Rodacy - Bohaterom...

Obrazek użytkownika Żołnierze Wyklęci
Ogłoszenie

RODACY – BOHATEROM. Paczka dla polskiego Kombatanta na Kresach


Rusza kolejna edycja projektu "RODACY-BOHATEROM. Paczka dla polskiego Kombatanta na Kresach". Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN zaprasza do ogólnopolskiej, cyklicznej akcji świątecznej.

Dwa razy w roku dla POLSKICH KOMBATANTÓW  NA KRESACH, przygotowywane są ze zbiórek darów rzeczowych i wpłat finansowych paczki świąteczne na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIE I NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE. Już od dziś przyjmujemy dary rzeczowe i wpłaty finansowe na ten cel. Paczki dotrą do naszych Weteranów w okresie Świąt Wielkanocnych. Pojadą tradycyjnie na Litwę, Białoruś i Ukrainę. Paczki zbieramy w biurze Stowarzyszenia oraz w następujących miejscowościach: Wrocław, Rzeszów, Sosnowiec, Kozłowo i okolice (Mazury), Środa Wlkp., Piotrków Trybunalski, Stalowa Wola. Zbiórka rozpoczęła się 6 marca 2012 r. i potrwa do 1 kwietnia 2012 r., co pozwoli dostarczyć paczki świąteczne na Kresy jeszcze przed Świętami.

W razie nowych punktów zbiórek prosimy o kontakt. Szczegółowe dane o miejscach zbiórek pod nr telefonu 71 3555202.
Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej akcji.

Okażmy swoją pamięć Kresowym Bohaterom.

Zainteresowanych historią walki polskich partyzantów na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej, m.in.:

po wkroczeniu sowietów, zapraszam do lektury kategorii Im poświęconej:


Strona główna>
2012-03-10 11:30:40 +0100

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

z wielkim wzruszeniem obejrzeliśmy relację z przekazania poprzednich paczek świątecznych. Nie wiem czy celowo, czy przypadkowo, w każdym razie rozpoznaliśmy na filmie nasze kartki świąteczne przekazane zgodnie z obietnicą do Lwowa. Wspaniała inicjatywa za którą osobiscie jestem niewyobrażalnie wdzięczna. Nigdy nie zobaczę Lwowa, ale wiem, że kawałek mojego serca trafił do wspanialych ludzi dzięki WAM. Serdecznie pozdrawiamy i oczywiście chcemy brać dalej udział w Waszej wspaniałej akcji

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#235744

Widzę, że zmieniła się lista artykułów, doszły olej cukier i makaron, myślę,że słusznie. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#237163