Straż Miejska ukradła namiot Solidarni2010

Obrazek użytkownika kpGizbo
Kraj

Pod namiotem doszło dziś do bezprecedensowego wydarzenia! Około 13.30 do akcji na Krakowskim Przedmieściu wkroczyło 28 [!] funkcjonariuszy straży miejskiej!
Nagle do namiotu podjechał bus straży miejskiej i wysypali się z niego nieoczekiwanie funkcjonariusze. Wkroczyli silną zwartą grupą po to, by w zdecydowany sposób zdemontować i złożyć namiot, i wraz z transparentami wywieźć go w nieznane miejsce! Jako pretekst podano fakt, że pod namiotem stał stołek, jakoby unieruchamiając konstrukcję, która - wedle ustaleń Solidarnych 2010 z miastem - miała być mobilna. Ten śmiesznie-tragiczny powód wystarczył, by nie licząc się z obecnoscią kilku Solidarnych - członków naszego Stowarzyszenia - pod namiotem ani z faktem,że demonstracja była legalna i zarejestrowana, jak co dzień, dokonać cynicznej interwencji. Cała akcja została przygotowana i przeprowadzona z premedytacją i ma znamiona naruszenia prawa!

Uważamy ją za zamach na własność Solidarnych, za zamach na małą wyspę wolności i prawdy z powodzi kłamstw, służalstwa, strachu i nienawiści!
Nie pozwolimy, by one zwyciężyły! By rządy w stolicy "prezydent od stołka" - H.Gronkiewicz-Waltz przerodziły się w terror!

Ocena wpisu: 
Brak głosów