był w gronie stałych współpracowników miesięcznika "Przegląd Międzynarodowy" założonego przez WSI. .."
Dawni współpracownicy z "Kuriera Polskiego" mówią, że Deresz był "gumowym uchem", "hiperdonosicielem", każdy stronił od jego towarzystwa, bo nikt mu nie ufał!
W 2002r. rządowym BMW uderzył w samochód, w którym jechała trójka studentów i uciekł z miejsca przestępstwa. Na szczęście studentom udało się dogonić pirata drogowego, którym okazał się Deresz!!Nie miał nawet ważnego OC! Policja stwierdziła winę Deresza. Jednak ten migał się od obecności na sprawach sądowych, kłamiąc, że jest poza granicami kraju. Jak się okazało był w Polsce...
Dziś Paweł Deresz jest wśród swoich przyjaciół z WSI i SB, bo znów są na świeczniku zmory PRL, więc czuje się jak ryba w wodzie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z pogrzebu Jolanty Szymanek - Deresz jaka śmietanka towarzyska PRL przyszła..!
Panie Deresz a co z pamięcią, miłością do żony?!!! Przytoczę słowa pani Jolanty Deresz o sielance, która u was rzekomo panowała w domu... . Pan jest zaprzeczeniem tych słów!!!!!!!!!!!!!
- Co wieczór spotykamy się w domu na podsumowaniu dnia, swoich sukcesów i porażek. Tak jak w normalnej rodzinie, pełnej ciepła i wzajemnego zrozumienia. Wspólnie pielęgnujemy ogródek i wspominamy swego czwartego domownika, suczkę-jamniczkę, Nutkę, która towarzyszyła nam przez ostatnich dziesięć lat. Kiedy przyjdzie na mnie smutek, słucham poważnej muzyki, choć nie stronie od rozrywkowej. Smutek jest jednak rzadkością, bo mam rodzinę, bo mam przyjaciół, bo czuję się potrzebna. Jestem w kwiecie wieku, pełna energii, zdrowie mi dopisuje, humor także. Z optymizmem patrzę w przyszłość. A ten sposób patrzenia polecam każdemu. - napisała kiedyś na swojej stronie internetowej. Życie dopisało do jej planów i marzeń własny, tragiczny scenariusz..."J. Szymanek - Deresz

1
Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)

Komentarze

a on sam, szczęśliwy, że koledzy mają pełnię władzy, czerpie przyjemność z tego, co kocha najbardziej - tworzenia propagandy ku zadowoleniu mocodawców ze wschodu.

Harpoon

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#129342

dobrze ustawionego komuszka.
Na placówce w Pradze w czasie wiosny 68 nie mógł być ktoś z przypadku, jak zawsze w ramach wielkiej firmy pod wspólnym "proletariusze...."!
Z kolei ojciec śp. Jolanty Szymanek Deresz to tez wielce zasłużony funkcjonariusz prl'owskiej Temidy.
Tak więc wdowiec odgrywa dalej to czego go nauczono, i czego od niego nadal wymagają służby!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#129347

styczniu?
Rzuca się to w oczy szczególnie jak go pokazują w sekwencji po bledziutkiej Mertowej czy Gosiewskiej.
Pewnie już jakieś zagraniczne kurorty zaliczył w ramach wdzięczności za medialne dawanie dupska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#129567

Czy 10 kwietnia wystarczył, by zapomnieć kim była p. Szymanek-Deresz i jakie miała poglądy? Myślę, że, jakby to nie brzmiało, w swoim odczuciu jej mąż szczerze realizuje jej polityczne wizje. Cierpienia ani jej, ani jemu odbierać nie zamierzam, natomiast niczego dziwnego w tym, co p. Paweł robi, nie widzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#129366

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#129379

w jego przypadku sprawdza sie: " baba z wozu konikowi lżej".
Nawet nie zachował żałoby należycie. Ale skąd komuszy pomiot ma wiedzieć . Towarzysze mu nie powiedzieli.
Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#129401

trochę siwy -
Rasy nie dopatruj się :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#129406

To umaszczenie raczej niźli rasa .

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."
/Z.Herbert/

/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#129414

Taki typ z "Pamiętnika Starego SBka". 

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#129465

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
0
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#129792