Treści z tagiem: Ruch Społeczny RP

Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki
Kraj

We wczorajszym artykule: "Facet na wózku inwalidzkim liderem listy Ruchu Społecznego" (http://naszeblogi.pl/56376-facet-na-wozku-inwalidzkim-liderem-listy-ruchu-spolecznego)

informowałem o "Porozumieniu", którego skutkiem jest start osób niepełnosprawnych oraz osób ze środowisk osób niepełnosprawnych z list Ruchu Społecznego RP....

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki
Kraj

W poprzednim artykule informowałem, że 23 lipca b.r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy reprezentantami części środowisk osób niepełnosprawnych a Ruchem Społecznym Rzeczypospolitej Polskiej (http://www.ruchspolecznyrzeczypospolitejpolskiej.pl/program.html) o współdziałaniu, w tym o wystawieniu w nadchodzących wyborach...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki
Kraj

Wczoraj (23.07.2015 roku) o 9 rano Ruch Społeczny RP, jako pierwszy w Polsce, złożył w Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie komplet dokumentów koniecznych do rejestracji komitetu wyborczego wraz ze 190 kartami zawierającymi 1299 podpisów obywateli, popierających utworzenie Komitetu Wyborczego Wyborców Ruch Społeczny RP.

Do godzin...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki
Kraj

13 listopada 2014 roku w miejscowości Zdany, niedaleko Siedlec, odbył się protest rolników, kierowany przez Sławomira Izdebskiego, obecnego Przewodniczącego Ruchu Społecznego Rzeczypospolitej Polskiej.

Zdarzenie to było iskrą, która wyzwoliła protesty rolnicze w wielu województwach,

a potem wystąpienia wielu innych...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki
Kraj

W niedawnych wyborach prezydenckich startowało 11 kandydatów, w tym kilku (ilu?) antysystemowych.

Wszyscy kandydaci antysystemowi – może po części za wyjątkiem Mariana Kowalskiego – to reprezentanci prawicy społecznej.

Kandydaci „quasi-mafii” okopanych w sejmie – tak samo; jedynie Andrzej Duda wykonał kilka umizgów pro-...

4.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)