Nieproszony gość mówi: "Wasz dom nie jest już waszym domem"!

Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki
Kraj

Dwa tygodnie temu (P)AD przemawiając w Krapkowicach na Opolszczyźnie, wygłosił, między innymi, taki przekaz:

"Ogromnie boleję nad tym, jeżeli ktokolwiek jakieś inne kryteria w polskim społeczeństwie zaczyna wprowadzać, jeżeli ktoś mówi o Polsce, która ma być tylko dla Polaków." (wyróżnienie i podkreślenie moje)

 

Przekaz ten był jego reakcją na największy patriotyczny Marsz współczesnej Europy,

czyli Marsz Niepodległości.

I, jak pokazałem to w poprzednim tekście, słowa te (i nie tylko te) były rażącym naruszeniem podstawowych zapisów obowiązującej konstytucji oraz drastyczną i bezprawną ingerencją w suwerenne prawa Nas – Polaków.

(„POLSKA DLA POLAKÓW – czy tego Pan chce, czy nie, Panie (P)AD”

http://naszeblogi.pl/48767-polska-dla-polakow-czy-tego-pan-chce-czy-nie-panie-pad)

 

Od wczoraj media, specjalizujące się w szkalowaniu Polaków, robią wielki szum i nagłaśniają wypowiedzi przedstawicieli centrum kultury islamskiej na Ochocie w Warszawie, po tym, jak w budynku wybito kilka szyb.

Oczywiście, wybicie szyb to jest wandalizm, a w sensie prawnym wykroczenie – zadanie dla policji i sądu. To jest poza dyskusją.

 

Nie wiadomo, kim są sprawcy.

Co więcej, mimo że budynek, według prasowych informacji, jest zabezpieczany przez firmę ochroniarską, to policję powiadomiono po kilku godzinach. Jednak lider Ligi Muzułmańskiej, która zbudowała ten meczet i to centrum, Imam Youssef Chadid czuje się już uprawniony do takich stwierdzeń:

 

"Islamofobia i rasizm bardzo mocno rosną w Polsce. Musimy zrozumieć (...) że to jest atak na tle rasistowskim, jestem pewny na 100 proc."

(https://stooq.pl/n/?f=1208083&c=0&p=0)

 

W 1989 roku w Polsce mieszkało kilkuset muzułmanów: polskich Tatarów, głównie w dwóch wsiach na Podlasiu, którzy modlili się w drewnianych meczetach w Kruszynianach i Bohonikach. Poza tym że wyznawali islam, niewiele różnili się w sensie kulturowym od Polaków. A, przede wszystkim, byli lojalni przez wieki wobec swojej przybranej ojczyzny, która de facto – po trzystu latach pobytu – była ich jedyną ojczyzną.

Mam nadzieję, że w ciągu tych prawie 30 – lat, które minęły, nic się w tym stanie rzeczy nie zmieniło (pod wpływem agresywnych ideologii islamskich).

 

Pod koniec rządów Platformy w Polsce było oficjalnie już około 20 tysięcy muzułmanów.

W ciągu dwóch lat rządów PISu liczba muzułmanów w Polsce się podwoiła i obecnie oficjalnie wynosi około 40 tysięcy, a w rzeczywistości jest ich jeszcze więcej.

Przyrost ich liczby jest więc lawinowy.

Takie są fakty mimo propagandowej ściemy, wciskanej przez (nie)rząd.

W ciągu kilku – kilkunastu lat potężne murowane meczety wyrosły w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, a „centra kultury” muzułmańskiej, które w rzeczywistości są także meczetami, w większości największych miast: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Białymstoku, Lublinie...

 

W tym miejscu rodzą się, choćby takie, pytania:

 1. kto z zewnątrz finansuje ten lawinowy rozrost ośrodków propagujących islam

  i w jakim celu?

 2. dlaczego tak tutaj się pchają, skoro panuje tutaj taka dyskryminacja i taki rasizm?

My, Polacy, jako ogół, nie jesteśmy rasistami (wyjątki od reguły są zawsze).

My, Polacy, w przygniatającej większości, nie zgadzamy się jedynie, aby w NASZYM domu, którym jest Polska, nieproszeni goście propagowali - pod płaszczykiem religii – totalitarną i de facto rasistowską ideologię, która:

 1. dzieli ludzi na lepszych, „prawidłowych” - czyli, tych wyznających islam i na gorszych, „podludzi” – którymi są wszyscy pozostali (z podziałem na kategorie – odsyłam do Koranu);

 2. kobiety traktuje w stosunku do mężczyzn jako istoty drugiej kategorii (muzułmanki) i jeszcze gorszej kategorii (pozostałe);

 3. itd., itd.

 

Wszystkie powyżej wymienione meczety i „centra kultury” islamskiej powstały wbrew woli przygniatającej większości z Nas – Polaków, za „naszymi plecami”.

Nikt nie raczył zrobić ogólnopolskiego referendum w tej sprawie!

Rządzące kliki postąpiły tak samo, jak robią teraz – ściągając do Polski miliony Ukraińców (do końca przyszłego roku ma być ich już ponad 3 MILIONY).

Nasze prawa do faktycznego decydowania o swoim kraju są drastycznie łamane!

I to jest, właśnie, prawdziwa agresja i prawdziwa dyskryminacja!

