Te wybory zostaną sfałszowane

Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż przewodnia siła narodu, tak jak już było to wielokrotnie ćwiczone, sfałszuje wyniki wyborów prezydenckich.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż Prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu, którego wykonawcami byli wspólnie rosjanie i ich agentura w Polsce. Czy jest więc możliwe, by tym razem przegapili i pozwolili by tzw "bydło" (to za pewnym "profesorem" bez matury) wlazło w szkodę? Jak już pewien klasyk dawniej mawiał, nie ważne kto głosuje, ważne kto głosy liczy. Cwiczyliśmy przecież przypadki frekfencji większej od 100%.
Dla mnie więc jest pewne, iż wybory zostaną sfałszowane. Takich rzeczy nie zostawia się przypadkowi, a skoro mogli spreparować zamach, to mogą sfałszować wybory.
Bardzo prawdopodobne jest również i to, że nikogo na świecie to nie będzie obchodziło, zgodnie z również starą zasadą, że nie ma potrzeby umierać za Gdańsk. Co o tym świadczy - wulkan na Islandii i nieobecność niektórych podczas pogrzebu Pary Prezydenckiej. Tak się jakoś dziwnie złożyło, iż wulkan, który wielokrotnie wybuchał, szkodliwy zaczął być dopiero 2 dni po zamachu. Tak się dziwnie składa, iż Airbus wypuścił 2 samoloty, by latały w chmurze pyłu, robiły to przez wiele godzin, i nie stwierdzono żadnych uszkodzeń ani zagrożeń. Tak się dziwnie składa, iż w dniach blokady lotów nad Polską było bardzo błękitne niebo, i nawet nie było halo wokół Księżyca, co oznacza, iż w powietrzu, na żadnej wysokości nie było nawet cienkich, niewidocznych w inny sposób chmur. Skoro drobny wulkan był wystarczającą wymówką, by nie wtrącać się w sprawy rosyjskiej strefy wpływów, to kogo będą interesowały sfałszowane wybory?
Należy więc oczekiwać powrotu "nieznanych sprawców" i modlić się.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

taką prognozę potwierdza rozpoczęta dziś kampania informacyjna pod hasłem "nie zarobisz wiele na pracy w komisji wyborczej". Po co mnożyć świadków?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#56659

proszę nie pozbawiać zwykłego zjadacza chleba resztek nadziei na normalność w Państwie, same modlitwy nie pomogą, od nas zależy jak zaangażujemy się w komisjach, mnie żadne przerwy na odpoczynek w pracy komisji nigdy nie były potrzebne i tym razem będę czujna,,,a bywa różnie, możliwości oszustw jest sporo, na każdym etapie głosowania, nikt nie wie co będzie, ja wolę być dobrej myśli, bo inaczej to - nic nie warto...

 

nemo sapiens nisi patiens

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nemo sapiens nisi patiens

#56684

ja myślę, że to nie jest tylko kwestia nadziei, ale i potrzeby mobilizacji - trzeba mieć mężów zaufania w każdej komisji, w każdym lokalu wyborczym.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#56686

kierują w moim życiu tym co myślę i czynię, gdyby nie one to dawno już poddałabym się na różnych etapach mojego żywota :), jeżeli mam wiarę i nadzieję tzn. że jestem zmobilizowana i innych tym "zarażam", bywa trudno ale nie niemożliwie, ja swoją cegiełkę do SPRAWY dokładam, pozdro

nemo sapiens nisi patiens

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nemo sapiens nisi patiens

#56687

Wybory A.D. 2005, mężowie zaufania przy każdej komisji wyborczej!!!.  Wynik wyborów? Wygrana PiS-u! Wygrana Lecha Kaczyńskiego!

Wybory A.D. 2007, nie ma mężów zaufania!!!!. Wynik? Wygrywa PO!

A więc nie będą to pierwsze sfałszowane wybory! Należy stworzyć Społeczne Komisje Mężów Zaufania. Nie wolno spuszczać oczu w urn wyborczych aż do momentu kiedy głosy będą policzone! Być przy każdym transporcie, przy każdej komisji, przy każdym liczeniu!

Przy każdej komisji wyborczej ma być dwuch/trzech społecznych mężów zaufania, nie jeden.

 Jeżeli PO czy Główna Komosja Wyborcza będzie stawiała opór, to znaczy, że przekręt jest w toku!

ŻĄDAĆ DODATKOWO OBSERWATORÓW ZAGRANICZNYCH!

