KOLEJNY MORD ZWIĄZANY ZE SPRAWĄ SMOLEŃSKĄ!!! GEN. MORIEW NIE ŻYJE!!!

Obrazek użytkownika domaol
Blog

Jak podają rosyjskie media gen. Moriew, szef FSB w Twerze, w rejonie, gdzie służyli oficerowie mjr Ryżenko i płk Krasnokutski nie żyje, popełnił " samobójstwo"! To właśnie jego ludzie byli w Smoleńsku na lotnisku, kiedy doszło do katastrofy.
Moriew był jednym z najbardziej zaufanych ludzi W. Putina, jednak nikt już nie wierzy w samobójstwa w Rosji, i w Polsce, zwłaszcza ludzi powiązanych ze sprawą smoleńską. Generał K. Moriew maczał swoje brudne łapska w katastrofie śmigłowca, w którym zginął generał A. Lebiedź, dziś nieoficjalnie wszyscy wiedzą, że był to zamach. Miał też dużo wspólnego z zamachem na pociąg, który w listopadzie 2007r. jadąc z Moskwy do Sankt Petersburga wykoleił się, przez bombę podłożoną na torach w okolicach Bologoje (rejony Tweru). Jak zwykle za zamach oskarżono czeczeńskie bojówki, ale, jak wygląda prawda wszyscy wiedzą. Rosyjskie służby zabijają z zimną krwią swoich rodaków, pozorując zamach, byle tylko osiągnąć cel. Potem, czyli dodam naturalna kolej rzeczy giną osoby odpowiedzialne za wykonanie brudnej roboty, np. śmierć generała Iwanowa, a teraz Moriewa!! To normalna reakcja łańcuchowa w kraju, gdzie KGB, GRU, FSB sprawuje władzę. Tylko zaznaczę, że po zamachu w Smoleńsku, w Polsce dzieje się tak samo!!!!
Od 10 kwietnia 2010 r. życie w niewyjaśnionych okolicznościach straciło wiele osób! Warto przypomnieć śmierć generała J. Iwanowa, który był zastępcą szefa Zarządu Wywiadu (GRU), odpowiadał za zbieranie informacji na terenie Polski. W sierpniu wybrał się na urlop w Syrii, utonął podczas kąpieli. Jak podają rosyjskie media ok. 8 sierpnia 2010 r., ciało zostało odnalezione przez rybaków 13 sierpnia!!! Najbardziej rozbawia mnie fakt, że oficer GRU utonął, pływając...każdy wie, że do GRU dostają się osoby z perfekcyjną sprawnością fizyczną, potrafią perfekcyjnie pływać, nurkować, znają po kilka sztuk walk, są szkoleni, by przeżyć w najbardziej zagrażających życiu warunkach. Kiedy giną, to znak, że wykonali swoją brudną robotę, i GRU ich nie potrzebuje. Wtedy to rzekomo strzelają sobie w głowę, ma wyglądać na samobójstwo, ale dziś nikt się już nie nabierze na brudne gierki Rosjan, bo tam PRZYPADKI NIE ISTNIEJĄ!!!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:2)

Komentarze

http://www.portal.arcana.pl/Szef-fsb-popelnil-samobojstwo,1521.html#post

dobry komentarz

pozdrawiam

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#179718

A przypadkowo kacap się nie powiesił na sznurku do snopowiązałki?

Dzięki za text. 10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179784

Widać gen. Moriew poznał już wyniki ekshumacji św. pamięci Zbigniewa Wassermana ...

Czyli kolejny do kolekcji http://www.niepoprawni.pl/blog/1718/zgony-okolosmolenskie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#179805

Też mógłby popełnic samobójstwo.Polacy nawet by się ucieszyli.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#179867

 powyrzynają, pies ich j.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179971

Jeżeli "sprzątają" tak wysoko postawionych ludzi za posiadaną wiedzę, to znaczy ,że inni nie wiedzą tyle ile wiedziały ofiary. Z tego wynika, iż Rosją rządzi bardzo wąska elita, która stoi ponad służbami. Siebie samych jedynie nie "sprzątają". Kim oni są, jeżeli "samobójstwa" i "wypadki" zdarzają się najwyżej postawionym ludziom w państwie. Wiadomym jest, że także w innych państwach zdarzają się dziwne przypadki zgonów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#180022

Zawsze samobójstwa i tajemnicze śmierci świadczą, że sprawa jest bardzo podejrzana. W dwa przypadki nie wierzymy, wtedy jest to dowód morderstwa.
W sprawie Smoleńska tak jest w Rosji. W Polsce też się dziwne śmierci wydarzyły. To świadczy o tym, że dokonano zamachu i są usuwane osoby, które coś wiedzą.
Analogicznie jest w sprawie Leppera i Samoobrony. Tam też trup się ściele gęsto i jest to dowód, że Leppera zamordowano. Tu też usuwano osoby, które coś wiedzą.

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#180030