Niepoprawne Radio PL - sprawdź, co u nas słychać!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Ostatnie audycje do pobrania ze strony http://audycje.4shared.com Audycję włączyć można klikając w jedną z poniższych ikonek

11 X 2012r. przypada 50 rocznica otwarcia Soboru Watykańskiego II. Z tej okazji ogłaszamy konkurs. Nagrodą są trzy egzemplarze książki Tomasza P. Terlikowskiego "Koń trojański w mieście Boga. Pół Wieku po Soborze…", którą to pozycję Niepoprawne Radio PL objęło patronatem medialnym. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i przesłać odpowiedź na adres: kontakt@niepoprawneradio.pl

19:00 Konkurs: "Koń trojański w mieście Boga" - 1

19:02 Tadeusz Sikora: Zmiany - z nowej płyty objętej patronatem Niepoprawnego Radia PL. Zapraszamy do kupowania e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)

Film "Bitwa pod Wiedniem" nie jest arcydziełem. Jeśli chcecie wydać ostatnie pieniądze, to nie warto.

19:06 Recenzja:MarkD - Refleksje okołorecenzyjne - Bitwa pod Wiedniem

Byliśmy solidarni. Jak jest dziś? Dlaczego pękły więzy, dlaczego „Solidarność” przestała być solidarna? Dlaczego dziś związki zawodowe są nieskuteczne? Jak jest gdzie indziej? Co musi się zmienić; cele czy metody? - to pytania, które nie tylko bloger powinien zadawać i na nie odpowiadać.

19:16 Blog:Katarzyna - Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny - Związki zawodowe ale jakie? (odc. 3) Hymn Solidarności "Solidarni, nasz jest ten dzień", słowa Jerzy Narbutt,śpiewa Chór Internowanych z Kwidzyna

„Drugie expose” będzie dla Donalda Tuska tym, czym dla Hitlera była bitwa na Łuku Kurskim – ostatnią szansą na odzyskanie strategicznej inicjatywy.

19:44 Blog:Gadający Grzyb - Przed "drugim expose" Tuska

"Oszołomy" to pierwsza powieść, której akcja związana jest z katastrofą smoleńską. Część 1 - Maciek po libacji mocno zakrapianej alkoholem wybiera się rankiem na zakupy, by potem móc zasiąść bez przeszkód do tłumaczenia książki. W sklepie dowiaduje się...

19:58 Czytanka:Martyna Ochnik (czyta : JaWa) - Oszołomy- część 1 nagranie dla Niepoprawnego Radia PL

Zapraszamy na konferencję prasową i wywiad posła Arkadiusza Czartoryskiego.

20:18 Konferencja prasowa w Sejmie:poseł Arkadiusz Czartoryski (nagr. Janusz Gajewski) - O interwencji w siedzibie Energi

Kolejna afera PO. Państwowa spółka Energa mimo załatwienia wszelkich formalności i prac przygotowawczych, które kosztowały już 200 mln zł, odstąpiła od budowy bloku elektrowni w Ostrołęce. Czy po to, by „zrobić miejsce” dla importu energii elektrycznej z Kaliningradu?

20:39 Wywiad:pos. Arkadiusz Czartoryski (Nagranie Janusz Gajewski)- - O interwencji w siedzibie Energi

Postanowienia Kongresu wiedeńskiego w sprawie Królestwa Polskiego i narodu polskiego znajdującego się poza jego granicami. Odc. 162

20:47 Historia:czyta Katarzyna - T. III dok. § 10 Kongres wiedeński "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

Profesor Andrzej Nowak rozpoczyna kolejny rok "wykładów warszawskich". Po "Pejzażach polskiej pamięci", które w ciągu ubiegłego roku przyciągnęły liczną widownię na Żoliborz do Kościoła św. St. Kostki, przyszedł czas na ważny i aktualny cykl. Zapraszamy!

20:58 Cykl "Wykłady warszawskie":Prof Andrzej Nowak (Nagranie Janusz Gajewski) - Trudne sąsiedztwo z Rosją (Amicus 9 października)

22:28 Konkurs: - Koń trojański w mieście Boga 2

Zamiast blokady konkurencyjny marsz na 11 Listopada? Pan prezydent się nie poddaje... [;)] Ciekawe, jak jego impreza zaprezentuje się w konfrontacji z Marszem Niepodległości....

