Marsz w Obronie Wolnych Mediów - ONLINE

Obrazek użytkownika kpGizbo
Kraj
Marsz online wystarczy o 13.00 kliknąć w link: ]]>http://neonaucipl.clickwebinar.pl/Wolne_Media]]> Nie do przyjecia jest sytuacja, w której wolność widzów jest ograniczana przez pochodzących z politycznej nominacji biurokratów z Krajowej Rady Radia i Telewizji, którzy roszczą sobie prawo do decydowania za nas o tym, którą ze stacji telewizyjnych możemy oglądać, a której nie. Sprzeciwiamy się podejmowanym przez obecną ekipę rządzącą próbom ograniczania konkurencji na rynku mediów. Niedopuszczalne jest dla nas odbieranie widzom wolności wyboru stacji zgodnych z ich poglądami i zainteresowaniami. Zdecydowanie odrzucamy zamknięty dla mediów niezależnych system rozdzielania koncesji czy miejsc na multipleksie, który naszym zdaniem jest sprzeczny z zasadami wolnego rynku. Nie zgadzamy się na kneblowanie ust niezależnym mediom i ograniczanie Polakom dostępu do nich przy pomocy urzedniczych procedur i jawnego naginania przepisow prawa. źródło: ]]>http://www.youtube.com/user/kpgizbo]]>
Brak głosów

Komentarze

do przemywania oczu, bo bez specjalnego wysiłku rozpędzą nas. Kurtka wodoodporna też będzie nie od rzeczy.

Skuteczną prowokację wyobrazić sobie nie trudno, a można przypuszczać, że większość uczestników ma sporo lat na karku.

 

pssss

można było dawać gwizdki, można i stopery. Gwizdki są agresywne, stopery obronne.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#247156

Jednak mam nadzieje że rudy kłamca nie odważy się. Boje się jednak o Belweder. Może się nie skończyć na klasycznym: "wyłaź szczurze" To "szczur" właśnie wystawił Dworaka do zadań specjalnych proszę o tym pamiętać!

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.po.mixxt.pl

#247164

za forsę zrobi wsio.Ma się na wymioty.Ruskie przykazania są przestrzegane.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247180

Będzie ich zmusić do płacenia rent ludziom poszkodowanym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247182

  No, nie wiem. Tusku niczmu nie winowaty - jego nie ma w Kraju...

Jak coś wydarzy się, to trzeba będzie szukać kozła ofiarnego!

 

Donald Tusk leci sprzedawać polski luksus na pustyni

 

Wielka wyprawa potrwa aż pięć dni. Donald Tusk zabiera przedsiębiorców do Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ale nie są to przypadkowe osoby. Grono zostało starannie dobrane. Chcą sprzedać na pustyni polski luksus.

Dziś do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej z pięciodniową wizytą wyrusza rządowa delegacja. Wszyscy podkreślają, że liczą na nawiązanie strategicznej współpracy biznesowej. O tym, że to nie tylko kurtuazja, świadczy fakt, że premierowi Donaldowi Tuskowi towarzyszyć będzie kilku ministrów, w tym wiceszef resortu gospodarki Dariusz Bogdan i Mikołaj Budzanowski, minister skarbu, a także grupa kilkudziesięciu biznesmenów. Będzie to jedna z większych polskich wizyt na Bliskim Wschodzie. Do Rijadu i Dubaju polecą aż dwa samoloty.

Polski biznes będzie szukał tam możnych inwestorów i atrakcyjnego rynku zbytu. Z ofertą jadą głównie producenci towarów luksusowych. Klientów chcą pozyskać małe stocznie, budujące ekskluzywne jachty, twórca polskiego superauta Leopard, ale i producenci oryginalnej dla Arabów żywności – serów topionych marki Laktima czy miodu ze Spółdzielni Pszczelarskiej Apis. Arabskich klientów kolekcjami skusić zamierzają też projektanci mody – Gosia Baczyńska i Joanna Przetakiewicz, a także luksusowe marki biżuterii i galanterii – W.Kruk i Batycki.

