BeeSee - blog

Obrazek użytkownika BeeSee
Kraj

Takie pytanie, w związku z dzisiejszym głosowaniem w sejmie. Chłopaki to: Kaczyński, Duda, Ziobro. Czy mają jaja - zobaczymy czy potrafią skończyć co prawie zaczęli.
A tak do sedna przechodząc:
Po głosowaniu, gdzie dużo butnych słów padło, Solidarność trzymała posłów (już wymięka). Oczywiście z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Kraj

Na początek trochę arytmetyki: Sejm Najjaśniejszej stanowi 460 posłów, konstytucję może zmienić 2/3 posłów (przynajmniej połowy składu). Czyli, zmianę konstytucji może zablokować 153 posłów, może uchwalić 307.
Sumując PO 207, RuchPali 40, razem 247.
Skracając rachunki PiS 157, czyli o 4 więcej od 153.
Mimo całego szumu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Kraj

Po lekturze paru rozważań zacnych blogowiczów, po pytaniach a szczególnie odpowiedziach na połączonych komisjach, pozostaje parę pytań. Być może jutro się trochę wyjaśni, albo zamąci, przedstawię jednak swoje tezy.
W pewnym kraju, władza jest sprawowana przez okupanta, poprzez namiestników. Społeczeństwo jest zaś trzymane za mordę przy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

Naród, najwyższy suweren wybrał sobie prezydenta. Zwolennicy J. Kaczyńskiego oczywiście mogą czuć się kiepsko, tylko czy aby na pewno mają powód. W przypadku wygranej J. Kaczyńskiego groziłaby nam wojna domowa, bo przecież nie po to organizowany był zamach na poprzedniego Prezydenta, by teraz przegrać.
W chwili obecnej najbardziej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

Oczywiście odpowiedź wydaje się jasna: po wyborach zwyciescy będą pić szampana a przegrani?
Realne wydają się tylko dwa scenariusze:
1. wygrywa Komorowski (który to scenariusz jest moim zdaniem bardziej prawdopodobny, bo przecież ważne kto głosy liczy, a nie takie wybory już towarzystwo fałszowało). Co robią przegrani, odpowiedź...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż przewodnia siła narodu, tak jak już było to wielokrotnie ćwiczone, sfałszuje wyniki wyborów prezydenckich.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż Prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu, którego wykonawcami byli wspólnie rosjanie i ich agentura w Polsce. Czy jest więc możliwe...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

W całkiem sporej ilości wpisów można poczytać o ewentualnej kwestii zamachu na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Do całego zestawu pytań można dorzucić jeszcze parę, związanych wprost z nieobecnością znacznej ilości "graczy" politycznych. Do czego zmierzam:
Jeśli Prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu, za który odpowiadają Rosjanie to......

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

Chodzi oczywiście o PO i parę tez, których się dotąd nie doczytałem u innych szanownych komentatorów.
Materiały wyjściowe:
1. Zwolnienie Schetyny, fakt już wielokrotnie skomentowany.
2. Gość ze świńskim ryjem i sztucznym penisem na zastępcę przewodniczącego klubu – komentarze dopiero się pojawiają.
3. Parę przecieków w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BeeSee
Kraj

Jeszcze raz o obwodnicy Augustowa
Dzisiaj, 24.03.2009 r., GDDKiA Oddział Białystok złożył wniosek do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Białymstoku o wydanie decyzji środowiskowej na obwodnicę Augustowa w wariancie przez Raczki. To główny news, zjechało się 3 ministrów, rozpoczynając kampanię wyborczą.
Przypominać historii...

0
Brak głosów