Coraz więcej mamy słuchaczy. Czy włączysz by się przekonać dlaczego?

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Poniżej szczegóły audycji, którą nadajemy bez przerwy do czwartku do 19:00. Audycję można pobrać także w formie mp3 i słuchać ją z urządzeń przenośnych (telefonów, smartfonów itp) a także rozpowszechniać w dowolnej, niekomercyjnej formie.

Autorem tego wiersza jest badacz i odkrywca, doktor honoris causa , kapitan Wojska Polskiego, redaktor, drukarz, kolporter bibuły, partyzant, uczestnik brawurowych akcji dywersyjnych i bitew, rybak dalekomorski, doktor filozofii. Jeden człowiek.

19:00 Wiersz:Zbigniew Kabata (czyta:JaWa) - Tak bardzo tego pragnę

19:03 Patronat Niepoprawnego Radia PL:Tadeusz Sikora - Ballada o trwaniu. Z nowej płyty T.Sikory. Zapraszamy do kupowania „Na śmierć Prezydenta
Kaczyńskiego” e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)

Pan sędzia Milewski zdaje się kompletnie nie rozumieć, że problem nie w tym, że nie zorientował się w sytuacji. On najwyraźniej cały czas sądzi, że podobna rozmowa z autentycznym przydupasem ministra Arabskiego byłaby w sumie OK, zawinił zaś jedynie brakiem „rewolucyjnej czujności” i nie zdemaskował prowokatorów z wrogiego obozu. Ot, poddańcza mentalność w całej okazałości. Tu „zwierzchność” – tam „raby” w sędziowskich togach, prężące się przy telefonie „z góry”.

19:08 Blog: Gadający Grzyb - Republika Bolanda

Klasa średnia znika - także w społeczeństwie amerykańskim - opis procesu i przyczyn.

19:19 Artykuł : Henryk Wesołowski (cyzta:JaWa) - Dlaczego zniszczono klasę średnią Głos Polski nr 34

O wyborach od strony technicznej. Dziwne firmy wokół PKW, bezprzetargowe zlecenia, ATM, która w wyborach zabezpiecza przesył danych, a jednocześnie jest producentem analizatora lot z TU-154M 101 oraz o PISie i jego braku kontroli nad przebiegiem procesu wyborczego.

19:33 Blog: Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Wybory w cieniu Rosji

Ustrój polityczny Księstwa Warszawskiego. Dekret o prawach włościan do gruntu. Wprowadzenie do prawa ślubów cywywilnych i rozwodów. Rząd Księstwa Warszawskiego w rekach masońskich. Odc. 155

19:47 Historia: czyta Katarzyna - T.III dok. § 7 Konstytucja Księstwa "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

"Wpływ Niemiec i Rosji na europejską politykę i życie intelektualne i jego skutki dla Polski". Wystąpili w niej: prof. Zdzisław Krasnodębski, autor wydanej przez Ośrodek Myśli Politycznej książki poświęconej niemieckiej polityce i kulturze pt. Zwycięzca po przejściach, prof. Andrzej Nowak, dr hab. Arkady Rzegocki. Spotkanie odbyło się w Krakowie, 5 marca 2012 r. (www.omp.org.pl / http://www.usa-ue.pl).

20:06 Debata: prof. Zdzisław Krasnodębski, prof.Andrzej Nowak, dr hab. Arkady Rzegocki - Czy rządzą nami Niemcy i Rosjanie? - Ośrodek Myśli Politycznej

Kukiz w mediach. Duży szum wokół muzyka, który chyba nie zasługuje na miano "naszego".

21:46 Blog: MarkD - Co z tym Kukizem?

„W tej tragikomicznej aferze nieszczęsnego sędziego z Koepenick najzabawniejsze było to, że on w ogóle nie był tym telefonem w jakikolwiek sposób oburzony, zaskoczony, zdziwiony, zawstydzony. Nie. Normalna rozmowa, jakie prowadzi z kancelarią. I jeszcze, gdyby zadzwonił jakiś imperator galaktyczny, albo Pan Prezydent, oby żył wiecznie. A tu jakiś gnój, sekretarz sekretarza, a on podskakuje na zadnich odnóżach lepiej, niż sunia Ramonka.” - Seawolf komentuje słynną prowokację dziennikarską „Gazety Polskiej Codziennie” - rozmowę „kancelarii premiera” z sędzią Milewskim.