22:29 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Pan Prezydent się nie poddaje

Po sztucznych członkach pewnie przyjdzie czas na dużą i relaksującą klasową masturbację. Ale co to obchodzi idiotów od sztucznych członków? - gorzki komentarz do blogu prof. Bogusława Śliwerskiego na temat seksualnego molestowania młodzieży przez edukatorów w łódzkich gimnazjach

22:39 Blog:Prof. Aleksander Nalaskowski (czyta:JaWa) - Prof. Aleksander Nalaskowski alarmuje: To gwałt na młodzieży dokonywany przez chorych na seksualność tzw. „edukatorów”

Przywrócenie zwierzchnictwa prymasa Wyszyńskiego nad duszpasterstwem emigracyjnym wywołało niezadowolenie emigracji. Głosy sprzeciwu oraz pierwsze skutki tej zależności odczuła emigracja już w 25 rocznicę zbrodni Katyńskiej.

22:49 Czytanka:czyta MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy - Józef Mackiewicz

Bł. Marek z Aviano to postać na tyle wielka, że można by go porównać ze św. Ojcem Pio. To Ojciec Pio XVII w., cudotwórca, kaznodzieja, legat papieski, obrońca Wiednia – o błogosławionym kapucynie opowiada br. Marek Machudera OFMCap, ze wspólnoty w Wiener Neustadt w Austrii.

23:02 Wywiad:br. Marek Machudera OFM Cap, Agata Rajwa, - Cudotwórca XVII wieku https://www.kapucyni.pl

Szczególna postać, niezwykły zakonnik – bł. Marek z Aviano. Z jednej strony brat żyjący w klasztorze, powołany do życia pokuty, modlitwy i wyciszenia, z drugiej strony legat papieski przebywający na dworze cesarskim i dworach królewskich. Czy można pogodzić te dwie rzeczywistości?

23:26 Wywiad:br. Wiesław Block OFM Cap, Agata Rajwa, - Kapucyn na dworze cesarskim

Siedzimy w kuchni i patrzymy na spuściznę komuny...

23:47 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Komuno wróć! ...byle nie u nas

01:02 Konkurs: - Koń trojański w mieście Boga 3

Tylko znajomość faktów (wiedza) daje nam odporność na wyrafinowaną „obróbkę” medialną, której podlegamy. Prezentowany zestaw wiadomości może być pomocny do „prostowanie lemingów”.

01:03 Blog:Leopold (czyta:JaWa) - Aby rozumieć rzeczywistość trzeba znać te fakty

Okupacyjne realia w Warszawie – działalność Warszawskiego Zarządu Miejskiego, który pod przewodnictwem Juliana Kulskiego próbował kontynuować dzieło prezydenta Stefana Starzyńskiego.

01:25 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Warszawski Zarząd Miejski - cz. 1

"Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata – śpiewali jeszcze niedawno marksiści-leniniści w swojej obrzędowej pieśni pod tytułem „Międzynarodówka”. O co im chodziło, jakiż to „ślad przeszłości” miała zmieść dłoń marksistów-leninistów?"

01:43 FelietonRM:Stanisław Michalkiewicz - Z frontu walki z rodziną

Losy polskiej arystokracji postrzegane są w ciemnych barwach. Dlaczego?

01:50 Felieton RM:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

Ukryty- Zapis spotkania z Bronisławem Wildsteinem w klubie GP w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie było połączone z promocją najnowszej książki Bronisława Wildsteina, pt. "Ukryty".

02:00 Spotkanie autorskie:Bronisław Wildstein (nagr. Tomasz Sarwa) - "Ukryty"

Brak głosów

Komentarze

Drogi słuchaczu, który oceniasz pracę Niepoprawnego Radia PL na 1. Ujawnij się!. Nie wstydź się. Może masz rację?

Vote up!
0
Vote down!
0
#297665

Teraz widać średnią ocenę. Każda nowa ocena zmieni średnią. Dlatego proszę by tej notki nie oceniać. (10+10+1/3)=7

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#297666

gość z drogi

dziesięc....

pozdrowienia 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#297677

Nic nie szkodzi ;)

10+10+10+1/= 7,75 w zaokrągleniu 7,8

{Pytamy osobę co dała jedynkę)

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#297771

gość z drogi

teraz rozumiem :)

a jedynkowicz,to tchórz i sie nie przyzna...

serdecznie pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#297883