Żeby Polska była Polską a nie polin! Co robić?!

Obrazek użytkownika eni71
Kraj

Już prawie rok temu Krzysztof Cierpisz napisał wspaniały artykuł w Gazecie Warszawskiej.

]]>https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/52...]]>

"Żydzi dobrze wiedzą, że Oświęcim jest bramą do polinu, a nawet tak  nazywają ten obóz. Dlatego Oświęcim to już od dawna - de facto - jest terytorium Izraela, a teraz Daniels potwierdził jedynie to, że oni chcą, aby było to jeszcze i de jure -  a która to groźba była nam oczywista od dawna.

Żydzi boją się polskiej inwazji na obóz i wypędzenia żydowskiego personelu. Dlatego chcą eksterytorialności - międzynarodowych sił policyjnych. Teraz muszą już sami kombinować, bo Wojtyła nie żyje i im nie pomoże, ale oni nie ustają nigdy.

Tam, na terenie obozu leży ciało Świętego Maksymiliana, które nie uległo spaleniu mimo dwukrotnego wrzucenia go do pieca. I jeśli Świtoń został otruty, a co wysoce prawdopodobne, to z tego powodu, że rozpoczął starania o znalezienie dokumentów mówiących o miejscu ukrycia ciała M. Kolbego. Dokumenty i inne świadectwa o miejscu pochowania ciała miał biskup Rakoczy w Bielsku Białej - Rakoczy jest żydem.

I dlatego nasza walka, nasze przebudzenie musi nastąpić w walce z żydami w Oświęcimiu. Oświęcim musi być wyzwolony spod władzy Żydaera, spod władzy Żydostwa i Karmelitanki muszą wrócić do swego klasztoru.

A Polska musi na jego terytorium wybudować nie kościół nawet, ale bazylikę. Jest to miejsce naszego wielkiego męczeństwa naszych masowych grobów i musi być uświęcone bazyliką.

Ratunek Polski tylko tam jest możliwy."  Krzysztof Cierpisz

Końcowy fragment artykułu, który cytuję powyżej to gotowa recepta na wyzwolenie Polski spod żydowskiej okupacji.

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

......."władze polskie" są skorumpowane i zastraszone, i nikczemne do tego stopnia, że nie ważą się tego wyartykułować.

Dlaczego Korwin zamiasty mówić na głos takie mądre rzeczy, traci życie na pier.......y kabaret polegający na dyskusji z pederastami, i innymi dziwolągami o życiu w jego wyimaginowanym "królestwie" doskonałości???

Vote up!
5
Vote down!
0
#1581126

dyskutujemy już długo. Jakie tam one są "polskie". Bez złudzeń!

A co do "urwina" - naiwny ten, kto mu kiedykolwiek uwierzył. To rusofil-oszołom. W PE jego wygłupy tylko szkodzą Polsce. On - wie co robi, i kto mu za to płaci. Liczne żony i dzieci to przecież "drogi gips".

Pozdro,

Vote up!
7
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1581129

Nie można dopuścić do tego, aby teren obozu Auschwitz stał się własnością żydowską lub międzynarodową. Jeżeli pozwolimy na to, będzie to koniec Polski. Na żwirowisko ma wrócić Krzyż i klasztor sióstr Karmelitanek. Wczoraj byłem na spotkaniu z Witoldem Gadowskim w sali przykościelnej kościoła św. Jacka w Chicago, Witold Gadowski jak i zebrani mówili podobnie. Pomimo tego, że padał śnieg i drogi były okropne, duża sala była wypełniona po "brzegi", kilkaset osób.

Vote up!
13
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1581130

No właśnie, gdzie my żyjemy? Z jakiej paki cokolwiek miałoby być w Polsce własnością żydów, a nie mówiac już nawet o obozie Auschwitz.