21:56 Blog: Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Sędzia z Koepenick

List otwarty do premiera Donalda Tuska skierowało Forum Kobiet Polskich. Zawarto w nim protest wobec decyzji rządu polskiego o podpisaniu Konwencji Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

22:04 List:czyta Katarzyna - List otwarty Forum Kobiet Polskich do premiera Donalda Tuska

Rozmowa Janusza Zagórskiego ze Sławomirem Kozakiem, autorem książki "Przechwyceni" na temat wydarzeń z 11 września 2001 w USA. W rozmowie poruszono szereg hipotez dotyczących zamachu. Głównie skoncentrowano się na analizie lotu nad Pentagon. Szereg postawionych kwestii wskazuje, że była to operacja przygotowana i zaplanowana przez służby specjalne USA.

22:16 Rozmowa: Sławomir Kozak - O9/11

O przesądach demokracji (krytyka wiary w etatyzm, modernizm polskiej inteligencji, wiara w pacyfizm). o postawach polskiej inteligencji, w tym także panów, którzy co poniedziałek w klubie Ronina przedstawiają przegląd tygodnia.

23:16 Wypowiedź: Grzegorz Braun - Jak z tego wyjść? (fragment)

Granica na Odrze i Nysie była sprawą w miarę prostą. Co jednak z naszą granicą wschodnią? Co z diecezjami: lwowską, łucką, wileńską i pińską w tej "normalizacji"?

23:39 Czytanka: czyta MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy - Józef Mackiewicz

„Polskie przeciwuderzenie znad Bzury, mimo że w końcowym rezultacie zakończyło się klęską obu armii, spełniło jednak ważne zadanie – zmusiło niemieckie dowództwo do zmiany planu działań, opóźniło kapitulację Warszawy i uniemożliwiło wykorzystanie niemieckich wojsk szybkich do działań na wschód od Wisły, w celu odcięcia Polakom wszelkich połączeń z Rumunią.” - dokończenie eseju Godziemby o Bitwie nad Bzurą.

23:48 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Bitwa nad Bzurą - cz.2

8 września - Rodziny z całej Polski przybyły do Torunia na festyn Dziękczynienie w Rodzinie, który odbył się po raz czwarty w Centrum Polonia in Tertio Millennio.Na zakończenie festynu wybitni polscy aktorzy filmowi i teatralni Halina Łabonarska i Jerzy Zelnik zaprezentowali „Kazania sejmowe” ks. Piotra Skargi.

23:59 Spektakl: Halina Łabonarska i Jerzy Zelnik - Kazania sejmowe ks. Piotra Skargi

"-Znaliśmy się z Profesorem od dawna. Spotykaliśmy się czasami wspólnie na antenie Radia Maryja, czy w telewizji Trwam.(...) To był wielki, szlachetny człowiek, dla którego patriotyzm nie był próżnym słowem". - prof. Polak przypomina szczegóły z życia swego przyjaciela. Siedział w jednej celi z mordercą ks. Jerzego Popiełuszki... . Współpracował z Radiem Wolna Europa... Był przyjacielem Ryszarda Kuklińskiego. Walczył o jego rehabilitację... Kochał pracę ze studentami... ".

24:53 Wspomnienie: Prof.Wojciech Polak - O prof. Józefie Szaniawskim

Sprawa identyfikacji zwłok Anny Walentynowicz oraz omówienie toku sprawy ekshumacyjnej. Czemu rodzina chce tej ekshumacji i sprawa prof.Badena.

01:09 Wywiad: rozmawia Wincenty Koman - z Piotrem Walentynowiczem o ekshumacji Anny "S"

Ten widoczek jest bezcenny. Notable gdańskiej PO ciągną samolot zbankrutowanego oszusta i złodzieja.

01:39 Felieton: Jan Pietrzak - Żółte kurtki ciągną linę

Książka Piotra Zychowicza "Pakt Ribbentrop - Beck" wywołuje ogromne emocje i jest żywo komentowana. Co sądzi o jej treści znany historyk prof. Andrzej Nowak?

01:48 Wypowiedź: prof.Andrzej Nowak o książce "Pakt Ribbentrop-Beck Piotra Zychowicza

Ostatnia dyskusja panelowa na IV Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Gdyni dotyczyła odkłamywania historii i przywracania Polakom wiedzy o ich bohaterskich przodkach.

02:01 Dyskusja: opracowanie JaWa - IV Festiwal Filmów Dokumentalnych w Gdyni- Żołnierze wyklęci - pamięć odzyskana

Ocena wpisu: 
Brak głosów