CZ.II BYDLAK NIESIOŁOWSKI...JEGO ESBECKA HISTORIA. POCZYTAJCE!!!

Obrazek użytkownika domaol
Blog

Stefan Niesiołowski to następna z wielu szumowin, ze świty Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego.

To zwykły cham, kapuś i bydlak jakich mało, który szedł i idzie po trupach do celu. Człowiek bez godności, honoru i minimum przyzwoitości!!! Chcę wszystkim przedstawić sylwetkę DUPOWŁAZA SB.
W latach 1965 - 1970 "działał" ( A RACZEJ SZKODZIŁ!!!) w konspiracyjnej organizacji niepodległościowej " RUCH". W tym właśnie czasie zaczęły się jego częste kontakty z SB. Podaczas rzekomych przesłuchań pokazał swoje fałszywe, kłamliwe oblicze! Już na pierwszym przesłuchaniu zaczął sypać kolegów z RUCHU, utrzymując, że sam nie należał do tej organizacji!!!
Z opracowań prof. J. R. Nowaka, który prześwietla byłych esbeków i ich współpracowników, dowiedzieć się można jak nisko upadł Niesiołowski!!!
Na przesłuchaniu ujawniał pseudonimy działaczy RUCHU, a także jego członków, podając nawet adrsy ich zamieszkania!!! Emil Morgiewicz, Andrzej, Czuma, Bernard Czuma, Andrzej Woźnicki to tyloko nieliczni, którzy ucierpieli przez tego chama!!!Ale to jeszcze nie koniec!!!
WSYPAŁ RODZONEGO BRATA, MARKA NIESIOŁOWSKIEGO, I ÓWCZESNĄ NARZECZONĄ ELŻBIETĘ NAGRODZKĄ!!! Podał agentowi SB jej adres, daty i miejsca akcji, w których miała brać udział np. spalenie Muzeum Lenina w Poroninie..!!!
Wszyscy członkowie Ruchu dzięki Niesiołowskiemu zostali aresztowani, dostali do 7 lat więzienia przez tego kłamliwego gnoja!
Jego narzeczona była twarda podczas przesłuchań, broniła Niesiołowskiego, tak jak reszta członków Ruchu!!!Po latach dowiedzieli się dzięki komu posiedzieli w więzieniu...!!!
Niesiołowski bywał często w domkach wypoczynkowych SB. Były to nagrody, jakie bezpieka przyznawała współpracownikom. Dzięki swojej fałszywej naturze pozbawionej kregosłupa moralnego mógł ukończyć studia!!!
Kiedy jego przeszłość zaczęła wychodzić na światło dzienne znalazł miejsce w PO, jak większość byłych agentów!!! Stał się ulubieńcem takich stacji jak TVN, POLSAT, Radia Zet, Gazety Wyborczej, które promuja takich debili jak on!!!
A STEFAN NIESIOŁOWSKI TO ZWYKŁY BŁAZEN, KTÓRY UTOPI W ŁYŻCE WODY, BYLE JEMU BYŁO DOBRZE. TACY LUDZIE NIE MOGĄ RZĄDZIĆ W NASZYM KRAJU, NIE POZWÓLMY NA TO!!!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Niesiołowski to bandyta i powinni go aresztować facet nie wie co mówi pieprzony komunista i agent towarzyszy sprzedaje Polskę jak szlachta przed zaborami byle jego dupie było wygodnie bandyta bandyta bandyta i całe PO to grupa przestępcza nie mam słów.

Vote up!
1
Vote down!
0
#62764

On to może rządzić jezykiem w swoim krzywym ryju

Vote up!
1
Vote down!
0
#62778