Niezgoda buduje

Obrazek użytkownika Zebe
Kraj

Wypowiedz ministra Millera w niespełna 24 godziny po katastrofalnych zdarzeniach na Dolnym Śląsku, w której to  minister  już znalazł winnych i bohaterów była kuriozalna.
 
Po niespełna 8 godzinach minister już wiedział, że Bogatynię zalał burmistrz tego miasta (PIS), a Zgorzelec heroicznie obronił tamtejszy burmistrz (PO), który sam walczył kilka godzin o życie pod nieistniejącą już zaporą na „Witce”, która podlegała  jego jurysdykcji. Zapewne gdyby tam ten burmistrz poległ, to byłby jeszcze większym bohaterem. Katastrofą na zaporze zajmie się zaś prokuratura, która zapewne wskaże prawdziwych  „bohaterów”, bo, że były zaniedbania, to w to nie wątpię.
 
Wydanie zgody na wieczorną  hucpę w Warszawie, gdzie jak się ostatecznie okazało, zabrakło „organizatorów”, którzy nie potrafili nawet się przebić do jakiejś mównicy i nie wyartykułowali niczego z siebie jest dobitnym i koronnym dowodem na „bohaterstwo” pani Gronkiewicz – Waltz.
 
Naprawdę trzeba mieć odwagę, aby godzić się na zlot, czy też zgromadzenie o 23.00. Chyba większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że spora zapewne część przybyłych pod Pałac Prezydencki była już po przysłowiowych „trzech piwach”, no bo do której godziny to mieli czekać, żeby czegoś się napić ? Piszą, że to był piknik. Niech będzie, że piknik, ale w cieniu ofiar tragedii ?! Zaiste „angielski humor”.
 
Dziś powtórka z rozrywki, ale zapewne trzeźwych będzie więcej pod sztandarami Lewicy. Nie ta pora. Zapewne też dziś coś tam Lewica wyartykułuje, chociaż po dzisiejszej nocy, to na zbytnie zainteresowanie nie powinni liczyć. Będą wtórni. Jedyna nadzieja lewicy w tym, że zrobią jeszcze lepszy cyrk.
 
Tak, szanowni przyjaciele blogerzy:
 
Niezgoda buduje !
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Co by było gdyby zgasło światło, kilka bardzo mocnych petard.Inne przypadki losowe i nielosowe-czyli prowokacja.Mogłoby być podobnie jak na sabacie homo.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#78619