Konkurs “Blog Roku” – podsumowanie

Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Blog

Konkurs ten trwa wprawdzie nadal, ale dla mnie skończył się on na II etapie. Oczywiście mógłbym ten fakt rozpatrywać w kategoriach porażki, ale myślę że więcej na nim zyskałem niż straciłem.

Przede wszystkim blog pod swoim nazwiskiem prowadzę dopiero 5 miesiąc, choć wcześniej publikowałem już pod wieloma pseudonimami. Nie zdążyłem zatem zbudować wokół siebie odpowiedniej liczby stałych i wiernych czytelników, których głosy pomogły by mi wejść do III etapu. Wierzę, że za rok sytuacja będzie diametralnie inna, czyli lepsza.

Poza tym cieszę się, że udało mi się ten konkurs rozegrać dobrze pod względem promocyjnym. O moim udziale w konkursie napisały wszystkie główne portale w regionie, którym teraz chciałbym gorąco podziękować. Są to: lca.pl, legnica24.net, legniczanin.pl, legniczka.com oraz lubin.pl. Dodatkowo wielkie dzięki dla mojego radia czyli Radia Plus.

W wyniku tego “rozgłosu” wiele osób dowiedziało się o istnieniu takiego miejsca jak mój blog, gdzie można czytać, komentować, dyskutować. Liczę że ilość czytelników będzie cały czas wzrastać. Z radością też przyznam, że jak na blog istniejący w sieci dopiero 5 miesiąc, to poszło mi całkiem nieźle, zważając na fakt, że i tak otrzymałem więcej głosów niż blogerzy z wieloletnim uznaniem i dorobkiem.

Poza tym wiele się też dowiedziałem nowego, także o sobie. Np. że jestem ultrakatolickim oszołomem albo że jestem fanatykiem PiS. To tylko świadczy o tym, że są na świecie tacy ludzie, co przeczytają jedno zdanie wyrwane z kontekstu a już wyrażają oceny, jakby poznali całość. Cóż, są ludzie których nie sieją, oni rodzą się sami.

Brak głosów

Komentarze

Takie zycie.
Nastepnym razem moze bedzie lepiej?
A nietolerancyjnych jest wielu...
Pozdrawiam Akiko

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Vote up!
0
Vote down!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#44343

 że fakt bycia katolikiem i zwolennikiem PIS to powód do dumy a nie wstydu.Nawet nie myślę,a jestem pewien.Wrogów Kościoła i PIS jest tak wiele,a ten fakt nie świadczy dobrze o ich inteligencji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#44427