Blog Roku 2009

Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Blog

Konkurs ten trwa wprawdzie nadal, ale dla mnie skończył się on na II etapie. Oczywiście mógłbym ten fakt rozpatrywać w kategoriach porażki, ale myślę że więcej na nim zyskałem niż straciłem.

Przede wszystkim blog pod swoim nazwiskiem prowadzę dopiero 5 miesiąc, choć wcześniej publikowałem już pod wieloma pseudonimami. Nie zdążyłem zatem zbudować wokół siebie odpowiedniej liczby stałych i wiernych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bacz
Blog

Zakończył się 2 etap konkursu onet.pl Blog Roku 2009 - niestety do 3 etapu przechodzi tylko 10 pierwszych blogów z każdej kategorii.

Nie załamuję się jednak tym najgorszym miejscem - zaraz za strefą nominacji. Za wszystkie otrzymane głosy (było ich ponad 250) dziękuję, skorzystają na nich niepełnosprawne dzieci, bo dochód z SMS-ów idzie na organizację obozów rehabilitacyjnych dla nich.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Ratunku, ratunku, ratunku!

Na pomoc ginącemu żółwiowi (taki apel do obrońców przyrody)!

W konkursie na "Blog Roku 2009" jest całkiem zabawnie. 

Pan Janusz-Korwin-Mikke od kilku dni apeluje do swoich zwolenników o usunięcie mojego blogu z pierwszej dziesiątki i... ciągle nieskutecznie!

Wyznaczeni przez niego zawodnicy pewnie w końcu dadzą radę mnie wyprzedzić, ale cała ta sytuacja to widomy znak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Tak, tak :-) To tylko zabawa. Jednak nawet z takiej niewinnej zabawy czasem coś wynika.

 

Np. w tym roku dwóch Wielkich Polityków zaapelowało do swoich fanów, aby poprzez głosowanie zgodne z ich instrukcjami wypchnęli bezpartyjne blogi z pierwszej dziesiątki konkursu. I stała się rzecz dziwna...

Mija dzień za dniem, a mimo Ich wysiłków, w konkursie na "Blog Roku 2009" mój blog ciągle jest na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DoktorNo
Blog
Mój blog bierze udział w konkursie Blog Roku 2009 w kategorii Polityka Jeśli chcesz oddać na niego głos, wyślij SMS o treści C00072 na numer 7144. Koszt SMS, to 1,22 zł brutto. Z GÓRY DZIĘKUJE ZA WSZELKIE GŁOSY ODDANE NA MÓJ SKROMNY BLOG!!
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bacz
Blog

http://www.blogroku.pl/niepoprawni,gwavw,blog.html

W zeszłym roku zająłem wysokie 7 miejsce w kategorii Polityka - niestety nie premiowane nagrodą - mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej. Jeśli kogoś moja twórczość bliżej zainteresuje zapraszam do śledzenia nie tylko mojego bloga ale i moich polecanek i komentarzy: http://niepoprawni.pl/users/bacz/track

Bacz

0
Brak głosów