ŻYWIEC ODBIJEMY

Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Kraj

 

 

 

 

 

 

 

PKW ROZNIESIEMY,

ŻYWIEC ODBIJEMY,

ODPOCZNĄ NAM

MIĘŚNIE W NOGACH,

NA KOMUSZYCH TOGACH

 

śpiewamy do melodii:
"Jak mawiał wódz słoneczko Stalin"

 

 

W tym roku mieszkańcy miasta Żywiec ponownie pójdą do wyborów samorządowych. Przedstawiamy zatem kolejnego funka Bękarta Okrągłego Stołu, w publicystyce fałszywie zwanego III RP. Jest nim sędzia Sądu Rejonowego w Żywcu – Dorota Lenarczyk.

 

 

2015-05-22
Portal "Żywiec w sieci – nowy portal o naszym mieście"]]>www.zywiecwsieci.pl]]> – zamieszcza artykuł autorstwa pani red. Teresy Rogalskiej

]]>http://www.zywiecwsieci.pl/polemika-z-sekretarzem-miasta-zywiec-wyraz-ar...]]>

 

 

2015-05-25
Sekretarz miasta Żywiec – Tomasz Buś składa zawiadomienie do prokuratury

]]>https://stowarzyszenierkw.org/2717-jestesmy-w-rosji-brak-zaufania-do-wla...]]>

 

 

2015-12-02
Zapis fragmentu pierwszej rozprawy w procesie pana redaktora Rafała Dudziaka przed Sądem Rejonowym w Żywcu – procesie będącym formą ewidentnej represji politycznej. Wywiad, którego oskarżony udziela po rozprawie, ujawnia, że oskarżycielem de facto są władze miasta Żywiec. Pomagając nieśmiałemu panu redaktorowi dodamy, że jego faktycznym oskarżycielem jest mafia SB-cko - samorządowo - prokuratorsko - sędziowska z Żywca, która dla osiągnięcia swych terrorystycznych celów próbuje wykorzystać Art. 212 Kodeksu Karnego. Żywiec jest rodzinnym terytorium gen. Czesława Kiszczaka, a jednocześnie bastionem postkomuny, z 40-metrowym pomnikiem wdzięczności okupacyjnej armii czerwonej w samym centrum. Teren Żywca roi się od gigantycznych, wielowątkowych patologii, z lichwą, koteriami rodzinnymi, ochroną fałszujących wybory urzędników o SB-ckiej proweniencji, jako wierzchołkami góry lodowej.

 

Podsądny (oskarżony o rzekome zniesławienie władz miasta Żywiec) – działacz Ruchu Kontroli Wyborów – pan red. Rafał Dudziak – podaje na żądanie sędzi swoje dane personalne (w tym wysokość dochodów osobistych !). Pozostała część rozprawy nie zostaje zarejestrowana.

 

Prokurator – Marian Młynarski z Prokuratury Rejonowej w Żywcu wnioskuje o usunięcie z sali rozpraw osób noszących biało-czerwone opaski !

 

Sędzia prowadząca – była prokurator, obecnie SSR w Żywcu – Dorota Lenarczyk – skutecznie zarządza utajnienie rozprawy, poprzez usunięcie urządzeń rejestrujących !

 

Świadek obrony – pani red. Teresa Rogalska

 

Obrońca – pani mec. Marcelina Gruca

 

]]>https://www.youtube.com/watch?v=vtBFSfwHwwk&t=811s]]>

 

 

2015-12-21
Ukazują się omówienia procesu

]]>http://3obieg.pl/273384-2/]]>

 


]]>https://wpolsce.biz/rafal-dudziak-i-jego-zywiec-w-sieci-przed-sadem/]]>

 

 

2016-01-20
Druga rozprawa w procesie pana red. Rafała Dudziaka przed SR w Żywcu.

 

Sędzia prowadząca – była prokurator, obecnie SSR w Żywcu – Dorota Lenarczyk – zarządza opuszczenie sali rozpraw przez osoby noszące biało-czerwone opaski ! Wskutek braku "wsparcia policji", a co za tym idzie nieskuteczności zarządzenia, sędzia prowadząca zamyka rozprawę, wyznaczając jej kolejny termin na 2 marca 2016 roku

]]>https://www.youtube.com/watch?v=R2FCMvu_-J8]]>

 

 

2016-01-27
Na stronie internetowej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich ukazuje się felieton autorstwa pani red. Jadwigi Chmielowskiej – byłej szefowej podziemnej "Solidarności Walczącej" na Górnym Śląsku, obecnie sekretarza krajowego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

]]>http://www.sdp.pl/felietony/12351,artykul-212-kk-narzedziem-zemsty,14539...]]>

 

 

2016-03-02
Trzecia rozprawa w procesie pana red. Rafała Dudziaka przed SR w Żywcu, poprzedzona wiecem Klubu Gazety Polskiej w Żywcu oraz Ruchu Kontroli Wyborów przed siedzibą sądu.

 

Sędzia prowadząca – była prokurator, obecnie SSR w Żywcu – Dorota Lenarczyk – skutecznie zarządza utajnienie rozprawy, poprzez usunięcie urządzeń rejestrujących !