 

Na wyżej wskazanej konferencji Ligi Muzułmańskiej Imam Youssef Chadid raczył pouczyć wszystkich swych słuchaczy, za pośrednictwem kilku obecnych na konferencji stacji telewizyjnych, że: „Polska nie jest tylko dla Polaków”.

(Relacje prasowe pominęły ten wątek).

Przyznam, że gdy to usłyszałem, to mnie zamurowało.

 

Dwa tygodnie temu (P)AD zakomunikował, że Nasz dom, czyli Polska, nie jest tylko Naszą - Polaków własnością!

Teraz to samo mówi nieproszony gość.

 

Nie ma na to zgody.

Nie ma zgody na to, aby wydzierano nam NASZĄ WŁASNOŚĆ – bo Polska jest tylko i wyłącznie Naszą – Polaków własnością. (Tekst: „POLSKA DLA POLAKÓW” - link powyżej)

I nie ma zgody na to, aby nieproszeni goście szkalowali nas w naszym domu.

Czy w Polsce są jakiekolwiek instytucje/podmioty, które podejmą odpowiednie działania prawne?

 

A poza tym - i myślę, że wyrażam tu przekonanie ogromnej większości Polaków: goście są w Naszym domu, w Polsce, zgodnie ze staropolską tradycją, mile widziani.

Nie mogą tylko zapominać:

 1. że są gośćmi;

 2. że mają powinności wobec gospodarzy.

..........

PS. Zapowiadany w poprzednim artykule tekst zostanie opublikowany za kilka dni.

......
Inne artykuły autora na:

 1. http://grudziecki.salon24.pl/ (link is external)

 2. http://naszeblogi.pl/blog/5461

 3. http://niepoprawni.pl/blogi/dariusz-grudziecki (link is external)

 4. http://www.mpolska24.pl/blog/demokracja-czy-postmonarchia (link is external)

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:23)

Komentarze

szuryzm, manipulacja i zamordyzm.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1553760

Niejaki Duda jest propagatorem już nawet nie IIIŻydo-RP, ale Polin. Doskonale wpisuje się we wrzaski żydowskich kreatur: "Precz z państwem narodowym".

Warto także pamiętać, że żydo-katolicki Kościół głosi: "antysemityzm jest grzechem", "nacjonalizm jest herezją". Ale żaden żydo-katolicki hierarcha nie powie, że syjonizm jest zbrodnią, że antypolonizm jest przestępstwem - żydo-katolicy powinni to sobie pzremyśleć.

„Precz z państwem narodowym” - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/11/precz-z-panstwem-narodowym/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

DK

#1553828

akurat KK był niechętny syjonizmowi i Izraelowi, choć bez jednomyślności skoro nie poparli rezolucji ONZ zrównującej syjonizm z rasizmem. katolicy równiez pozostawali judeosceptyczni i do dziś są sekowani przez żydowskich szurów. za to na łonie protestantyzmu wyrósł wpływowy chrześcijański syjonizm. KK nie jest od ścigania antypolonizmu, nie może miec względu na narody ani milczeć w sprawie nacjonalizmu wykluczającego, sam zaś nacjonalizm był popierany, co i dziś sie wytyka. przynajmniej zasady są jasne.

a po co się burzyć o KK i żydów, jak nie z własnych fobii? przecież macie nacjonalistów za żydowskie marionetki, przyjmijmy że KK popiera wszelkie formy, to dopiero byłoby aj-waj. nie lepiej dorosnąć i zauważyć, że dwutysięcznoletnia organizacja- zgodnie ze swoimi celami- nie będzie spełniac czyichś marzeń o biciu żyda? KK nijak nie przeszkadza idei państw narodowych więc w istocie to buldupizm o poglądy innych ludzi i obrażenie sie na rzeczywistość. nic, tylko budzic sie rano i zacząć narzekać, że Kościół i żydy dalej istnieją

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1553834

Ubolewanie żydo-Kosiura jest bezgraniczne.
„Z polskiego narodowego punktu widzenia, z punktu widzenia interesu Państwa Polaków, należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce.”

 

- Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1553847

"prowokator nie boi się, bo wie, że pozostanie bezkarny"

w czyim interesie jest podsycanie antysemityzmu w Polsce? Polaków powinno obchodzić sprawne państwo a nie jakies walki z żydami, w których nawet nie ma interesu a tylko mogą byc ogromne straty. czy jakaś czystość etniczna bądź wyznanie albo stan napletka.

a KK uwiera różnych, od pyszałków po zadaniowców, komuchów, homosiów po sekciarzy.  bo ma czelność wskazywac drogę i byc dobrowolna organizacją, która stworzyła cywilizacje, ktora postuluje etykę w polityce i z którą trzeba sie liczyć. jako podstawa konserwatywnej tożsamości Polaków przeszkadza zrobic z nas słowiańskie bydło na chwałę Rosji, jak dugin i inni od dawna każą. komuszki do dzis obwiniają 'czarnych" za utratę władzy, mierząc ich swoją miarką jako konkurencyjny gang. debile czasem i widzą, że zostali sprzedani przez swoich panów, ale ich nie będa obwiniac ani systemu tylko dołożą cegiełkę do swej antypatii.

jesli taki D.K. chce być nowym człowiekiem sowieckim to kto mu broni? może nawet zyc jak nazi-bolo, nie ma tylko władzy nad innymi. wolność ma dzięki personalizmowi KK, może nawet pobawić się w totalitarny ruso-słowiański kolektywizm z kolegą i to polaćzony ze sprawdzaniem ubytków skórki

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1553886