BUSINESS HOLOCAUST

Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Świat

 

 

 

BUSINESS

 

HOLOCAUST

 

 

Zapis felietonu

Telewizji Republika

z cyklu

"Otwartym tekstem"]]>http://telewizjarepublika.pl/programy/otwartym-tekstem/53]]>

 Tematem odcinka jest BUSINESS HOLOCAUST.

 


Wywiadu pani red. Ewie Stankiewicz udzielił wybitny dziennikarzy śledczy – pan red. Witold Gadowski. Jednak w wywiadzie zabrakło zdefiniowania sedna problemu najnowszej draki.

 

Jest nim mianowicie całkowita kompromitacja CIA oraz Mossadu, które nie zdołały osłonić interesów USA i Izraela przed agenturą wpływu Federacji Rosyjskiej, która stoi za tą prowokacją. Przez ponad rok swojej prezydentury, Donald Trump nie zdołał dokonać skutecznych czystek w swoich służbach specjalnych.

 


Po 1939 roku Polska nigdy nie odzyskała niepodległości. Jednak to polscy obywatele utworzyli w 1947 roku państwo Izrael. Chociaż od początku swojego istnienia Izrael jest państwem niepodległym, w ciągu tych 70 lat, przez ani jeden dzień, żaden jego mieszkaniec nie mógł czuć się bezpiecznie. Może warto zastanowić się nad przyczynami tej koincydencji.

 


Na tym tle przed Polakami jawią się trzy pilne cele:

 


– odzyskanie niepodległości, m.in. poprzez eliminację sowieckiej agentury wpływu we wszystkich obszarach życia państwa (lustracja, dekomunizacja)

 


– reforma instytucjonalna wolnego już państwa

 


– pozyskanie broni jądrowej oraz środków jej przenoszenia, w pierwszej kolejności poprzez jednostronne wypowiedzenie układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej, będącego współczesną formą imperializmu

]]>https://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_o_nierozprzestrzenianiu_broni_j...]]>

 

Poniżej link do arcydzieła, którego autorem oraz narratorem jest Polak – Stefan Tompson. Ten 7-minutowy film z polskimi napisami nosi tytuł 
"A Response to Israel..."


]]>https://www.youtube.com/watch?v=SztV961KKhA]]>

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (2 głosy)