Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika Max
Notka

Ciekawy wpis i ciekawa dyskusja.

http://aspiryna.salon24.pl/236455,wielka-niepodleglosc-czy-jow-y#comment_3346628

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Blog

Siedzę sobie w miarę wygodnie i myślę. Zajęcie to może niezbyt oryginalne, ale też niespecjalnie popularne w naszym pięknym kraju, mimo wszystko, co mi tam...
A myślę sobie o naszym społeczeństwie, uporczywie próbuję znaleźć jakieś wytłumaczenie dla naszych rodaków prezentujących takie, a nie inne, postawy, dla ich opinii politycznych, sympatii i antypatii.
Bo - jak to było w "Alicji" - zdziwniej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Blog

I znowu PO chciała zrobić "nam" lepiej, a ci wstrętni ludowcy to bez zrozumienia, że teraz, własnie w tej chwili przyszedł czas na poprawianie ordynacji wyborczej...

Link do wiadomości: http://www.tvn24.pl/-1,1656964,0,1,ludowcy-zaglosowali-przeciw-po,wiadomosc.html (z góry przepraszam za źródło, do którego odsyłam...)

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Blog

Z pełną odpowiedzialnością muszę napisać, że zaczynam być ROZDRAŻNIONY kolejnymi biadaniami jak to sprawa krzyża ZASZKODZI PiS.

Ludzie jednak kupuli ten bullshit, kolejny zresztą z długiej listy, zaserwowany im przez media.
Martwią się blogerzy na Niepoprawnych, niektórzy tak bardzo, że kilka tekstów na ten sam temat piszą, szaty rwą literaci na S24 i w ogóle na prawicowych portalach. Czyli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Kraj

Ponieważ zdaję sobie sprawę, że część z Was Gazety Wyborczej nie czyta ze względów oczywistych, zamieszczam, za portalem wyborcza.pl, drugą część polemiki Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem.

_____________________________________________________
Tuska zupa z buta

Jarosław Kaczyński

Liczyłem na to, że dostaniemy gęstą, treściwą, wojskową grochówkę. Ale druga część wynurzeń programowych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Kraj

Po raz 558 powraca w dyskusjach kwestia "zjednoczenia się polskiej prawicy". Mantra, którą panowie politycy częstują nas regularnie od ponad 20 lat.

To, że tak mówią politycy jestem w stanie jeszcze, z grubsza, zrozumieć. Z ich punktu widzenia to ma sens, zwłaszcza, że każdy jeden jako tego "jednoczyciela", a z pewnością personę w tym procesie kluczową, widzi, a jakże, siebie. No bo, wicie,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Kraj

Z absurdami dnia codziennego sprawa o tyle ciężka, ze przestajemy je zauważać, gorzej: z czasem przystosowujemy się do nich. Stają się normalnymi "regułami gry", a są dalej bzdurą, tyle, że często prawnie usankcjonowaną.

 

Grubszym słowem przed chwilą rzuciłem. Nieładnym, nieparlamentarnym, na szczęscie byłem sam w czterech ścianach.

A zdarzyło mi się zaraz po przeczytaniu wypowiedzi pana Pawła...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Notka

http://coryllus.salon24.pl/238046,albin-siwak-naszych-czasow

Tekst, jak zazwyczaj u Coryllusa, świetny. A, że tematyka pokrewna - polecam :)

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Blog

Przeglądanie portali typu interyja, czy onecik ukochany jest swego rodzaju masochizmem, ale nie odpuściłem sobie w dniu dzisiejszym.
I widzę, że wracamy do starych dobrych metod. Na początek kampanii potraktuje się wyborcę paroma "niezależnymi" oraz "wiarygodnymi" sondażami, pokazującymi jak jest odosobniony w swoich poglądach. Tu "Fakt" tu "Gazeta Wyborcza"...

Panie i Panowie, lokomotywa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Blog

Dni temu dwa bodajże miałem okazję obejrzeć sobie za przezroczystym szkiełkiem, zwanym popularnie telewizorem, postać pana Stefana Niesiołowskiego. Postać ta zaistniała także w sferze werbalnej, głosząc swoje opinie na tematy różne, ale koncentrując się wokół - jakżeby inaczej - kampanii wyborczej.

Szczerze mówiąc przymusiłem trochę rodzinę do pozostawienia pana Niesiołowskiego na wizji, tak czy...

0
Brak głosów

Strony