Słówko do Niepoprawnych

Obrazek użytkownika Max
Blog

Z przykrością obserwujemy ostatnio niektóre "dyskusje" mające miejsce na Portalu. Nie mają one nic wspólnego z argumentami merytorycznymi, natomiast pełno w nich wycieczek personalnych, czasem bardzo żenującej klasy.

Portal posiada swój profil, jest miejscem dyskusji i dzielenia się poglądami, stworzonym dla osób, którym pojęcie patriotyzm nie jest obce. Nic natomiast nie usprawiedliwia pewnych zachowań. Jest oczywiste, że wszyscy tu obecni mogą różnić się poglądami na określone tematy i niekoniecznie muszą się ze sobą zgadzać.

Wolność słowa jest wartością samą w sobie, ale niedopuszczalne jest przekraczanie granic dobrego wychowania oraz brak szacunku dla interlokutora, niezależnie od tego, na ile jego opinie mają nieszczęście różnić się od naszych. A właśnie takie rzeczy ostatnio się zdarzają.

W tej sytuacji, w trosce o przeważającą większość użytkowników oraz gości Niepoprawnych, Redakcja jest zmuszona podjąć określone kroki przewidziane regulaminem. Postawieni wobec realnej perspektywy degradacji Portalu do poziomu "popularnych" witryn, nie mamy innego wyboru.

Z premedytacją wyłączam możliwość dodawania komentarzy pod tą notką, proszę potraktować ją jako ogłoszenie oraz ostrzeżenie dla osób naruszających nie tylko wspomniany regulamin, ale też zasady szeroko pojętej kultury.

Brak głosów