Można zabezpieczyć się dodatkowo i każdy kto będzie chciał może podejść do członka komisji wyborczej z danej partii na którą głosował i podać swoje dane. Można to również zrobić u społecznych mężów zaufania.

Jest wiele sposobów aby ukręcić łeb hydrze. Trzeba tylko chcieć się zorganizować!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#56688

Aby w każdej komisji zgodnie z prawem było przynajmniej po dwóch mężów zaufania z danej strony politycznej to trzeba byłoby dogadać się z komitetami wyborczymi mniejszych ugrupowań (Kornela Morawieckiego i Marka Jurka). Wtedy każdy komitet daje jedną osobę do komisji wyborczej i skład komisji daje wtedy pewność uczciwości wyborów. Ale czy to się uda? Śmiem wątpić.

-----------------------------------------------------------

"Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi depczących sprawiedliwość, niema dlań ocalenia" PLATON "Państwo"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#56689

Przecież już od jakiegoś czasu organizują się Społeczne Komisje Mężów Zaufania.Od dobrych paru dni nawołuję,by zgłaszac się do biur poselskich PIS-u,by obejmowac tą funkcję.Teraz jest już trochę późno,ale myślę,że warto jeszczej się zdeklarowac.Najlepiej jak najszybciej.Myślę,że problemem na NIEPOPRAWNYCH jest to,że wchodząc na blog nikt nie czyta wczesniejszych wypowiedzi,a takze nie szuka odpowiedzi czy też pytań  innych  w związku z poruszanymi przez siebie tematami.I tak nie doczekałam się ustosunkowania się na zadane przeze mnie pytanie  w związku z dzisiejszym wyrokiem.Tytuł brzmiał: Służebna Temida.Osobiscie zawsze przeglądam przynajmniej ostatnie odpowiedzi,a także szukam ustosunkowania sie do zadanego przeze mnie pytania.    Przy okazji.Czy ten Baner to nie drugi Bancz.Coś się ich namnożyło ostatnio.Myślę,że jesteśmy zbyt tolerancyjni.Pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65987

Mnie TEŻ zaciekawiło, jaka to MŁODZIEŻÓWKA moze w Polsce bezkarnie rozprowadzać Mein Kampf. I też uważam, że powinno się ich oflagować. Na ich portalach wpisy z moim nickiem usuwane są AUTOMATYCZNIE.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65990

nie ma żadnych powodów do fizycznego fałszowania wyborów. Ludzie, w większości, i tak zagłosują "zgodnie z oczekiwaniami". Należy stwierdzić, że w tak zwanej demokracji każde wybory są na swój sposób sfałszowane, ponieważ zasadniczo nie ma różnicy pomiędzy fizycznym sfałszowaniem głosów, a wypraniem ludziom mózgów tak, iż ci zagłosują po czyjejś myśli. Tylko dostęp do obiektywnej i niezależnej informacji gwarantuje niezależność wyborów. Sylwetki kandydatów powinny być przedstawione przez media w obiektywnym świetle, a nie, że jednych się przedstawia jako uśmiechniętych, a drugich w nienaturalnych pozach i z dziwacznymi, w ujęciu chwili, minami (na przykład). A propaganda jest wszędzie. Wystarczy tylko włączyć telewizor i poskakać trochę po kanałach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#56708

 Chlopczyku.....plujacy antypolskim jadem.... dlaczego ciagle bredzisz, dlaczego za dobra rada wujka Mysliwego nie przeniosles sie jeszcze do Gajowego Maruchy.

A moze to tys jest Gajowy Marucha ?

Mozna tylko stwierdzic, ze dobrze was w Moskwie przeszkolono...udawac polskich patriotow umiecie jak malo kto. Pisac niby w dobrej wierze,aby zawsze cus tam z macenia swiadomosci Polakom przemycic.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zbyszek Lowcakangurow

#56717

Zapewniam Pana, że doskonale wiem w jaki sposób można by było zaszkodzić Polsce i Polakom, pozostając przy tym poza jakimkolwiek podejrzeniem. Niebywale skuteczną metodą jest na przykład zanurzenie się w skrajności. Gdybym na przykład dzielił Polaków na lepszych, bo głosujących na PiS, i na gorszych, bo głosujących na PO, to de facto szkodziłbym, pozostając jednocześnie poza jakimikolwiek podejrzeniami, a jeśli już ktoś mógłby rzucić we mnie jakimś oskarżeniem, to co najwyżej byłoby to oskarżenie o głupotę. Szkodzić można błyskając gdzie się da tak zwanym "oszołomstwem", którego większość nigdy nie będzie potrafiła zaakceptować.

