Co mi Pan jeszcze obiecasz Panie Premierze ...?

Obrazek użytkownika pms44
Blog

Nowy Rok nam się zaczął, rok wyborów, rok walki o stołek (naj)wyższy dla Pana, zatem jako uświadomiony członek społeczeństwa niezłomnie oczekuję na nowe obietnice przed-wyborcze.

Oglądam TV ( Tą Vłaśnie Najważniejszą, 24-godzinną…), słucham właściwego radio (TOKującego..), czytam odpowiednią prasę (…Wyborczą) i nigdzie nic ! Null ! Zero !

Ani słowa od Pana czego to dobrego doczekam się w 2010 roku oddając swój głos na Pana i stworzoną do rządzenia jedną prawidłową partię, czyli Platformę naszą NIEZATAPIALNĄ !

A tu nic… ani słowa o wygraniu w stworzonych komisjach, (ja wiem, to wszystko przez przewagę głosów wrednych niedouczonych PiS-owców w komisjach, ale może choć jedna wygrana, proszę !.. na przykład cokolwiek w tej komisji od nacisków, tak trudno udowodnić PiS-owi jak , gdzie i kiedy naciskał ?!..no choć jeden nacisk, chociażby Ziobry na laptopa jak go zamykał..a tu nic ! )… Obiecaj Pan, że choć nacisk tyłkiem na stołek im udowodnicie !!!

Nie ma do tego żadnego słowa o tym jak nam będzie lepiej spłacać kredyty..tylko ta dziura budżetowa, używki coraz droższe, podatki tez mają podnieść, do d..y takie obietnice a nie do wyborów ! Obiecaj Pan choć , że dziura będzie niniejsza niż budżet !

Panie Premierze, ja Pana bardzo proszę, niech się Pan odezwie, bo smutno bez Pana obietnic. Pan jak nikt inny potrafiłeś podnieść wyborcę na duchu . Człowiek tak się cieszył jak te oszołomy od władzy żeś Pan odsunął, a tu co miesiąc stoczniowcy zadymy robią (śmierdzi no bo te opony palą, a nie że jakieś śmierdzące przekręty ze stoczniami były…), nie masz Pan jakiś zaufanych, żeby co największym krzykaczom jakiegoś procha z panienkami podrzucili i nagrali ? Zaraz byłby spokój, tak jakżeś Pan obiecywał – że będziesz dbał o nasze bezpieczeństwo… Obiecaj Pan , że te nieroby do budowy Orlików i autostrad zagonisz, większy byłby pożytek !!

Albo ci co mieli z emigracji wracać… wracają, tylko za dużo kasy chcą i narzekają na okrągło że drożyzna w sklepach… Obiecaj Pan , że oni wrócą, ale do tej swojej Anglii czy Irlandii ,bo tu tylko atmosferę psują !

Brakuje mi tych Pana obietnic, jak to dobrze nas leczyć będą, bo tu mi wmawiają, że szpitale kasy nie mają jak się sprywatyzować nie dały i bieda będzie, że ludzi nie przyjmują i ci w karetce umierają… Obiecaj Pan, że choć do jakiegoś hospicjum ich zawozić będą bo to odkażanie karetek to majątek musi kosztować !!

Nie dość, że smutno bez tych Pana obietnic, to jeszcze ci wredni dziennikarze zaczynają dziwne rzeczy robić… a to marudzą, że z hazardem coś nie tak ( w końcu kto ma kasę ma prawo się hazardować, prawda ? a kto ma więcej kasy od PO i jej „znajomych” ??), a to nosem kręcą na jakieś problemy budżetu ( a kto Panu udowodni , że min. Vincent cuda robił, że było lepiej na wykresach ? w końcu kto ma pilota do ekranu, ten ma na ekranie kolor zielony, co nie ? ), a to narzekają, że z Unii kasę nam przyznali a my nie wydajemy ( przecież wydajemy, a że nie na to co by hołota chciała, to nasza PO-wska sprawa, niech nie marudzą, coś tam zawsze zostanie …)

I tak długo by można, ale nie o to chodzi…

Panie Premierze, niech Pan coś w końcu obieca, bo nie ma nic nowego, żeby Pana chwalić w tym roku !!

Z Noworocznymi życzeniami nieudowodnienia niczego ,

Nieustająco Wierny Wyborca PO…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

W aresztach i więzieniach na partię cudów i miłości głosowało ponad 80% skazanych i tymczasowo aresztowanych!
A co im zafundował Tusk zamiast cudów?
Masowe "samobójstwa"!
Kiciory mają stracha !
Donald Wieszatiel!
A każde wyjście do kibelka, za POtrzebą obarczone jest za czasów Tuska najwyższym ryzykiem!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#42332

nie rozumie . Skąd ta troska o margines ?

Tymczasem Rząd Tuska okrada Nas .

Konkretne przykłady choćby o: "niska emisja", "utylizacja azbestu" ,"oczysczlnie przydomowe"
Od lat prowadzone programy zostały wstrzymane .
Ludność mias i wsi poczyniła inwestycje wierząc w ciągłość prawa .
To jest istotne .

To co dotyczy naszej kieszeni .
Budżet RP -
Obiecali modernizacje, stąd cicha zgoda na tak gigantyczny deficyt .
A tu ? Nic się nie dzieje,jeno koszta rosną .

Czy pozostanie nam zajmować się chucią Kazia?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42338

Czy tego jest wystarczająca ilość aby ci którzy głosowali na PO, teraz już wiedzieli JAK GŁOSOWAĆ? Trochę się obawiam że nie, ale być może jest jeszzcze trochę czasu by przekonać tę istotną większość.

Czego życzę sobie i wszystkim nam, myślącym niezależnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42380

Witam

A ja bym tak chciał, mi się marzy, żeby Mój Kochany Premier obiecał mi, ze dalej będą mógł marzyc i śnić. Jakie to cudowne uczucie założyć różowe okulary powstałe w amoku uplastyczniania zapewnień o cudach, i kroczyć tak widząc tylko świat pełen ogólnej szczęśliwości... nich no to będą chociaż marzenia.... Donaldzie... Please... Przemów!

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#42385

...pałki, armatki wodne i gaz. Wojna pod domem handlowym w Warszawie to był tylko przedsmak tego, co nas czeka. Bez demonstracji się nie obędzie, a PO nie waha się wysłać na ludzi ochroniarzy i policji, co udowodniła. Ciekawe, czy ty, razem media zrobią z tego śmigus-dyngus, bo mogą mieć innego kandydata )jak sie komuchy wreszcie zdecydują).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42391

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#192052