Dziś rano w TVP info celnie typ z PSL-u mówił, że powinno się zakazać tego, że jak przyjeżdzaja wycieczki z Izraela to maja obstawe mosadu z bronią i do tego jeszcze Polska Policja ich konwojuje - to jasno uczy tych młodych żydów, że przyjeżdżają do kraju wrogiego i potrzebują ochrony. Prowadzący podchwycił ten pomysł i powiedział, że dobry, przy tym dodał "ciekawe czy strona żydowska sięna to zgodzi" - A KOGO KURNA OBCHODZI ZDANIE ŻYDÓW NA TEN TEMAT??? PO KIEGO W OGÓLE SIĘ ICH PYTAĆ O ZDANIE, TO JEST POLSKA A NIE IZRAEL - właśnie przez takie słuzalcze myslenie, że na własnym terytorium musimy się pytać innych czy mozemy coś zrobić pokazuje, że nie mamy suwerenności - więc jakie mamy władze, w Warszawie, czy w Tel Awiwie???

Vote up!
6
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1581194

Oświęcimia żeby wrócił do Korony

Pod Polskim nadzorem będzie On oświecał

Wszystkich, i  których parzy Gromniczna świeca

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1581140

Naturalnie przede wszystkim setek tysięcy Żydów ale także i tysięcy Polaków. Uważam, iż jest krzywdzące usunięcie Krzyża i Klasztoru Sióstr. Karmelitanek z terenu obozu. Polacy też w wolności mają prawo się tam modlić! Natomiast pierwszy raz słyszę, by zachowało się ciało św. Maksymiliana Maria Kolbe, oficjalna wiedza Kościoła katolickiego jest znana i potwierdzona oficjlanie, iż ciało się nie zachowało, zostało spalone. Powyższe pogłoski wydają mi się całkowicie fantazyjne i wobec tak ważnego tematu niestety nawet szkodliwe. Pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
8
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1581154

Tomaszu Rochu.

Byłbym ostrożny w wydawaniu tak kategorycznych sądów, że coś o czym nie miałem pojęcia jest pogłoską tylko,  i wymysłem, i fantazją szkodliwą. W Biblii napisane jest - DLA BOGA NIE MA NIC NIEMOŻLIWEGO......

Więc może trochę pokory. A o Cudzie Cudów Słyszałeś ? Posłuchaj:

https://www.youtube.com/watch?v=tbaqKIRCoSQ

A jak TEGO nie dość, to wrzuć w wyszukiwarkę hasło - CUD W BARNAUŁ NA SYBERII. Tam kobieta po operacji nie żyła przez trzy doby. Był chyba Luty 1965. Leżała w kostnicy, jej zwłoki. I po trzech dobach wróciła do życia. 

Wskrzeszenie w Barnauł, Syberia 1965 ... - gloria.tv

gloria.tv/video/6CbP2CzTXWG73vJVd3czSQQ8q

Wskrzeszenie w Barnauł, Syberia 1965 (świadectwo nawróconej ateistki) ... Cud w Barnauł(Syberia, 1965) Gdy byłam w piekle, dawali mi jeść różne robaki ...

 

WIELKI JEST PAN. CHWAŁA MU, CHWAŁA MU.....

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1581181

....bo przeczytałem o nich w życiu może nawet daleko więcej niż Ty sam, natomiast pokora to stanięcie w prawdzie. Chcesz poeto na tym pożytecznym portalu sugerować, iż św. Jan Paweł II kanonizując św. Maksymiliana Maria Kolbe, ukrył przed narodem polskim, cudowne zachowanie się ciała świętego męczennika?! Przecież to zniewaga! Nie ma żadnych dowodów na zachowanie się ciała świętego i Kościół tego nie ogłasza. Ucieczka od prawdy to pycha poeto i tego trzeba się wystrzegać, zaś fantazjowanie, iż może jednak cudownie zachowane ciało męczennika, ktoś i gdześ tam ukrył, jest wprost niepoważne i b. szkodliwe. Radzę zatem, byś się strzegł obecnej w interencie głupoty! Pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
5
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1581184

nic Sławomirze nie sugeruję jeno komentuję - co czuję. No i idę swoją ścieżką na tym łez padołku. Nauczycieli i przewodników nie zaposiadam. Co w sercu mam, o tym gadam........

