KIM JEST FAŁSZYWIEC D. OLBRYCHSKI I JEGO GURU A. WAJDA? OTO HAŃBIĄCA PRAWDA!

Obrazek użytkownika domaol
Blog

Daniel Olbrychski to donosiciel SB, dla zrobienia kariery sypał swoich kolegów... Jego dziadek był żydowskim komunistą-bolszewikiem niemieckiego pochodzenia, a nie jak kłamie Olbrychski, że był on żołnierzem AK! Jego wielkim guru był następny donosiciel Andrzej Wajda!
Także i Andrzej Wajda kłamie, jak nawiedzony, ze jego ojciec zginął w Katyniu! Prawda jest inna! Jakub Wajda zginął podczas wojny, a w Katyniu zginął Karol Wajda syn Marii i Stanisława Konigów, i nie miał on nic wspólnego z rodziną A. Wajdy, po prostu zbieżność nazwisk. Czego się wstydzi A. Wajda, że tak kłamie? JEGO OJCIEC JAKUB WAJDA BYŁ CZŁONKIEM PRZEDWOJENNEJ ZDRADZIECKIEJ W 100% ŻYDOWSKIEJ KPP! PRZYJAŹNIŁ SIĘ Z ŻYDEM KOMUNISTĄ POLAŃSKIM, OJCEM ŻYDA-SATANISTY ROMANA POLAŃSKIEGO.
Olbrychski i Wajda są najgorszymi szkodnikami polskiego kina! Wypowiedź aktorzyny od siedmiu boleści że: "..Kaczyńscy byli bici w dzieciństwie"! przechodzi wszelkie granice przyzwoitości! Ten mały człowieczek sam nie wie co mówi, tonie w tych swoich kłamstwach, które rodzą się w jego malutkim mózgu, jak grzyby po deszczu!
PANIE OLBRYCHSKI W PSYCHOLOGII ISTNIEJE TAKI TERMIN MECHANIZMU OBRONNEGO JAK RZUTOWANIE! JUŻ TŁUMACZĘ NA CZYM TO POLEGA, BO JAK SĄDZĘ PAŃSKI MÓZG TEGO NIE OGARNIA! A U PANA TEN MECHANIZM JEST BARDZO WYRAŹNY!
RZUTOWANIE- OSOBA, KTÓRA RZUTUJE DOKONUJE PROJEKCJI SWOICH WAD, BŁĘDÓW NA INNE OSOBY!
JEDYNĄ METODĄ POZBYCIA SIĘ TEGO MECHANIZMU JEST SAMOKRYTYKA, I WALKA Z WŁASNYMI BŁĘDAMI. TO PAN MA PROBLEM, I TO PAN POWINIEN SIĘ WSTYDZIĆ SWOJEJ PRZESZŁOŚCI I TYM KIM PAN JEST!!!! WIEM, ŻE PRAWDA BOLI, ALE WARTO SPOJRZEĆ Z POKORĄ NA SIEBIE I ZOBACZYĆ SWOJĄ MAŁOŚĆ, NIŻ ATAKOWAĆ LUDZI, KTÓRYM SIĘ DO PIĘT NIE DORASTA. BO BRACIA KACZYŃSCY TO LUDZIE HONORU, A TY RUDY KŁAMCO JESTEŚ NIKIM!
Swoją drogą teraz widzimy jakimi zdrajcami otacza się Tusk i Komorowski!!!!

1
Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)

Komentarze

Wszystko cacy, też ich nie trawię, ale jakie są na to dowody? gdzie można znaleźć? no bo ktoś zaraz zarzuci, że to nieprawda. Poprosimy o jakieś dowody!!! Byłyby cenne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130655

wiele lat przed premierą "Katynia". Kłamstwo "wajdowskie" zaczęło się od jakiegoś wywiadu w prasie gdzie reżyser napomknął o swym ojcu jako jednej z ofiar Katynia. Kłamstwo to zostało błyskawicznie zdemaskowane przez historyków tyle, ze sami wiecie jaką "siłę rażenia" miały wypowiedzi naukowców popiskujących nieśmiało w niszowych mediach w stosunku do "lwa salonu"

Vote up!
1
Vote down!
0
#130659

.. spadł po pijaku z wieżyczki strażniczej?

Vote up!
1
Vote down!
0
#130663

http://www.youtube.com/watch?v=dBuZaEDAc_g

 

Link do 2,3 i czwartej części łatwo znajdziesz.

 

Precz z polityczną poprawnością!

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#130686

Jakiś czas temu ten typ Olbrychski atakował, okazało się całkowicie bezpodstawnie Bronisława Wildsteina. Nikczemna postawa Olbrychskiego targowicznina dzisiaj pokazuje kontekst jego wszystkich draństw pod adresem ludzi uczciwych. Olbrychski ukrywa wiele faktów ze swojego życiorysu, dlaczgo na przykład nie mówi dziś nic o tym dlaczego w stanie wojennym jeździł do Moskwy, po co? Z pewnością musiał mieć wobec tego paszport, a kto wydawał wówczas paszporty biuro paszportów czy SB?  Ten konfident nawołujący dziś do linczu na ludziach przyzwoitych nadal ukrywa ciemne strony swojego życiorysu, a jest tam sporo wątków z jego chociażby pobytów w Rosji właśnie w latach stanu wojennego. Z pewnością jego teczka musi być bardzo interesująca. To człowiek kompletnie dziś skończony i będzie staczał się dalej. 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#130673

wódko, pozwól mu zyć!

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#130679

..... dzięki,że przypomniałeś tę rozmowę.. w TV . Bronek Wildstain contra Frasyniuk i ta menda Olbrychski vel, Tuhaj-Bejowicz. Pamiętam że Bronek był tak wku...ony, że przyp...oli tej rudej, o małych oczkach- KANALJI. Kiedyś miałem swojego ulubionego polityka .. był nim Prezydent RP, Lech Kaczyński- niestety zabili go. Teraz mam Jarosława Kaczyńskiego, ale muszę się przyznać ,że mam do niego żal , że odwołał Wildstaina z funkcji Prezesa TV !!! mimo,że mam świadomość , ... a zresztą to już historia. Pozdrawiam NP.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#130681

Nie może być, by ojciec jego był w AK, bo Kuźnica, bo Lotna, a w szczególności scena kiedy Chełmicki - Cybulski umiera jako AK-owiec na śmietniku (historii); własnemu narodowi raczej takich rzeczy się nie robi, no chyba, że ma się mentalność Grossa.

Vote up!
1
Vote down!
0
#130835