Odezwa do rządu Donalda Tuska - Solidarni2010 Wrocław 31.03.2012

Obrazek użytkownika kpGizbo
Kraj
]]>http://www.youtube.com/watch?v=y2QYfISvrEY]]> Prezes Rady Ministrów: Donald Tusk Do wiadomości: Prezes Rady Krajowej Radiofonii i Telewizji Dworak ODEZWA My Naród Polski, żądamy szacunku dla Nas - polskich patriotów, ludzi honoru! Żądamy przyznania TV TRWAM miejsca na multipleksie! Nie ma żadnych merytorycznych przesłanek, które tłumaczą waszą cyniczną odmowę! Bezdyskusyjnym obowiązkiem władzy jest służyć narodowi, dbać o jego naturalne prawo do wolności. Również wolności tej w mediach. Tymczasem Wy robicie wszystko, żeby nas zakneblować i ubezwłasnowolnić. Naszej zgody na to nie ma! Prawdziwym powodem odmowy jest Wasza pogarda dla Narodu - powodowana błędnym przekonaniem, że władza którą posiadacie jest dana wam raz na zawsze. Jesteście ochraniani przez służalcze media, które utrzymują społeczeństwo w kłamstwie i dzięki temu wygrywacie kolejne wybory. Kłamiecie w każdej sprawie: - w sprawie finansów publicznych, - w polityce zagranicznej, - w sprawach edukacji i służby zdrowia, emerytur i transportu… We wszystkich dziedzinach naszego Państwa okłamujecie Polaków! Ale najgorszym Waszym kłamstwem, najbardziej plugawym jest kłamstwo smoleńskie. Prawdy o Smoleńsku boicie się tak, jak zdrajca boi się dumnego Narodu! Wszystko na to wskazuje, że Rosja Putina dokonała zamachu na Polskiego Prezydenta. Wszystko na to wskazuje, że Rosja Putina zamordowała Prezydenta Kaczyńskiego i towarzyszące mu osobistości przy współudziale rządu Donalda Tuska! A to jest zbrodnia zdrady stanu! Ta prawda dociera już do całego polskiego społeczeństwa i Wasza władza zakończy się wielką klęską, a wasze nazwiska na zawsze okryją się hańbą! To, czy dobrowolnie przyznacie Telewizji Trwam miejsce na multipleksie, czy sami je od was wyrwiemy jest tylko kwestą czasu, bo dni Waszej władzy są policzone! Naród Polski nigdy nie zapomni o Waszych zbrodniach! Tak nam dopomóż Bóg. Podpisano: Wrocławski oddział Stowarzyszenia Solidarni 2010
Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika LEGES (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Witam! Jestem i będę z Wami,bo jestem Polką.

Bóg,Honor,Ojczyzna i Prawda Smoleńska!!!

Vote up!
0
Vote down!
-2
#241639

tym zdrajcom się wydaje, że będą rządzić wiecznie. Nic bardziej mylnego. Wszyscy, jak jeden, skończą przed sądem, razem z armią POpleczników, urzędasów od siedmiu boleści, sprzedajnych dworaków i tym podobnych szemranych person.

A w zasadzie zdrajcy powinni trafić na szafot. Specjalnie dla nich powinniśmy przywrócić karę śmierci. Nie ma większej zdrady niż zdrada Ojczyzny.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#241651