Nowa, chrześcijańska (sic!) twarz KONFEDERACJI - Czesław Kwaśniak

Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
Kraj

Czesław Kwaśniak – chrześcijańska (sic!) twarz KONFEDERACJI – dwukrotnie skazany z kodeksu karnego…

Spryt polityczny Czesława Kwaśniaka - toromistrza i spedytora kolejowego z podtarnowskiej wsi Borzęcin, określanego czasem mianem „małopolskiego Dyzmy”, sprawił, iż już w 1998 roku został radnym Sejmiku Małopolskiego. Był działaczem AWS, LPR, partii Marka Jurka, partii Kornela Morawieckiego - Wolni i Solidarni. Próbował także przykleić się do ruchu Kukiza. Niektórzy żartują, iż gdyby na Ziemi wylądowali Marsjanie, Kwaśniak pomalowałby twarz na zielono i przypiął do głowy antenki, by startować z ich listy do Sejmu. Dzisiaj jako reprezentant enigmatycznego Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin jest jedynką na liście wyborczej KONFEDERACJI w tarnowskim okręgu. Jego brat zaś jest działaczem PSL-u.

Teraz Czesław Kwaśniak - zamiast Godek - będzie bronił w KONFEDERACJI życia człowieka od poczęcia do śmierci...

 

Wydawało się, iż kariera polityczna Kwaśniaka zakończy się w maju 2003 roku, gdy został w Tarnowie zatrzymany przez policję za prowadzenie samochodu po pijanemu. Potem – jak donosiły media – „namawiał m.in. burmistrza Brzeska do ukręcenia sprawie łba, a dziennikarzowi lokalnego tygodnika obiecywał pomoc w zamian za odstąpienie od publikacji dotyczącej zdarzenia”. Przez 20 miesięcy – dzięki zwolnieniom lekarskim - unikał odpowiedzialności za jazdę po pijanemu, nie stawiając się na kolejne wezwania sądu.

W 2005 roku tarnowski sąd okręgowy skazał w końcu prawomocnie radnego Kwaśniaka za jazdę pod wpływem alkoholu na pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Dodatkowo orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na dwa lata. Jako osoba skazana Kwaśniak stracił wówczas mandat radnego.

Minęło zaledwie kilka lat i Czesław Kwaśniak znowu stanął przed sądem i ponownie został skazany. W 2013 roku decyzją Sądu Okręgowego w Tarnowie, „małopolski Dyzma” – jako prezes klubu sportowego Okocimski KS Brzesko za naruszenie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych został skazany na miesiąc ograniczenia wolności i 20 godzin prac społecznych. Wykonanie kary sąd zawiesił na okres próby wynoszący 2 lata.

Po opuszczeniu szeregów KONFEDERACJI przez Kaję Godek rodziny chrześcijańskie reprezentował będzie w tym ugrupowaniu w/w Czesław Kwaśniak, który ma „walczyć o całkowitą ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci”. Zapewne wszystkie rodziny chrześcijańskie z radością przyjęły tę informację (sic!), zwłaszcza w tarnowskim okręgu wyborczym (Małopolska), gdzie Kwaśniak ma być "JEDYNKĄ" Konfederacji.

Warto dodać, iż z tej samej miejscowości Borzęcin pochodzi Sławomir Mrożek, który – mając na uwadze absurd opisanej tu sytuacji - zapewne miałby dzisiaj świetny materiał do swej kolejnej sztuki teatralnej….

Patrz:

]]>https://www.tygodnikprzeglad.pl/nie-ma-mocnych-na-radnego/]]>

]]>https://www.tygodnikprzeglad.pl/radny-wreszcie-skazany/]]>

]]>https://wiadomosci.wp.pl/radny-z-lpr-skazany-za-jazde-po-pijanemu-6036728257164417a]]>

]]>https://www.informatorbrzeski.pl/prezes-nie-zgadza-sie-z-w…/]]>

]]>https://gazetakrakowska.pl/prezes-okocimskiego-skazany-za-nadmierna-liczbe-kibicow-na-meczu/ar/762667]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (8 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak bym czytał gazete wymiotną. Z tekstu wynika, że nie może walczyć o nienarodzone dzieci bo ma wyrok za jazde po pijanemu i za niedopełnienie obowiązków ustawy o imprezach masowych (to mnie rozbiło dokumentnie ;). Skakał też po partiach - hehe na szczęście tych z goła prawicowych, nie to co wielu nawet z obecnej władzy, gdzie czasem byli z komuchami, a teraz Zjednoczona Prawica :) No i ilu z nich jeździło po pijanemu... melexy i te sprawy ;) Oni pewnie będą lepiej bronili nienarodzonych dzieci (już nie wspominam nawet o tych co otwarcie się mienia lewicą albo z nimi współpracują).

Vote up!
1
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599997

No to teraz, pod przywództwem takiego wyjątkowego guru, najprawdziwsze "katoliczki" na Niepoprawnych ruszą "naprawdę" do boju w obronie nienarodzonych!

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

jan patmo

#1600002