ABW - życie na podsłuchu

Obrazek użytkownika kpGizbo
Blog

Szefem ABW jest Krzysztof Bondaryk - jeden z twórców Platformy Obywatelskiej
Wiceszefem ABW jest Zdzisław Skorża - serdeczny przyjaciel Waldemara Pawlaka z jednego pokoju w akademiku z czasów studiów na Politechnice Warszawskiej, człowiek który od połowy lat 80 robił karierę w komunistycznej SB.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Odruch wymiotny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35119

Podsłuchy, kłamstwa, zaszczuwanie i doprowadzanie do samobójstw niepokornych, przekręty na wielką skalę. Ależ to wszystko było oczywiste patrząc na ludzi tworzących PO przed jej zwycięstwem w wyborach w roku 2007. Również dla tych, a może szczególnie dla tych, którzy głosowali na PO Targowica wówczas i głosują zdyscyplinowanie teraz, a będą głosowali w przyszłości. To im cała reszta zawdzięcza teraźniejszą Polskę bananową a w przyszłości Schlessien, Pommern, Warthegau, Galicję czy Priwislanskij Kraj. Czasami rozmawiając i słuchając ludzi podczas swoich pobytów w Polsce, odnoszę wrażenie, że rozmawiam z zombi. Tak jak zombi chodzą, tak oni powtarzają swoją kaczą mantrę.

Moja wiara w to, że ten naród w końcu się obudzi maleje za każdym pobytem.

______________________________________________________

"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#35126

 za wszelkie zło które czynią.Gdzie odpowiedzą?na tej ziemi jesteśmy tylko chwilę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35140

Jak czytam te teksty tutaj i ogladam filmy tez to mam wrażenie że wy tu wyważacie otwarte drzwi. Wystarczy poczytac troche St. Michalkiewicza i juz wszystko jasne bez zbytecznego odkrywania ameryki kto kim i kogo podsłuchuje. Wyglada to mniej wiecej tak ze PO rzadzi ABW a PiS CBŚ wiec jest w miare wyrównana wolnorynkowa konkurencja. A tak naprawde to przecież ABW to byłe UOP czyli byłe SB i żadne PO nie rzadzi ABW tylko na odwrót. Taka zabawa, a wszystko kontroluje sobie i wydaje odpowiednie polecenia Wywiad wojskowy czyli dawne WSI a polecenia wydaje Pani Aniela. Tak to w skrócie wyglada. Rzadził bedzie ten kto dostanie mandat od służb specjalnych. Sprytnie to sobie wykombinowano, "trzeba sie bardzo natrudzic i wiele zmienic aby wszystko było po staremu" Trzeba przyznac ze Pan Kiszczak czy kto tam jeszcze swietnie sobie to zaplanował z tym cyrkiem okrągłego stołu. Reszta to tylko rezultat...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35217