www.doomedsoldiers.com

Obrazek użytkownika Żołnierze Wyklęci
Blog

Anglojęzyczna wersja strony „Żołnierze Wyklęci – Zapomniani Bohaterowie”

Z wielką satysfakcją informuję, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji Pana Mirosława, Polaka mieszkającego od 25 lat w USA, rozpoczęła funkcjonowanie anglojęzyczna wersja (tzw. mirror) strony „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI – Zapomniani Bohaterowie”.
Strona:
 
THE DOOMED SOLDIERS
Polish Underground Soldiers 1944-1963 - The Untold Story

znajduje się pod adresem:

www.doomedsoldiers.com

W planie jest przetłumaczenie wszystkich artykułów znajdujących się na stronie "Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie", prace systematycznie posuwają się do przodu, kilka pierwszych tekstów jest już teraz dostępna na stronie i co jakiś czas pojawiać się tam będą kolejne.

Biorąc pod uwagę ogrom nagromadzonych przez lata dezinformacji i stereotypów wypaczających oraz  zakłamujących na Zachodzie historię Polski, w tym przede wszystkim najbardziej krzywdzące i bolesne  przemilczenia, zniekształcenia i kłamstwa w zakresie jej najnowszej historii, mam nadzieję, że przedstawienie w języku angielskim prawdy o naszych Bohaterach i Antysowieckim Powstaniu, choć w minimalnym stopniu przyczyni się do przywrócenia Polsce i Polakom należnego im szacunku i dobrego imienia w oczach jej sąsiadów.

Jeżeli ktoś chciałby pomóc w rozpropagowaniu strony The Doomed Soldiers i zamieścić gdzieś informację o jej istnieniu, poniżej są do pobrania banery tej witryny.
Baner o rozmiarach 150x150 pikseli

Jeśli chcesz umieścić ten baner na swojej stronie, zaznacz tekst znajdujący się poniżej, skopiuj i wklej go do kodu HTML swojej strony:

<a href=http://www.doomedsoldiers.com title="THE DOOMED SOLDIERS - Polish Underground Soldiers 1944-1963 - The Untold Story">< img src="http://podziemiezbrojne.blox.pl/resource/thedoomedsoldiers01.jpg" width="150" height="150" border="0" alt="THE DOOMED SOLDIERS"></a> 
Baner o rozmiarach 150x49 pikseli

Jeśli chcesz umieścić ten baner na swojej stronie, zaznacz tekst znajdujący się poniżej, skopiuj i wklej go do kodu HTML swojej strony:

<a href=http://www.doomedsoldiers.com title="THE DOOMED SOLDIERS - Polish Underground Soldiers 1944-1963 - The Untold Story">< img src="http://podziemiezbrojne.blox.pl/resource/thedoomedsoldiers02.jpg" width="150" height="49" border="0" alt="THE DOOMED SOLDIERS"></a> 
Baner o rozmiarach 450x75 pikseli

Jeśli chcesz umieścić ten banner na swojej stronie, zaznacz tekst znajdujący się poniżej, skopiuj i wklej go do kodu HTML swojej strony:

<a href=http://www.doomedsoldiers.com title="THE DOOMED SOLDIERS - Polish Underground Soldiers 1944-1963 - The Untold Story">< img src="http://podziemiezbrojne.blox.pl/resource/thedoomedsoldiers03.jpg" width="450" height="75" border="0" alt="THE DOOMED SOLDIERS"></a>
 

Strona główna>

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Chyba wiesz jak mnie to cieszy! Czy z myślą o tym zostałeś allman'em? ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1040

To ja sobie taki baner wklejam na blogu:)
Pozdro.
A i tutaj u nas na niepoprawnych zaraz wkleimy, albo zrobimy linka:).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#1041

http://www.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#1042

[quote=kles]Chyba wiesz jak mnie to cieszy! Czy z myślą o tym zostałeś allman'em? ;-)
[/quote]

Od prawie 20-letniego, ciągłego i niesłabnącego uwielbienia dla THE ALLMAN BROTHERS BAND... ale i wielu innych "rebeliantów" z Południa Stanów Zjednoczonych ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci".

#1065

1. Przepraszam, ale w mailu do Ciebie zawsze było małymi literami ;-)

2. Odnośnie Allmana:  miałem właśnie takie pierwsze skojarzenie a Allman Brothers Band - nie podejrzewałem Cię jednak o aż takie sympatie - sądziłem, że to przypadek - w końcu to inne pokolenie; oni są starsi nawet ode mnie! ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1818

Mam problemy z wklejeniem tego banera na moim blogu. Muszę pokombinować co jest źle...
Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#1501