 

Celem wyegzekwowania zarządzenia, sędzia Dorota Lenarczyk posługuje się funkcjonariuszami policji, ściągniętymi na tę okazję z Katowic (sic!), a podległymi ówczesnemu ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji "dobrej zmiany" – Mariuszowi Błaszczakowi (PiS), którzy brutalnie usuwają dziennikarzy poza salę rozpraw. Kolejna rozprawa wyznaczona jest na 14 kwietnia 2016.

 

Wznowienie wiecu Ruchu Kontroli Wyborów oraz Klubu Gazety Polskiej w Żywcu przed siedzibą sądu. Wśród wypowiadających się w trakcie wiecu jest też pani red. Jadwiga Chmielowska, która omawia m.in. "problem miasta Żywiec" w kontekście procesu lustracyjnego wytoczonego przez IPN.

 

]]>https://www.youtube.com/watch?v=TjUeVX7qD1E&t=1908s]]>

 

 

2017-03-26
Na portalu niezależna.pl ukazuje się artykuł autorstwa red. Jerzego Targalskiego pt. "Marzenie sekretarza Busia"

]]>http://niezalezna.pl/96027-marzenie-sekretarza-busia]]>

 

 

2018-05-31
W ramach Wiadomości TVP1 ukazuje się reportaż, opisujący małżeństwo "zaradne inaczej", udzielające lichwiarskich pożyczek. Mąż – były oficer CBŚP, żona – znana nam już sędzia Dorota Lenarczyk, tym razem w roli podejrzanej o udzielanie lichwiarskich pożyczek, szantaż, wymuszenie mienia, nadużycie stanowiska.

 

Stowarzyszenie 304 KK]]>www.304kk.org.pl]]> – prezentuje w tym reportażu nagranie rozmowy telefonicznej, w której sędzia Dorota Lenarczyk dopuszcza się szantażu wobec pokrzywdzonego przez nią samą przedsiębiorcy, oferując wycofanie przeciw niemu pozwów, w zamian za korzyść majątkową. Wywiadu udziela m.in. Prezes Zarządu Stowarzyszenia 304 KK – pan Wojciech Perliński, a także sam pokrzywdzony

]]>https://wiadomosci.tvp.pl/37454149/lichwiarski-duet]]>

 

 


]]>http://zywiec.super-nowa.pl/wiadomosci-cat/art-lichwiarski-duet-z-zywca-...]]>

 

2018-06-01
Tematem zajmuje się także pan red. Adrian Stankowski z Telewizji Republika

]]>http://telewizjarepublika.pl/zobacz-kim-naprawde-sa-3939bonnie-i-clyde39...]]>

 

cdn.

 

 

Z ostatniej chwili:

 

Państwowa Komisja Wyborcza, której przewodniczy Wojciech Hermeliński (szkolny przyjaciel Jarosława Kaczyńskiego, a następnie jego współpracownik i doradca z czasów funkcjonowania Porozumienia Centrum), oświadczyła, że nie ma zamiaru zastosować się do postanowień nowego Kodeksu wyborczego, w zakresie obowiązku zainstalowania kamer monitorujących przebieg procesu wyborczego we wszystkich lokalach wyborczych.

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/396631-pkw-zakazujac-transmisji-z-lokali-w...]]>

 

]]>https://dorzeczy.pl/kraj/57220/Hermelinski-Braci-Kaczynskich-znam-od-pie...]]>

 

W reakcji na ten rokosz, niczym z XVII wieku, członek zarządu Ruchu Kontroli Wyborów, pan red. Józef Orzeł, złożył do Prokuratury Krajowej zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

 

Ruch Kontroli Wyborów domaga się także natychmiastowej dymisji całego składu Państwowej Komisji Wyborczej

]]>http://www.radiomaryja.pl/informacje/ruch-kontroli-wyborow-domaga-sie-dy...]]>

 

]]>http://ruchkontroliwyborow.pl/]]>

 

Reasumując:
zanosi się na to, że po dwóch latach od opisanych powyżej wydarzeń w Żywcu, "dobra zmiana" nie tylko ugrzęzła po szyję w PRL-owskich "moczarach", zarówno w Żywcu, jak też w reszcie kraju, ale ma właśnie zamiar wykonać przysiad. Jednak w przypadku tego elementu gimnastycznego, nie będzie to już problem kolana, ale także kręgosłupa !

 

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

 

Czytaj także:

 

2017-12-21
PIS-MANI ZNOWU ZDRADZILI
]]>http://www.radiownet.pl/publikacje/pis-mani-znowu-zdradzili]]>

 

2018-03-07
NIE ODPOWIE
http://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/nie-odpowie

 

2018-03-30
ZDRADA
http://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/zdrada

 

2018-04-28
BERLINGOWCY 2018
http://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/berlingowcy-2018

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Gratulujemy tekstu i Portalu.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1565397

Tak jak w Żywcu, tak i w całej Polsce widzimy hamowanie reform, które miały by doprowadzić do naprawy państwa Polskiego.

Bo jak mamy to nazwać, weta o sądach zastosowane przez rezydenta Judę, a poparte przez Kaczyńskiego, gdzie ratują żydo-komunę przed rozbiciem i de facto pozwalają dalej im rządzić i ferować wyroki, przeciw Polskim patriotą, a  chronić cały ten patologiczny syf żydo-komuny.

I to jest ta dobra zmiana, tylko to że nie dla wolnej Polski.

Vote up!
1
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565398