Polskie marki mają szanse odnieść tam sukces. Waleed Taher Radwan, ambasador Królestwa Arabii Saudyjskiej w Polsce, przypomina, że już jednej naszej firmie to się udało. Dużą popularność zdobył u nas producent kosmetyków Inglot. Liczymy na więcej – mówi DGP ambasador.

Witold Śmidowski, polski ambasador w Abu Zabi, podkreśla, że rynek saudyjski cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony firm zajmujących się turystyką medyczną. Wielu Saudyjczyków wyjeżdża do Czech, żeby się leczyć. Kilka polskich firm oferujących takie usługi zaczęło się ogłaszać w języku arabskim – tłumaczy.

O arabskich turystów chcą walczyć m.in. firma Prorest, właściciel Siedliska Morena, i Irena Eris, właścicielka Hotelu Spa Wzgórza Dylewskie. Firmy jadą na nasze zaproszenie w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej. Chcemy w ten sposób promować te województwa i zachęcić partnerów z zagranicy do przyjazdu do naszego kraju – mówi Monika Gąsiorwska z Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Jak zaznacza, nie chodzi tylko o zdobycie turystów, ale i inwestorów. W grę wchodziłaby budowa sieci hoteli – dodaje.

Waleed Taher Radwan uważa, że taka oferta może być ciekawa. Arabskich inwestorów interesują inwestycje w nieruchomości i branżę hotelową – przyznaje. Według niego interesująca może okazać się też oferta prywatyzacyjna, którą przedstawi resort skarbu. To dlatego na pokładzie samolotu lecącego do Arabii Saudyjskiej i ZEA znajdą się m.in. Jacek Krawiec, prezes Orlenu, Paweł Olechnowicz, prezes Lotosu, Michał Marzec, szef PPL, i Marcin Piróg z PLL LOT. O kontrakty budowlane walczyć będą PBG i spółka Molter, a zbrojeniowe – Bumar i Cenzin.

Ministerstwo Gospodarki, które jest współorganizatorem wizyty, nie ujawnia składu delegacji. Wciąż czekamy na potwierdzenie ostatnich zgłoszeń – usłyszeliśmy w resorcie. Potwierdza jedynie, że na liście zaproszonych są m.in. przedstawiciele Narodowego Banku Polskiego, Giełdy Papierów Wartościowych, Agencji Restrukturyzacji Przemysłu oraz Banku Gospodarstwa Krajowego.

Michał Duszczyk
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/387903,rzad-donalda-tuska-leci-do-arabii-saudyjskiej-sprzedawac-polski-luksus.html

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#247233

Spodziewałem się relacji online
- zawiodłem się -
trzeba tu mieć wtyczki, mikrofon, kamerę bo to telekonferencja a nie relacja z marszu?
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#247285

i wszystko chodziła bardzo dobrze. Nawet czat. Od poniedziałku do piątku, od godziny 21 będzie można pogadać. Bedzie też Ewa Stankiewicz

]]>http://neonaucipl.clickwebinar.pl/Wolne_Media]]>

Polecać i wysyłać gdzie się da

Vote up!
0
Vote down!
0
#247308

Zagrzmiało niebo nad Warszawą.
Podnieśli ludzie oczy w górę.
Wielką, tysięczną stali ławą
i myśli zbili w jedną chmurę.

W jeden wiosenny obłok żądań
rosnących stale i burzowych.
Bez dyplomacji i spoglądań
na ruchy sąsiadów nerwowych.

Zagrzmiało. Ludzie na znak nieba
odpowiedzieli w jednym Duchu.
Przyszliśmy tutaj, bo tak trzeba -
by Polskę pozbierać z okruchów!

I poleciało w Ujazdowskie:
"Wytrwamy!" i "Zdrowaś Maryja..."
a potem śpiew "Boże, coś Polskę..."
Nie jesteś Ojczyzno niczyja!

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#247291