Kto dał panu, panie Tusk licencję na zabijanie?! Bo rzeczy trzeba nazywać po imieniu!!!

Obrazek użytkownika domaol
Blog

Od czasu przejęcia władzy przez PO w Polsce dochodzi do mordów politycznych - BO RZECZY TRZEBA NAZYWAĆ PO IMIENIU!!! Mamy taki powrót PRL-u w XXI wieku. W ciągu kilku lat panowania ekipy Tuka życie straciło ponad 100 osób, wliczając ofiary w Smoleńsku, no i rzekome samobójstwa...choćby pana Michniewicza, a teraz pana Leppera.
Co się stało z naszym krajem? Już dawno nie było tak źle, jak teraz, znowu powtórka z historii?!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na naszych oczach Tusk i ekipa reaktywowali WSI i SB! Dziwię się wyborcom, że głosują na takie szumowiny i morderców. Myślę, że dzieje się tak, ponieważ większość Polaków posiłkuje się wiedzą z TVN, Polsatu, czy Gazety Wyborczej. To wystarczy, aby kłamstwa, którymi karmią Polskę wyrabiały w Polakach błędne zdanie! Przykro to stwierdzić, ale jest to prawda, że naród polski jest nieoczytany! Ile osób, tak naprawdę czyta wartościowe portale, choćby jak Niepoprawni.pl, albo dobrą prasę!???????????? Odpowiedź jest prosta-GARSTKA! A reszta widzi i myśli, tak jak pokieruje telewizja..
Ale nie o tym chcę dziś pisać. Ogromnym szokiem dla Polski jest śmierć pana Leppera- no i znowu zabójstwo! Jedno z wielu, bo podejrzewam, że to dopiero początek czystek w naszym kraju.. Nie wierzę w samobójstwo tego człowieka, chyba nikt w to nie uwierzył.Do białej gorączki doprowadzają mnie wiadomości, które przekazywane są przez wiodące stacje w kraju.., czy internecie. Choćby ostatnia wiadomość, że kilka minut przed śmiercią Andrzej Lepper oglądał przed śmiercią telewizor, a po chwili...stwierdził, że odbierze sobie życie, wyłącza telewizor, i się wiesza!!!
Kto w to uwierzy?!!
Żaden człowiek, który chce zakończyć swoje życie nie dzwoni godzinę przed samobójstwem, i nie snuje z uśmiechem na ustach planów na przyszłość, albo nie kontaktuje się z jasnowidzem, aby dowiedzieć się o możliwości realizacji swoich planów politycznych w przyszłości!
TAK NIE ROBI SAMOBÓJCA!!!!
Człowiek, który jest na krawędzi życia nie ogląda telewizora kilka minut przed samobójstwem, raczej walczy sama ze sobą, z emocjami, pisze pożegnalny list, jest w nastroju depresyjnym i wyłączona z życia!!!!!!!!!!!!
Następnym absurdem jest sekcja zwłok pana Leppera. Każda sekcja zwłok musi być zrobiona po 12 godzinach po zgonie. A tu badanie sekcyjne zostało przeprowadzone na czwarty dzień po śmierci!!! W takim przypadku niemożliwe jest przeprowadzenie już dokładnych badań toksykologicznych. Sekcja zwłok po 12 godzinach umożliwia pobranie materiału do dalszych badań badań histopatologicznych, immunohistochemicznych, toksykologicznych i biochemicznych. Komuś na tym bardzo zależało, aby nie doprowadzić do takich badań...!
Uważam, że na śmierci Andrzeja Leppera zależało partii rządzącej, wiadomo, że zbliżają się wybory, a pan Lepper był w konflikcie z PiS, czego nie ukrywał. Rzekome samobójstwo miało udowodnić Polakom, że to PiS doprowadził do tak strasznej tragedii, po to, aby zrazić do siebie wyborców! A kto na tym korzysta? Wiadomo PO!!!!
A do tego rząd chce pochować Andrzeja Leppera z państwowymi honorami! PO, które szydziło z tego człowieka na każdym kroku, obrzucało chamskimi inwektywami, mieszało z błotem nagle z takim ogromnym szacunkiem chce godnie pochować osobę, z którą nie chcieli nawet rozmawiać!!!
To typowe zachowanie dla osób, które na sumieniu mają..czyjąś śmierć!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja składam rodzinie wyrazy współczucia, a Boga proszę o spokój duszy śp. Andrzeja Leppera, i aby sprawił, by w naszym kraju nastała sprawiedliwość!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A może mordercy Leppera czekali tylko na "cynk" z prokuratury gdzie zeznawał Jarosław Kaczyński, że należy zlikwidować Leppera, bo ma zamiar sypać? Może ktoś z prokuratury na podstawie zeznań Jaroslawa Kaczyńskiego zorientował się, że robi się niebezpiecznie, że teraz trzeba będzie wezwać Leppera na potwierdzenie jego słów i dopiero zrobi się bryndza?

Wychodzi na to, że świadomość tego co się stało, to był taki gorący kartofel, którego nikt obecny w biurze nie chciał podjąć, aż przyszedł ktoś z rodziny i zdjął im wszystkim problem z głowy.

To jest niewiarygodne, żeby policja i prokuratura przy tak niespójnym, nieadekwatnym  do sytuacji w biurze, zachowaniu obecnych tam różnych ludzi stwierdzała od razu na wstępie, że to było samobójstwo!

