25.06 Warszawa g. 16.30 - Pikieta przed Ministerstwem Kultury z transmisją na żywo w ramach programu TV Trwam "Po stronie prawdy"

Obrazek użytkownika Maria Kowalska
Kraj

25.06 Warszawa g. 16.30 – Pikieta przed Ministerstwem Kultury z transmisją na żywo w ramach programu TV Trwam „Po stronie prawdy”

http://wp.me/p3vwgV-wy

Zapraszamy uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w środę 25.06.2014 pod budynek Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – nie skończyła się nasza walka przeciwko znieważaniu Zbawiciela i Jego Najświętszej Matki, przeciwko bluźnierstwom, szarganiu naszych katolickich wartości,  łamaniu prawa i konstytucji. Tym bardziej, że pojawiają się już w mediach informacje o rzekomym odwołaniuprzedstawienia „Golgota Picnic”, z których wynika jednoznacznie, że  jest to zabieg taktyczny obliczony między innymi na kolejne wyłudzenie naszych pieniędzy na tę satanistyczną  inscenizację.

Podczas pikiety będzie transmitowany na żywo przez TV TRWAM program „Po Stronie Prawdy”, podczas którego będą przedstawiane racje związane z protestem przeciwko bluźnierstwom i bezprawiu wycelowanym w nas katolików.

Przynieśmy ze sobą flagi narodowe i transparenty!

Przybądźmy licznie pod Ministerstwo Kultury, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 15/17

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)