zło truchleje

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

 

ośmioma gwiazdkami

stajennemu Neumannowi

z gęby capi

a zło truchleje

gdy na katolika Tuska

się zagapi

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

  • Niestety, jak widać z załączonego zdjęcia tego przydupasa agentury rosyjskiej i lewackich degeneratów - jeszcze wiele trzeba zdziałać, by bolszewicko-hitlerowskie zło zaczęło truchleć...

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

    Mafiozi z PO i zbrodnicze mafie w UE opłacające antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

   W UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich oraz agentów wpływu działających na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są to osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1649156

Ale co do wzmiankowanej "normalności"...

Najchętniej widział bym owych razem na jednym wybiegu.

I niech się po partnersku trykają łbami.

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1649179

Ze zła - POwstaje truchło.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1649208

samoczynnie

 

Gott mit uns

nie schodzi mu z ust

a na słowo Polska

w kaburze odbezpiecza

pistoletu spust

 

PS Serdecznie pozdrawiam Panów i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. 

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1649353