Wizjonerka z Medjugorie o Smoleńsku: ..TO BYŁ ZAMACH!

Obrazek użytkownika domaol
Blog

Jakiś czas temu podczas audycji "Minął tydzień" Jerzego Roberta Nowaka w Radio Maryja zadzwoniła jedna ze słuchaczek.. . Krótko po katastrofie w Smoleńsku była na pielgrzymce w Medjugorie. Kobieta opowiedziała, że wraz z polską grupą mieli okazję porozmawiać z jedną, z wizjonerek. Na pytanie dotyczące tragicznych wydarzeń w Smoleńsku ów wizjonerka odpowiedziała, że ...był to zamach! szykowany od dawna przez trzy państwa, włącznie z rządem polskim...!!
W studio oprócz pana Nowaka była pani Gosiewska, nie byli zdziwieni taką wypowiedzią, ale dali do zrozumienia, że od samego początku ta sytuacja wskazywała na zamach...
Zdaję sobie sprawę, że nam ludziom nawet wierzącym ciężko jest patrzeć na tragedię w Smoleńsku przez pryzmat wiary, ale uważam, że jeśli ta wizjonerka, osoba, która od tylu lat doświadcza bliskiego spotkania z Matką Bożą, nie miałaby powodu żeby mówić nieprawdę, przekazała prawdę-to co wie. Watykan nigdy nie zabronił wiernym odwiedzania tego miejsca, i wszystko wskazuje na autentyczność objawień.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

To już jest odlot totalny.

Co do prawdziwości objawień można poczytać o tym bardzo dużo.

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#127552

Szerzej:
w liście z 2 października 1997[14] biskup Perić, orzekł nie tylko non constat de supernaturalitate, lecz constat de non supernaturalitate czyli stwierdził, że objawienia nie są nadprzyrodzone. Biskup zadeklarował jednak otwartość na wszelkie badania, jakie Stolica Święta jako najwyższa instancja Kościoła katolickiego chciałaby przeprowadzić.

W 2009 biskup Ratko Perić przypomniał negatywne stanowisko Kościoła dotyczące rzekomych objawień, zsekularyzował kościół wybudowany w związku tymi wizjami i zwrócił uwagę, że kościół św. Jakuba w Medziugorie nie jest sanktuarium. Zastrzegł również dla siebie udzielanie zgody na pracę duszpasterską w tym miejscu[15]. Ponadto Tomislav Vlašić, opiekun duchowy i promotor wizjonerów, ze względu na propagowanie błędów doktrynalnych, nieposłuszeństwo i złamanie celibatu został wydalony z zakonu kapucynów i suspendowany, a Benedykt XVI zabronił mu pod groźbą ekskomuniki wypowiadania się w jakichkolwiek sprawach doktryny katolickiej[16].

W roku 2010 przy Kongregacji Nauki Wiary powołano komisję ds. Medziugorie pod przewodnictwem kard. Camilla Ruiniego[17][18].

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127563

Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców jak opisane powyżej przypadki opiekuna wizjonerów

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#127569

tam jest tylko BIZNES i ani śladu wiary.
Pozdrawiam.
Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127574

Poza tym wizjonerzy przeczą sobie wzajmnie w treści objawień. 

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#127580

http://adonai.pl/maryja/?id=64
Zdaję sobie sprawę, że nam zwykłym ludziom jest bardzo ciężko się ustosunkować do takich spraw. Dodaję także link o stosunku Jana Pawła II do Medjugorie.
http://medziugorje.blogspot.com/p/jan-pawe-ii.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127634

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Nie trzeba żadnych wizji,horoskopów,seansów spirytystycznych,żeby dojść do wniosków o zorganizowanym działaniu  które doprowadziło do tej katastrofy ,że brały w tym udział co najmniej rządy dwóch państw ,to dla chłodnie i logicznie myślącej osoby nie podlega żadnej dyskusji,już nie chodzi tylko o pojedyncze fakty wyrwane z okresu przed katastrofą,tezę zamachu uwiarygadnia,bardzo długi i nieprzerwany ciąg zdarzeń ,to jest spotkań,ustaleń,umów,telefonów,działań,co najmniej czterech,a prawdopodobnie pięciu państw.Moim zdaniem dwa państwa organizowały bezpośrednio  sam zamach,a reszta robiła narrację,ustawiała wątki poboczne i pomagała maskować niektóre działania i udawała że nic nie widziała i niema żadnych informacji oraz dowodów.Wyrok zapadł już dawno,jak Kaczyński ratował Gruzję,a wykonanie planowano około 8 miesięcy przed .Jak będę miał więcej czasu i chęci to zrobię zestawienie tych faktów w ciągu ukazującym te knowania,równie ważne są motywy ,czyli korzyści wypływające z samego zamachu i umów przed i po katastrofie.Takie są moje spostrzeżenia ,dodam że według mojego odczucia Kaczyńscy  zginęli  by wcześniej,jak wygrałby wybory Pis w2005.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#127806