Treści z tagiem: zatrudnienie

Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Kraj

To, że sędziowie stanowią nadzwyczajną kastę jest już wiedzą powszechną, ale nadzwyczajna kasta akademicka jakoś w przestrzeni publicznej raczej nie jest szerzej znana. [https://blogjw.wordpress.com/2...

Nic w tym nadzwyczajnego, skoro w polskich mediach nie ma nawet ‚kącików ‚ akademickich, które by pokazywały stan faktyczny tego...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

 CBA domaga się zwiększenia zatrudnienia, czyli dodatkowych 12 mln zł z kieszeni podatnika (do 111,5 mln, którym już dysponuje). Przy tym nie chce tego podatnika informować o tym, za co właściwie on tyle płaci. CBA zasłania się koniecznością utrzymania w tajemnicy swoich działań i ich efektów. A może bez FBI to nasze CBA nigdy by nie ujawniło...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Co pracodawca może o nas wiedzieć ?

( z cyklu porad prawnych Fundacji LEX NOSTRA )

Pewnych informacji pracodawca może żądać już w etapie rekrutacji. Podanie nieprawidłowych informacji może niekiedy wywoływać bardzo dotkliwe skutki dla pracownika.

W procesie rekrutacji pracodawca może żądać podania następujących informacji (...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Młody Sitko, syn dozorczyni bloku, w którym mieszkał Łukaszek, z drżącym sercem wstępował na schody wiodące do przepięknego pałacu. Wiele razy zmieniał się właściciel, a obecnie znajdował się tam Urząd Pracy.
Odsiedział swoje w kolejce, musiał rozwiązać niezwykle długi test psychologiczny i stanął przed obliczeń pani urzędnik.
-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Swego czasu, przez pięć lat, pracowałem, jako Dyrektor działu prawnego jednej z największych w Europie korporacji transportowych. Traf sprawił, że z powodu remontu biura przez kilka miesięcy dzieliłem gabinet z szefową HR w tej firmie.

Niezwykłe doświadczenie, gdyż miałem możliwość przyjrzeć się procesom rekrutacji w tej firmie. A było,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Jest wspaniale. Polska podnosi się dzielnie ze światowego kryzysu, którego podobno nawet nie odczuła. Miasta kwitną, przedsiębiorczość się rozwija, a każdy specjalista i fachowiec w swoim zawodzie może znowu przebierać w ofertach pracy.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bacz
Gospodarka

W związku z ogromnym rozwojem ekonomicznym wielkiego państwa jakim są Chiny przejmują one coraz więcej rodzajów produkcji od innych państw gdyż dysponują ogromnymi zasobami tanich i na coraz wyższym poziomie pracowników. To powoduje, że Chiny są oskarżane o "kradzież miejsc pracy".

Jeśli na rynek wchodzi nowy pracownik, który ma...

0
Brak głosów