Kwasikot

Obrazek użytkownika pathfinder
Humor i satyra

Kwasikot - mało szlachetny trunek z gatunku jaboli. Popularny w powiecie biłgorajskim. Spożywany również w wielkich miastach podczas libacji antyklerykalnego proletariatu. Według informacji na etykiecie - importowany z zachodu, wyrabiany jednak według sprawdzonej receptury radzieckiej ze składników sprowadzanych z dorzecza Wołgi.

Charakteryzuje się Kwasikot barwą niebieską, która jednak już po lekkim wstrząśnięciu lub zamieszaniu ustępuje intensywnej czerwieni. Uderza do głowy zwłaszcza osobom młodym i niezaprawionym w konsumpcji, co skutkuje krótkotrwałym fermentem oraz przemożnym wstrętem do miejsc i osób konsekrowanych, następnie zaś przykrym kacem, któremu towarzyszy dotkliwy dyskomfort w okolicy odbytu.

Kwasikot powoduje chorobę filipińską, co w połączeniu z przeciążeniem goleni prawej kończy się niejednokrotnie bolesnym upadkiem a w skrajnych przypadkach zmianą płci. Spożywanie większych ilości, zwłaszcza w towarzystwie, znacznie ułatwia naukę języka rosyjskiego. Rozwiązuje przy tym język w sposób przeważnie kompromitujący i niepożądany, co może skutkować trudnym do wyleczenia uzależnieniem.

Całe szczęście jest to trunek niskoprocentowy. Nie mieszać z winem mszalnym. Opłakane skutki przedawkowania neutralizować wodą święconą.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Faktycznie kojarzy się z "marką" dla jabola.

Podejrzewam, że byłby rynkowym hitem. Szczególnie wśród lupenproletariatu i lumpeneliten.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350567

 powiedzieliby "kisłokoszka".  :-))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350572

Mnie nie śmieszą żadne dowcipy na temat prezydenta mojego kraju, który nie szanuje ojczyzny. On może schlać się do nieprzytomności prywatnie, ale niech nie pokazuje tej zachlanej mordy publicznie. Tego oczekuję od jego przyjaciół i rodziny. Jeżeli nie potrafi reprezentować urzędu (nawet byłego) to niech go zamkną w zakładzie uzależnionych, żeby nie kompromitował mojego kraju. To jest minimum, którego oczekuję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#350599

jedynym prezydentem Polski byl Lech Kaczynski zamordowany przez kolegow Stolcmana i jego sponsorow.
To oni go wyksztalcili w Moskwie na swojego czerwonego pacholka to PZPRowski gnuj jakonajmlodszy minister byl szykowany na stolek prezydencki zeby zastapic zdrajce Walese.
To byla ukartowana podmiana debila na cwaniaka, nie tam jakies demokratyczne wybory.
Tak ze teras kacapski uklad chce robic roszade, miesza na planszy starymi figurami bo PObolszewia idzie na dno to moze znowu Polactwo wybierz mniejsze zlo i zaglosuje na lewactwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350602

Nie rozumiem tego zarzutu. Pietrzak od lat rechocze z komuny i bynajmniej nie jest to w jej interesie. Śmiech to jeden ze sposobów na to, żeby pozbawić ochlapusów aury majestatu, jaką niezasłużenie zyskali dzięki piętrowym oszustwom wynoszącym ich na urzędy. I dzięki wsparciu mediów, które robiło z nich mężów stanu. Czemu nie przekłuć tego balona właśnie dowcipami? To raczej zaczynanie dyskusji na temat Kwasa od tekstu "prezydent mojego kraju" jest w jego interesie, bo jego niestosowność na urzędzie prezydenckim nie jest tylko kwestią braku klasy. Nie "prezydent mojego kraju" tylko pionek wstawiony do atrapy nieudolnie udającej państwo polskie. Cytując Cejrowskiego trzeba powiedzieć, że Kwas bezcześcił ten urząd swoim tłustym dupskiem już wtedy, kiedy siedział na prezydenckim stołku: już samym faktem, że na nim siedział jako komuch i aparatczyk, a PRZY OKAZJI podretuszowany ochlapus. I przez zasiedzenie nie nabył w moich oczach nimbu powagi, który trzeba byłoby dziś pro forma respektować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350617