To niewiarygodne, żeby to dziwne rusztowanie nie wzbudziło w prokuraturze podejrzenia, że mogło to być morderstwo. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zaznawanie w prokuraturze i śmierć Leppera, to nie oderwane od siebie zdarzenia. Zastanawiające jest stwierdzenie Maksymiuka, który chciał porozmawiać z posłem Czarneckim:

W czwartek, dzień przed tragedią, do Ryszarda Czarneckiego, europosła PiS zadzwonił Janusz Maksymiuk.
- Byłem ogromnie zaskoczony tym telefonem. Nie rozmawiałem z nim parę lat i nagle on do mnie dzwoni. Mówił bardzo ogólnie, chciał się ze mną natychmiast spotkać. Odpowiedziałem, że nie teraz jest to niemożliwe, że może w przyszłym tygodniu. „To może być już za późno”- usłyszałem – mówi nam Ryszard Czarnecki.

http://niezalezna.pl/14370-stenogramy-zza-grobu

Dzisiaj wypowiadał się Ćwiąkalski, że nie ma żadnych podstaw by twierdzić, że to nie było samobójstwo. Jeżeli to mówi Ćwiąkalski, to zapala mi się wielka czerwona żarówa.

A tak przy okazji, to czyim obrońcą był ostatnio i dawniej Ćwiąkalski?

Czy między innymi , całkiem oczywiście przypadkowo nie był to ktoś z bohaterów afery gruntowej albo ktoś komu sypanie Leppera mogło bardzo zaszkodzić.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176180

aby scena polityczna był pełna potrzeba nam leperów cz z njdzie się ktoś na tyle odważny i zastąpi nam Andrzeja a swoją drogą wpanstwie rządzonym przez mafio-komune To wydanie na siebie wyroku

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krenpel

#176183

Ciężko powiedzieć dlaczego Janusz Maksymiuk tak się zachowywał... jak myślisz? W dzień śmierci pana Leppera Maksymiuk dzwonił do niego bardzo zaniepokojony, jak poinformowała dziennikarka TVN. Na myśl mi się nasunęła taka hipoteza, że Andrzej Lepper mógł do niego zadzwonić z biura, że np. ktoś jest w biurze, albo, ze słyszy jakieś odgłosy z łazienki... Może ten człowiek coś wie? I nie zdziwię się, że będzie następną ofiarą w tym tyglu dziwnych śmierci w naszym kraju?Jak myślisz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176279

Nie wiem co o tym sądzić, tym bardziej, że o ile wiem w tym mieszkaniu jest jednocześnie biuro i sypialnia Andrzeja Leppera. Nie chcę bezpodstawnie pomawiać Maksymiuka, ale wydaje mi się dziwne, że w całej tej sytuacji- spóżnienie Leppera na wywiad z dziennikarką, wcześniejsze stwierdzenie do posła Czarneckiego "to będzie już za późno (a więc miał jakieś podejrzenia, niepokój) tak się zachował tego dnia jakby nie chciał komuś przeszkadzać w wykonaniu tego "zadania"

W jakim my kraju żyjemy, że 4 osoby z otoczenia Leppera włącznie z nim tracą życie, a prokuratura nie podejrzewa nawet śmierci niesamobójczej.

Kiedy ludzie się otrząsną!!! Co jeszcze musi się dziać żeby w końcu przejrzeli na oczy!!!

http://niepoprawni.pl/blog/39/tasmy-sakiewicza
 Komentarze!!! 

                                                                                                                             "A ten ciąg śmierci w otoczeniu Leppera też nic Pani nie mówi?:

Maj 2011- dr Ryszard Kuciński - prawnik Leppera
Czerwiec 2011 - Wiesław Podgórski - doradca Samoobrony - "samobójstwo"
Lipiec 2011 - Róża Żarska umiera w Moskwie - prawnik Leppera
Sierpień 2011 - Andrzej Lepper"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176419

Pewnie, że ten ciąg śmierci daje dużo do myślenia. I dochodzę do wniosku, że nawet przyjaciel może pomóc zabić!!! A to co się dzieje na naszych oczach, te ciągłe MORDERSTWA wołają o pomstę do nieba!!! Co mnie najbardziej boli, że życie tracą niewinne osoby, a mordercy chodzą na wolności, i piastują wysokie stanowiska.
Mam pytanie.. jak Pani/Pan uważa, o kogo chodziło dokładnie Panu Lepperowi mówiąc o osobie, która powiedziała mu o szykowanej akcji..nazwisko zaczyna się na literę K. Kogo na myśli miał pan Sakiewicz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176473

Możliwości i to całkiem realnych jest bardzo dużo.Począwszy od Krauze, Kaczmarek, Kuciński, bul-Bronek-gajowy, Kalisz,Kwach,

    (dr Ryszard Kuciński

– były prokurator, adwokat, radca prawny, jeden z najbliższych zaufanych współpracowników Andrzeja Leppera.

wcześniej reprezentował polityków SLD m.in. Aleksandrę Jakubowską, Włodzimierza Czarzastego, Andrzeja Kratiuka. Jako prawnik obsługiwał spółki, w których zasiadali ludzie związani ze służbami specjalnymi lub byli funkcjonariusze służb

m.in. Paweł Pruszyński, były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa a następnie wiceszef ABW za rządów Leszka Millera.

Ryszard Kuciński mówił, że gdyby ujawnił wszystkie dokumenty, które posiada, to wiele karier w tym kraju „wyleciałoby w powietrze” )----------- tyle cytatow za Niezalezna.pl

Kucinski byl przyjacielem Kalisza, znal Vogela, Dochnala ,Kwasniewskich i cala te ciemna sforę 

(cytat z blogera "Emir", 

http://niepoprawni.pl/blog/2334/lepper-i-worek-bokserski)

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176493