Zaproszenie na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem - już w środę

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

W najbliższą środę (29 lutego) o godz. 19.00 w auli przy parafii św. Barbary odbędzie się spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem, na które zaprasza Oddział Warszawski Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Wcześniej, bo o godz. 17.45 zapraszamy do kościoła na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a o godz. 18.00 na Mszę św. dziękczynno-błagalną. Uwaga: podczas spotkania będzie można kupić książki Stanisława Michalkiewicza, a także uzyskać dedykację Autora.

Miejsce spotkania ze Stanieławem Michalkiewiczem: ul. św. Barbary 22-2 (boczna ul. Nowogrodzkiej), na drzwiach jest żółta kartka z napisem „Diecezjalny chór międzyparafialny”.

Pierwsze inauguracyjne spotkanie organizowane przez Oddział Warszawski KSD miało miejsce 8 lutego, kiedy to naszym gościem był ks. Stanisław Małkowski, bliski przyjaciel księdza Jerzego Popiełuszki. Spotkanie było połączone z promocją książki „Krzyż”, czyli wywiadu rzeki z ks. Małkowskim, jaki przeprowadzili Tomasz Sommer i Rafał Pazio. ZOBACZ FOTORELACJĘ!

Patronat medialny nad środowym spotkaniem objęło Niepoprawne Radio PL i tygodnik „Najwyższy Czas”.

Ocena wpisu: 
Brak głosów