Komu wierzyć: Putinowi czy Johnsonowi?

Obrazek użytkownika Brytania
Blog
Władimir Putin

Pojawia się pytanie komu wierzyć we sprawie negocjacji dotyczących wojny w Ukrainie: prezydentowi Rosji Putinowi czy może byłemu premierowi Wielkiej Brytanii Borisowi Johnsonowi. Sprawę naświetla Nigel Farage, były polityk z UKiP, który za wszelka cenę próbuje na siebie zwrócić uwagę kolejną kontrowersyjną wypowiedzią. W artykule Daily Telegraph Hall Allen - komentator polityczny zauważył wypowiedzi Faraga na temat stosunków z Rosją. Farage miał powiedzieć, że Rosja produkuje broń dla własnej obrony i nigdy tego nie przestanie robić a Zachód powinien być bardziej otwarty na negocjacje z Władimirem Putinem.

Putin oskarżył Borisa Johnsona o sabotowanie porozumienia pokojowego z Ukrainą wiosną tego roku podczas wywiadu dla amerykańskiego nadawcy Tuckera Carlsona. Według Putina, to ówczesny Premier Johnson miał sabotować porozumienie.

Nigel Farage twierdzi, że skoro Wielka Brytania nie jest bezpośrednio zagrożona przez Putina to powinna negocjować.

Farage, który jest także założycielem partii Reform UK powiedział, że jest „zszokowany” „absolutną niechęcią” do rozważenia negocjacji z Rosją od czasu rozpoczęcia inwazji Moskwy w lutym 2022 r.:

„Teraz możemy uznać wiele z tego, co się dzieje, za odrażające, ale tym, co mnie szokowało przez cały czas, była absolutna niechęć kogokolwiek do myślenia: czy nie powinniśmy przynajmniej przeprowadzić jakiejś formy negocjacji?”

Prezydent Rosji stwierdził w wywiadzie, że w 2022 roku z głównym negocjatorem Ukrainy udało się osiągnąć porozumienie pokojowe, ale Johnson je zniweczył.

Na X (dawniej Twitterze) pojawiła się wypowiedź Borisa Johnsona, na temat wywiadu Tuckera Carlsona z Putinem i ostrzega aby nie podążać za kłamstwami Putina, który przeciwnie niż sugeruje nie zwycięża tylko 'zawiódł'.

A co wy myślicie? Czy Nigel Farage, który doprowadził do Brexitu a później uciekł z polityki ma rację?

Źródło: ]]>Nigel Farage wzywa Zachód do większej otwartości na negocjacje z Władimirem Putinem w kontekście kryzysu na Ukrainie]]>

na podstawie Daily Telegraph: ]]>Nigel Farage suggests West should be open to negotiations with Putin]]>

Zdjęcie: Władimir Putin, domena publiczna

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (5 głosów)

Komentarze

tak uważam, że Nigel Farage miał rację. Mamy na to kilka dowodów. Anglia wcale nie cierpi z powodu wyjścia z UE, a wręcz przeciwnie śmieje się z pozostałych, że wpuszcza miliony migrantów ekonomicznych i do tego nie ma ŻADNEGO sensownego ani prawa ani strategii na rozwiązanie tego napadu niekontrolowanego najazdu obcych na Europę. Do tego żydowscy mordercy nie odpuszczają i nadal mordują Palestyńskie dzieci i kobiety !!, niszczą CAŁĄ infrastrukturę niezbędną do życia w getcie zwanym Gaza czyli mieszkania, szkoły, szpitale, zakłady pracy, drogi itp.., istnieje duże prawdopodobieństwo, że z tych 2 milionów Palestyńczyków zamieszkujących getto Gaza, przynajmniej 1 milion będzie chciał dostać się do UE. Przypomnę niewiedzącym, że wielkie USA wpuszcza (rozdając tz. Green Card) TYLKO 50 tysięcy migrantów rocznie, jeszcze większa Australia wpuszcza rocznie TYLKO 20 tysięcy migrantów i to na wyspę gdzie po roku asymilacji, nauki języka, mogą ci migranci przejść na ląd stały. Co robi najgłupszy, zwyrodniały, komunistyczny rząd UE i jego przydupasy, wpuszcza wszystkich i nie wyrzuca NIKOGO, sam kanclerz Scholz przyznał, że mają już 400 tysięcy migrantów, którym odmówiono pobytu, ale niestety tylko 700 osób, skutecznie wydalono z Niemiec reszty NIE (dlaczego ??, bo rządy krajów z których ci najeźdźcy przybyli nie chcą ich przyjąć !!!) . Reasumując Anglia, Szwajcaria, Norwegia, Czarnogóra, Bośnia-Hercegowina, Albania, Islandia dają sobie ŚWIETNIE radę bez tej narzucającej coraz głupsze przepisy komunistyczno bandyckiej UE. Strajkujący chłopi maja rację !!!, albo utrzymujemy nasz dobrostan, naszą produkcję żywność i trzody, nasz przemysł górniczy (przecież węgiel możemy wydobywać i go sprzedawać, a nie sprowadzać "muł" z Ekwadoru" rozwijać się pogłębiając tory wodne Odry i Świnoujścia ... itp., albo Polexsit. Zastanówcie się jak można wprowadzać zakazy krajom członkowskim UE (nie pal tym, nie jedz tego, nie jeździj tamtym, zalewaj wodą tereny rolne, wycinaj drzewa, jedz glizdy i świerszcze i wiele innych głupich odbierających nam nasze swobody obywatelskie o które NASI dziadkowie dla lepszego życia walczyli, aby w tym samym momencie ta głupia Urszulka OTWIERAŁA GRANICĘ dla ekonomicznych bandytów i faszyzujących bo chwalących Banderę i Szuchewycza oligarchów z ukrainy !! jak można ?!?!?!?!

Vote up!
2
Vote down!
0

sopociak

#1658821