I Pozdrawiam, a jeśli uraziłem to Bardzo Przepraszam

Vote up!
6
Vote down!
0
#1581255

 Prawda wymaga powtarzania do bólu, bo obóz koncentracyjny w Oświęcimiu utworzyli Niemcy dla wymordowania Polaków i przez pierwsze dwa lata jego istnienia, przygniatającą większość ofiar stanowili w nim polscy katolicy w tym inteligencja będąca kręgosłupem narodu a wtedy jeszcze żydzi mieli się jeszcze bardzo dobrze jak na warunki okupacyjne.

Bezczelna próba zawłaszczania terenu obozu przez „żydowskich nacjonalistów” negujących polskie ofiary II Wojny Światowej, zamordowane na polskiej ziemi pod okupacją niemiecką, jest celowym działaniem dla rozbicia polskiej racji stanu i zatarcia ich pamięci, która ma być przykryta ofiarami holokaustu, którego amerykańska część żydowskich elit nie przyjmowała do wiadomości na początku II Wojny Światowej odsyłając statek z żydowskimi uciekinierami z Europy, czy też pomimo późniejszych dowodów na masowe niemieckie zbrodnie dostarczonych przez ofiarne zaangażowanie polskich bohaterów takich jak np. Rotmistrz Pilecki.

 Cytat: Żydzi boją się polskiej inwazji na obóz i wypędzenia żydowskiego personelu. Dlatego chcą eksterytorialności - międzynarodowych sił policyjnych. Teraz muszą już sami kombinować, bo Wojtyła nie żyje i im nie pomoże, ale oni nie ustają nigdy.

 Przez pamięć dla wielkiego Polaka jakim był w całym Swoim życiu i jakim pozostanie na wieki Nasz Święty Karol Wojtyła nie mogę przejść do porządku nad tym przytoczonym fragmentem artykułu, bo jego wymowa jest zbyt jednoznaczna i stawia tak wielki autorytet po stronie żydowskich antypolskich roszczeń a to jest niedorzeczne i przeczy oczywistym poglądom i wypowiedziom oraz działaniu Naszego Papieża Polaka. Pomimo tej uwagi, za sens artykułu i wagę jego treści dałem za niego autorce 5.

Vote up!
8
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1581192

Droga Eni za dzisiejszy wpis, i za TEN :

http://niepoprawni.pl/comment/1556827#comment-1556827

ubiegłoroczny.....................

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1581256

http://www.lefigaro.fr/politique/2019/02/19/01002-20190219ARTFIG00295-moment-d-unite-nationale-contre-l-antisemitisme.php

W Europie widzimy wracającą atmosferę lat trzydziestych ubiegłego stulecia,
wzrost nacjonalizmu
i wzrost niechęci do demokracji.

Vote up!
2
Vote down!
-3

H44

#1581277

(...) " młodzież izraelska widzi w Polakach ludzi drugiej kategorii, postrzega ich jako potencjalnych wrogów (...)"?

https://www.goldenline.pl/grupy/Sport_i_rekreacja/hotel-hotelarze/trudne-grupy-z-izraela-fakt-czy-mit,421296/s/2

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1581314

Przykro mi że PiS to Chazarskie sprzedawczyki, nigdy nie lubiłem Kaczyńskich, zawsze komuniści sie z nimi liczyli i to mi się nie podobało.

Gdyby Kaczyńscy byli niebezpieczni dla systemu, zabito by ich jak innych. Kaczyńscy to część szopki, którą znacie. Ja na znak votum do tych kurw z PiS nie kupuje produktów z Izraela: https://www.quantectherapy.com/pl/od-dzis-nie-kupuje-izraelskich-produktow-w-polsce/

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1581334

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Yebniętywpal-nick

Vote up!
0
Vote down!
-2

H44

#1581595