Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika Brytania
Jayda Fransen i Marian Łukasik
Świat

Brytyjska Marine La Pen - Jayda Fransen podczas protestu w Londynie wezwała do rozpoczęcia Nowej Krucjaty przeciwko Islamowi.

Protest odbył się kilka dni po ataku terrorysty w Londynie, który staranował niewinnych turystów samochodem raniąc 40-stu i doprowadzając do śmierci 5 osób, w tym policjanta spod Parlamentu.

Organizatorzy...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Gwałciciele, którzy dokonali gwałtu nieletniej dziewczyny wracającej z imprezy w Ramsgate zostali uznani winnymi gwałtu, pomimo nie przyznawania się.

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Wielka Brytania. Turystyczna miejscowość Blackpool stała się dla młodej brytyjki grobem. Nie wiadomo gdzie jest jej ciało. Wczesne dochodzenie ujawniło, że jej ciało zostało dodane do kebaba. Miało tak nie być. Miało być inaczej. Miało być łatwo i przyjemnie. 60 nastolatek w Blackpool dostawało od właścicieli take away'a (pol. 'jedzenie na wynos') papierosy, alkohol, kebaby. Wystarczyło świadczyć usługi seksualne. 14-15-latki  miały "pełne ręce roboty". Papierosy, alkohol były przecież im potrzebne. A jak były w centrum to i zjeść się coś zdało.

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Brytania
Artykuł

W Anglii pielęgniarka, która pracowała 15 lat w szpitalu została wyrzucona z pracy za prowadzenie rozmów o wierze. Sarah Kuteh, bo o niej mowa, prowadziła wywiady z pacjentami chorymi na raka, bo należało to do jej obowiązków. W wypadku gdy odpowiadali, że w nic nie wierzą sugerowała czasem, że wiara mogłaby im pomóc i starała się ich pocieszyć, dać nadzieję na wyzdrowienie. Mimo 15-stu lat nienagannej pracy ktoś zaczął na nią pisać skargi i w efekcie wyrzucono ją z pracy. Komisja d/s równości orzekła, że była to dyskryminacja Chrześcijan.

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Brytania
Artykuł

Anthony Small, urodzony w Londynie były bokser, juniorów, obecnie islamista grozi Paulowi Goldingowi, Kate Hopkins i Robbiemu Robinsonowi, którzy otwarcie występują przeciwko Islamowi.

Paul Golding jest liderem organizacji Britain First. Wspólnie z Jaydą Fransen zapuszczają się do dzielnic muzułmańskich i podobnie jak Robby Robinson - były lider EDL (English Defence League) odwiedzają brytyjskie meczety, próbując zwrócić uwagę społeczeństwa na niebezpieczne elementy Islamu, wytykają imamom powiązania z terroryzmem.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Miała 16-lat. Spedzała czas u znajomych i trochę wypiła. Sąd twierdzi, że to była ilość dwukrotnie przekraczająca normy dopuszczalne dla kierowców, które nie są przcież wysokie. Dziewczyna zagubiła drogę. Weszła do Pizzerni - Kebaba zapytać. Tam zaciągnięto ja do mieszkania nad lokalem i wielokrotnie zgwałcono.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Nie minął tydzień od osadzenia Paula Goldinga w więzieniu a dwóch Muzułmanów złamało Goldingowi nos. Paul Golding uwięziony za prowadzenie anty-islamskiej polityki jest dowodem na to, że z Islamem walczyć się nie opłaca. On i jego asystentka Jayda Fransen zostali skazani prawomocnym wyrokiem a partię Britain First pozwano o odszkodowanie na rzecz Halal Food Autority za twierdzenie, że sponsoruje ona terroryzm. Muzułmanie z Halal Food Autority spodziewają się uzyskać od BF 100 tys funtów odszkodowania.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Brytyjska policja nie przyjęła do służby kandydata z tatuażem przedstawiającym rycerza z krzyżem, ponieważ uznano to za tatuaż religijny.

Policji brytyjskiej nie przeszkadza jednak przyjmowanie religijnych muzułmańskich ekstremistów. W dniu 24 maja 2017 jeden policjant został aresztowany w związku z zamachem terrorystycznym w Manchester

Rzecznik policji opisał tatuaż jako partyzancki i promujący przemoc. Kandydat miał nienaganną opinię i wcześniej służył w wojsku.

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Angielski lekarz postanowił zrezygnować z zawodu po oskarżeniu przez Muzułmanów o rasizm. Matka opowiadała o objawach 11-letniej córki kiedy lekarz poprosił ją o zdjęcie nikaba zasłaniającego twarz bo utrudniał on zrozumienie co do niego mówiła. Kobieta ponoć to uczyniła ale pół godziny po wizycie pojawił się wściekły mąż oskarżając lekarza o rasizm. Muzułmanin usiadł w korytarzu kontrolując lekarza wzrokowo za każdym razem kiedy ten wychodził do pacjentów.

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Coraz więcej aresztowań podejrzanych o terroryzm i coraz więcej dochodzeń wskazuje na zwiększoną aktywność terrorystów. Obecnie otwartych jest już 600 dochodzeń (w ubiegłym roku było 500) w sprawie terroryzmu. Choć dobrze to świadczy o policji, która zapobiega średnio jednemu atakowi terrorystycznemu miesięcznie, świadczy to także o dalszym wzroście zagrożenia.

5
Średnio: 5 (głosów:3)

Strony