Onet czyli ACTA po polsku

Obrazek użytkownika kat
Kraj

Ciekawe rzeczy a raczej tuski dzieją się na Onecie nazywanym przez przeciwników szajsłonetem .A mianowicie już od ponad miesiąca nie działa tam funkcja klubów czyli wymiany zdań Blogerów zgromadzonych w swoich klubach . Ja osobiście należę do klubu IV RP im. Lecha Kaczyńskiego ale niestety info na Onecie od miesiąca informuje że nie należę do żadnego klubu . Już od ładnych kilku lat latam tam z toporkiem walcząc z czerwonym upiorkiem mając na liczniku 60 000 wpisów .Wniosek jest jeden albo służby badają Blogerów i ich wpisy albo Tusk zaczął akcje acta-onet czyli blokowanie przepływu wolnej informacji . Mając doświadczenie życiowe mogę się pokusić o wyciągnięcie wniosków , iż sprawy przybrały zbyt zły obrót dla tysiącletniej platformy i najpierw wyłączono stare forum gdzie hulały opinie pro-PIS-owskie a następnie kluby. Czego się boisz Onecie?????Boisz się tego , że tracicie już ostatnie resztki zakłamania. Tusk wam w Bronka , pozdrówka przesyłam klubowiczom IV RP i innych klubów wolnościowych na Onecie . Kat

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

hurt im w detal. Czy my się czasem nie znamy? Pozdrowienia z Czelabińska.:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254935

Sprawdź w ustawieniach, czy nie wykasowały 'się' kategorie, które sobie ustawiłeś. Jeśli blog nie jest przypisany do żadnej kategorii, to go nie ma, mimo że jest. Właśnie dziś (znaczy wczoraj) to przerabiałam...
Chyba faktycznie to nie awaria, ale akcja zniechęcania blogerów - toż piszą (TAM!), co chcą. I wielu już zrezygnowało; także komentatorów, bo zamieszczenie komentarza na Onecie coraz częściej graniczy z cudem. Tak, to wprowadzanie ACTA tylnymi drzwiami...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#254936

Kacie. POlszewiki dostawały tam od nas wpierdol i większość komentarzy w ostatnich miesiącach była im bardzo niesprzyjająca delikatnie mówiąc. Dlatego zablokowali nasz Klub IV RP im. Lecha Kaczyńskiego oraz wszystkie nasze kluby patriotyczne. Oprócz tego często nie publikują naszych wpisów oraz nie puszczają powiadomień na naszą pocztę o ukazaniu się komentarzy. Wyraźnie dali nam znać, że są w odwrocie przez tę swoją cenzurę i strach przed większością Narodu Polskiego.
Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#255190

aż się łza w oku kręci .....piękne czasy gdy lemingi dostawały baty....uwielbiałem ten ich skowyt i psychiczne cierpienie . Mówią że leżącego się nie kopie a ja mimo to będę ich dalej toporkować ....pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255209