Internetowa Telewizja Niezależna Polonia

Obrazek użytkownika wacur
Ogłoszenie

TVNP

Oświadczenie założycielskie TVNP

W dniu 24 maja 2012 ze swojej siedziby w Ottawie, Ontario, Kanada, rozpoczęła działaność Internetowa Telewizja Niezależna Polonia.
Zadaniem i celem tej prywatnej internetowej stacji telewizyjnej jest rzetelne informowanie Polonii na całym świecie o życiu Polonii, sprawach dla tej Polonii ważnych i istotnych oraz o organizowanych spotkaniach, imprezach czy innych ważniejszych wydarzeniach.
Innym zadaniem będzie przekazywanie bieżących informacji, zwłaszcza tych, które dotyczą rozsianej na całym świecie Polonii.
Telewizja Niezależna Polonia służyć chce równie rzetelnym przekazem informacji o Polonii dla rodaków, mieszkających w Ojczyźnie.
W swojej pracy będziemy wierni tradycyjnym, chrześcijańskim wartościom państwa i Narodu Polskiego, które najlepiej streścić można słowami: Bóg, Honor i Ojczyzna.
Jesteśmy prywatną, niezależną politycznie ani organizacyjnie, niezrzeszoną i samorządną internetowa stacją telewizyjną i naszym głównym ideałem jest włączenie Polonii do dziennikarskiej informacji o niej i dla niej, pod haslem: “Nic o nas i dla nas, bez nas”.
Internetowa Telewizja Nieżalezna Polonia nawiązała już wstępną współpracę z polonijnymi ośrodkami w innych krajach świata i rozwijać będzie tą współpracę z ośrodkami, kierującymi się podobnymi ideałami moralnymi, lojalnością w stosunku do państwa i Narodu Polskiego oraz podobnymi wartościami etyki dziennikarskiej.

Internetowa Telewizja Niezależna Polonia dostępna będzie pod internetowym adresem: http://tvniezaleznapolonia.org

Liczymy na wsparcie, pomoc i współpracę Rodaków, którym bliskie są podobne cele i idealy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Szamanka
Naturalnie, zawiera "niebezpieczne: dla władzy treści, mówi po prostu prawdę.
Dzięki Wam wiem o działaniach drugiego obiegu więcej. TV obywatelska to konieczność, by choć trochę pluralizmu przeniknęło do mediów, a tym samych, by kształcenie opinii publicznej oparte było na wiedzy, nie propagandzie politycznego systemu.
Życzę Wam pomyślności!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szamanka

#264716

Brawo i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264731