Przedstawiony powyżej pogląd (o Polakach gorszych i lepszych) jest bardzo szkodliwy, gdyż utwierdza w pewnym niezdrowym przekonaniu całkiem pokaźną grupę lemingów, a z rzeczywistością ma niewiele wspólnego, bo jeśli rozumie się to, że istnieją ludzie, którzy ulegli propagandzie, ludzie działający w dobrej wierze, aczkolwiek ze szkodą dla siebie samych, ludzie nazywani lemingami, to nie sposób posądzić ich o to, że nie są Polakami. To także są Polacy, tyle tylko, że oszukani.

Ponadto chciałem powiedzieć, że nie odbywałem żadnego przeszkolenia w Moskwie ani nigdzie indziej. Większość mojej wiedzy jest moim własnym dorobkiem, natomiast inteligencję zawdzięczam Bogu. Proszę nie popadać w paranoję.

I mówię Panu, że nie Pan będzie decydował o mojej obecności na Niepoprawnych. Nikt inny mnie stąd nie wyrzuca. A więc jeśli odejdę, to tylko dlatego, że sam będę chciał.

Jeśli chcesz Pan szukać prawdziwych zdrajców, a nie tych wyimaginowanych (na zasadzie, że coś mi się wydaje), to szukaj ich Pan pośród głupich, albowiem z głupimi jest tak, że nie wiadomo czy głupi, czy tylko głupiego udaje. Pan udajesz czy nie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#56724

Jeszcze wyborow nie bylo a juz wiadomo ze sfalszowane beda
Ludzie czy wy zdajecie sobie sprawe z tego co piszecie ???
Bredzicie jak pijani lub psychicznie zmanipulowani
Wygra Kaczynski beda glosy ze narod zostal zmanipulowany przez media
Wygra jego oponent - zaraz bedzie ze wybory zostaly sfalszowane ze to ze śmo
Zamiast pluc na siebie jadem trzeba zgody w narodzie
Rozumiem ze temat goracy jak podkowa w palenisku ale wiecej trzeba zastanowienia sie i trzezwego umyslu
Kto nami manipuluje i dlaczego kto napuszcza nas na siebie
Dzis widzialem jak pare starszych osob na przystanku autobusowym prawie pobilo sie I o co O polityke !!
To nie byli jacys chuligani ale osoby pow 60 roku zycia
Ludzie o siwych wlosach
Moze czas sie zatrzymac ochlonac i zastanowic skad taka nienawisc w narodzie Kto nas nastawia przeciw sobie ??

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

.
---------------------------------------------------------
Pozdrawiam
Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami sobie poradzę.
Armand Jean Richelieu

#65966

POLSKI i NARODU POLSKIEGO jest zidentyfikowany już setki lat.Możemy jednak szukac dalej.Szukanie mniej kosztuje i jest łatwiejsze od konkretnych działan przeciw wrogom.Zabawa trwa POLSKA tonie.Pozdrawiam

Ps.Podaje przykład ;głosowanie na temat wejście do jewropy w POLSCE.Głosowanie było do godz dwudziestej, jadę samochodem z żona ,słyszę w radio Kwaśniewski zaczyna czytać wyniki.Mówię do żony patrz jeszcze nie ma godziny dwudziestej a ten już zna wyniki naszego wcisnięcia do kołchozu.Za chwile jakiś jeden "trzeżwy",panie prezydencie nie ma godz dwudziestej.A więc do dwudziestej ble,ble,ble i już oficjalny odczyt wyników. Pozdrawiam raz jeszcze.W normalnym kraju to jest do sprawdzenia do dnia dzisiejszego na taśmach radiowych czy telewizyjnych.U nas napewno nie.

Gośc na internecie podaje przemówienie marszałka Komorowskiego na temat "katastrofy" Katyń 2010 zamieszczone kilka godz. przed katastrofą na kilku portalach.I....kogo to obchodzi.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65976

[quote]""Gośc na internecie podaje przemówienie marszałka Komorowskiego na temat "katastrofy" Katyń 2010 zamieszczone kilka godz. przed katastrofą na kilku portalach""[/quote]
Zaskoczyl mnie pan Faktycznie cos takiego bylo ?
Niestety nie mam pojecia jak na tym portalu wyslac do kogos PW Moze odezwal by sie pan do mnie Ciekawe rzeczy pan pisze
---------------------------------------------------------
Pozdrawiam
Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami sobie poradzę.
Armand Jean Richelieu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

.
---------------------------------------------------------
Pozdrawiam
Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami sobie poradzę.
Armand Jean Richelieu

#71571