mieli się przecież nienawidzić

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

krótko o fiasku próby starcia opozycji młodzieżowej z powierzchni ulic i przemilczanym BOHATERZE Marszu Niepodległości 2012. krótko o Marianie Kowalskim, który nie boi się "wziąć za grzywę" tych, których boją się tykać inni "kanapowi prawicowcy" ;)))

 

>>AVE MARIAN!<<- chciałoby się zakrzyknąć po demonstracji niezwykłej CHARYZMY na Marszu Niepodległości w „kolonii Varschovitz” ;)))

>>Bóg zapłać!<< - należałoby pobłogosławić Kowalskiego za powstrzymanie Policji od masakry, gdy za „czarnymi żółwikami” JUŻ szykowali się „zieloni AT” z bronią maszynową...

 

wszyscy oglądający to na żywo i w telewizji byliśmy świadkami CUDU NAD WISŁĄ – dwie strony rozjuszone LATAMI jątrzenia w gwNIE, tvNIE i innych najemnych tubach SSowieckiego faszyzmu - Kibole vs. POlicjanci... nagle ODPUŚCILI :))). już rozbudzane pracowicie od lat DEMONY miały zebrać krwawe żniwo, już tzw. „bandyci stadionowi” OSTRZELANI i ZAPĘDZENI w kozi róg mieli się rzucić na szeregi mocno PREMIOWANEJ POlicji – a tu NIESPODZIANKA: Marian Kowalski wziął mikrofon, zaśpiewał Hymn Polski i Kibole zaśpiewali razem z nim, zapominając o siniakach po kulach gumowych i oczach piekących od gazu. tak się właśnie stało na oczach tysięcy przerażonych lub wściekłych Polaków - Marian z ONR ryknął i rzekomo „dzicy Kibole” ODPUŚCILI... strzelcom ulicznym MSWiA ;)))

w tym kontekście można i trzeba się postarać o analizę Podstawowych Instynktów Patriotycznych - zbadać fakty i sprawdzić,  czy ktokolwiek widział wówczas empatię POlicjanta śpiewającego Hymn Polski?  - może jakaś redakcja uważająca się z Polską, Patriotyczną tudzież Niepodległościową wyznaczy nagrodę za filmik z POlicjantem, śpiewającym Hymn Polski RAZEM z Marianem Kowalskim i Kibolami? - może ktoś zasponsoruje np. szalik Legii lub koszulkę narodową za CHOĆ JEDEN dowód na to, że jakikolwiek „POlicjant obywatelski” zareagował tak jak Kibole i śpiewał Hymn Polski pomimo gazów łzawiących i krążącej w żyłach adrenaliny???

i na koniec mojej krótkiej refleksji – ciśnie mi się na usta staropolskie zawołanie: >>Wszelki Duch Pana Boga chwali!<<. każdy może tak jęknąć, widząc ZOMO odrodzone najpewniej wg instrukcji znanego najemnika aszkeNAZI z akcji MOST(91-92)- J. Dziewulskiego, najbardziej tępego i bezwzględnego SSowieckiego faszysty, jakiego może znać przeciętny obserwator bolandyjskiej sceny politycznej od lat 20 (bo gdzieś tam na etatach po biurach i agencjach są poupychani zapewne gorsi :(((

 

 - ergo - WIELKI SZACUN dla Mariana KowalskiegoCzołem Wielkiej Polsce!!!

i na pohybel SSowietom... wszelkiej maści ;)))

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mieli się przecież nienawidzić

Mieć oczy zamknięte, niewiele wiedzieć

To megafony miały im mówić

Kogo kochać i z kogo szydzić

Mieli walczyć o kawałek chleba

I jak pomniki czekać, a świtem

Już cichym tłumem ruszyć do pracy

I strach ukoić wódki łykiem

...
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#307274

Mieli w pochodzie iść ze sztandarami

Na znak do kamer się uśmiechać

Nowym korytem wytyczonym

Popłynąć szarą, równą rzeką

Miało tak przecież być do końca

Bez opium dla ludu i tej choroby

Jakichś nonsensów o wolności

Która im tylko mąci w głowie

...
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#307283

Parę dni temu widziałem Mariana Kowalskiego w "akcji" w studio TVPInfo w programie Janka Pospieszalskiego. Wówczas zrobił intelektualnie przysłowiowy "wiatrak" z insp. Marka Sokołowskiego - rzecznika policji.
Tak trzymaj Marian!!!

Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307290

Wielki Szacun dla Mariana za powstrzymanie rzezi okupantów na uczestnikach Marszu oraz za zduszenie w zarodku chęci okupantów SSowieckich rozbicia i delegalizacji środowiska narodowego.

Pozdrawiam.10.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#307292

morituri de salutant!
I oby uważał na siebie - od dzisiaj bardziej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jazzmin

#307308

W czasie wypowiedzi w TV na temat marszu niepodległości, ten pogrobowiec Stalina łgał w żywe oczy zapluwając się jak czerwony buldog. Bredził trzy po trzy na zamówienie Czerskiej tudzież innej jaczejki propagandowej PZPO. Paplał o rwaniu bruku przez bandytów a przecież byłem tam i widziałem kostki brukowe ale nie widziałem ubytku w chodnikach. Jak "zeznali" koledzy, kostki przywieziono na paletach być może na rozkaz kolegów tegoż Dziewulskiego własnie. Słownictwo użyte przez to indywiduum czyli: bandyci, zniszczyć, unicestwić, brzmiały jak ze stalinowskiej propagitki z lat 50-tych. Artykuł "wart mszy". Prawdę należy akcentować mocno, bo w morzu gównianego kłamstwa utonie bezpowrotnie. 

------------------------------------------------------------ "Współczesna demokracja to orgia zdrajców." Fernando Pessoa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

rumjal

#307367