Jarosław Kaczyński - salon24, wywiad

Obrazek użytkownika Max
Blog

http://jankepost.salon24.pl/181395,jaroslaw-kaczynski-dla-salon24-czas-porozumienia

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zwróćcie uwagę na pewną ilość względnie nowych użytkowników S24, którzy komentują pod spodem - spadochroniarze lądują ;).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59117

Mam nadzieję, ze to nie o mnie, bo parę dni temu załozyłam tam konto. ;)
No co, na Niepoprawnych nie mam komu dokuczać, bo tu wszyscy, jak myślę, po tej samej stronie są. Gdzieś się muszę wyżyć.;D

Oczywiście Niepoprawni są bezkonkurencyjni. ;)))
(Danz , Gawrion, słyszycie? ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59156

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#59158

 do wypowiedzi J.Kaczynskiego .Bardzo negatywne  do spotkania P.Komorowskiego.Z  gory ustawione lizusowstwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#59123

- on po prostu gra naprzemiennie w "dobrego" i "złego".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#59125

Ktoś może ogląda "Minęła 20-ta" w tvp info, kiedy on prowadzi ? Pytam z ciekawości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#59126

Niestety moja przygoda z telewizją ( z wyboru, dodam) sprowadza się do okazjonalnego spojrzenia w ekran kiedy, rzadko, składam wizytę moim rodzicom - nie pomogę :).

A co do samego wywiadu. To prawda co piszą niektórzy komentatorzy - że spodziewali się, czy też oczekiwali ostrzejszych wypowiedzi.

Jak na mój gust Jarosław powiedział kilka zdań, które maja szansę dotrzeć do niezdecydowanych i zaowocować poparciem:
- kiedy byłem premierem nastąpił wzrost gospodarczy (prawda, ale kto o tym wie/pamięta?)
- nie będę blokował wszystkich ustaw, chcę rozmawiać i szukać kompromisów (złagodzenie medialnej gęby "jastrzębia")
- nie będę podejmował decyzji "ponad głowami" wyborców (taki mały "ukłon" w stronę "elit" - i zasadniczo wcale nie takie ugodowe)

Chyba duży plus za wywiad - Jarosław zapewnia już przekonanych, że nie zmienił swoich zapatrywań, a do nieprzekonanych czy opuszczających płonącą Platformę mówi: nie bójcie się.
Bardzo upraszczam, wiem, ale to tylko mały komentarz na gorąco.

Aha - własnie odebrał kolejny atut namiestnikowi - kto tu naprawdę jest koncyliacyjny? :) (ależ to modne słowo, ostatnimi dniami, a myślałem, że mało kto je kojarzy, te media to jednak kształcą ludzi, w co 2 wpisie w necie można je znaleźć ;))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59130

Pytając o tvp info (też stosunkowo rzadko oglądam tv), chciałem zwrócić uwagę na to, co robi, a w zasadzie czego nie robi IJ. Mógłby na przykład popromować paru naprawdę ciekawych blogów z s24, chociaż w celu promocji swojej "firmy".

Ponadto, w "starciu" z czerwonymi, zachowuje sie jak ciepła klucha. Vide: nie potrafił skontrować Żakowskiego, gdy ten, wykorzystjąc legendę ś.p. Lecha Kaczyńskiego, postulował przyłączenie się Polski do Nord Stream.

Jarosław Kaczyński musi prezentować wizerunek łagodny, po prostu, po jak najmniejszej aktywnej obecności w mediach. Ktoś to kiedyś porównał do "splendid isolation": nikła obecność medialna + spotkanie z wyborcami, z wyborcą "z krwi i kości". Trzeba ufać, że ta operacja odniesie skutek.

Pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#59134

Regularnie czytuję Salon24, mimo wszystko to miejsce gdzie panuje pewna kultura słowa i wypowiedzi przy braku politycznie poprawnej nagonki - łatwej do zaobserwowania w wielu innych miejscach.
Co do osoby samego pana IJ - raz na jakiś czas dochodzą do mnie niepokojące głosy na temat zablokowania konta czy wycięcia wpisu (vide Spitfire ostatnio). To budzi we mnie, jak łatwo sobie wyobrazić, dość mieszane uczucia.
Zresztą mało brakło, żebym założył bloga na S24, ale jakoś tak padło na niepoprawnych - i nie żałuję :).

Tak, chyba ma Pan rację co do konieczności kreowania łagodnego wizerunku. Przyznaję, że w pierwszym momencie sam oczekiwałem bardziej polemicznych wypowiedzi ze strony pana Jarosława - ale, po dziesięciominutowym namyśle - on wie co robi zachowując się tak, a nie inaczej.

W moich oczach, jak do tej pory, kampania PiS = ocena 9/10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59137

Unikałem dysputy z blogerami którzy wydawali mi się innych pogladów.Natomiast wstępem było dwukrotne zbanowanie za wulgaryzmy ,w sytuacji gdy nie użyłem żadnego z tych zwrotów. Potem wiele blogów autorskich zablokowanych do komentowania ,za co ? np za pytanie jaki tytuł moralny ma socjolog podpierający się UJ w sytuacji gdy nigdy nie oponował przeciwko metodologii i wynikom sondaży. Dziś powiedziałem dość. Ostatecznie bezpłatne wejście na stronę która kosztuje utrzymanie to wg mnie 10 kliknięć na 1 gr reklamy. My czuby wpisowe internetu też musimy być szanowani, a nie tylko wielcy autorzy blogów. Mam blog na Antarktydzie , już 2 razy sam sobie się wpisałem.

Proszę wybaczyć,to z głupoty

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59168

Zrobili wywiad i trzymają go na jedynce, ale na dwójce co chwila przewija się jakiś chłam w stylu: "Jarosław Kaczyński - pustosłowie" (sic!). Warto wiedzieć, i fajnie jest obserwować jak się pocą, jednak to co tam wisi i tak większej roli nie odgrywa; dlatego to nawet zabawne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59172