Co w audycji najmocniejszego radia w sieci?

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Ostatnie audycje są także do pobrania w postaci pliku mp3 (można ich słuchać z odtwarzaczy i komórkek) ze strony http://audycje.4shared.com

Żeby wysłuchać wybranej pozycji trzeba włączyć radio o właściwej godzinie, lub 8 godzin po lub przed (powtarzamy audycję co 8 godzin). Radio włączamy naciskając jedną z kolorowych ikonek poniżej.

Zapraszamy także na nasz kanał YouTube

AUDYCJA 397 (NIEDZIELNA) - SZCZEGÓŁY

Do prawicowych celebrytów: nie próbujcie więcej odgrywać Bóg wie kogo, bo kończy się to żenadą i potem tylko ludzie się z was śmieją.

19:01 Blog:Gadający Grzyb – Prawicowi celebryci i zakon „świętych Jerzyków”

Najstarsza ewolucyjnie i najprymitywniejsza część mózgu odpowiada za najbardziej podstawowe życiowe procesy. To właśnie ona decyduje o biologicznym przetrwaniu gatunku.

19:13 Blog:Mohair Charamassa (czyta JaWa) – O gadzim mózgu i gadzim społeczeństwie

Postać Leszka Balcerowicza, największego szkodnika Polski po Okrągłym Stole. Materiał wystarczająco mocny, by w audycji niedzielnej przedstawić jedynie połowę.

19:21 Od Mazowieckiego do Tuska:Satyr (czyta MarkD) – odc.3 cz.1 – Leszek Balcerowicz ps.”Kasiarz”

Wiosna Ludów w Berlinie (18 marca 1848). Uwolnienie polskich więźniów. W Księstwie Poznańskim powstaje Komitet Narodowy. Rząd pruski wycofuje się z danych Polakom obietnic. Zawiedzione nadzieje odzyskania niepodległości. Odc. 197

19:39 Historia:czyta Katarzyna – T. III, rozdz. II Polityka romantyczna 1831 – 1863, cd. § 27 Wiosna Ludów „Dzieje Polski” Michała Bobrzyńskiego

Stowarzyszenie „Doktoranci dla Rzeczypospolitej” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zorganizowało „Debatę smoleńską”. Przebieg jej zarejestrowała TV Trwam. Uczestniczyli w niej m.in. prof. Kazimierz Nowaczyk, prof. Wiesław Binienda, dr Wacław Berczyński oraz dr inż. Grzegorz Szuladziński - ekspert parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej, uważa, że duża liczba fragmentów samolotu i ich rozmieszczenie na znacznej przestrzeni wskazują, że nie mechaniczne uderzenie, a wybuch był przyczyną katastrofy TU-154 M pod Smoleńskiem.

19:59 Debata Smoleńska:dr. inż. Grzegorz Szuladziński – „Przyczyny katastrofy: eksplozja, rekonstrukcja” – 1

Bardzo przystojny, o śniadej twarzy i ogromnych ciemnych oczach, oficer podporucznik wyciąga w moją stronę parę narcyzów. Po przedstawieniu wychodzę z teatru, obiecując sobie, że nie będę się spotykała z Emilem, ale oto stoi i czeka na mnie. Coraz bardziej mi się ten pięknooki oficer podobał.

20:40 Czytanka:Janina Fieldorf (czyta Zuzia) – Los już mną zawładnął odc.24/

Jak było i jest, a jak być powinno. Garść porad Krzysztofa Pasierbiewicza dla Polski, by rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej [;)]

20:58 Blog:Krzysztof Pasierbiewicz (czyta Gadający Grzyb) – Bohaterowie są zmęczeni

W ucieczce przed policją Lenin trafia do Nadieżdy Krupskiej. Wygląda na to, że w zastępstwie gorącego uczucia wystąpi zdrowy rozsądek.

21:23 Czytanka:Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD) – Lenin – rozdz.VIII cz.2.

Mimo przewagi liczebnej wojska i braku broni wśród powstańców Rogiński zwycięża, Mamajew wycofuje się z Białej. Zwycięstwa powstańców w Kodyniu, Łomazach i Łukowie. Niepowodzenia w walkach o Siedlce i Radzyń.

21:40 Historia:czyta Katarzyna – Józef Piłsudski „22 stycznia 1863” frag. muzyki Krzesimira Dębskiego z filmu „Szwadron”

"Autor był w 1980 r. sygnatariuszem Porozumień Katowickich i jednym z liderów NSZZ "Solidarność". W 1982 r. został aresztowany i wraz z sześcioma innymi członkami Komisji Krajowej NSZZ "S" oskarżony o próbę obalenia przemocą ustroju socjalistycznego w PRL. Książka jest zapisem wspomnień autora, jego politycznych wyborów, które usytuowały go wśród tzw. Solidarnościowej ekstremy".

21:59 Spotkanie:Andrzej Rozpłochowski (prow.Tomasz Sarwa) – Promocja drugiej części wspomnień – Postawią Ci szubienice…

„Łącznie w latach 1949-1959 funkcjonowało 41 Wojskowych Batalionów Górniczych. Żołnierze jednego z nich pracowali w kamieniołomach, a pozostałych w kopalniach węgla lub uranu (2 bataliony). Ogółem przez bataliony górnicze przewinęło się 200 tysięcy ludzi, spośród których zginęło kilkuset, a różnym urazom uległo ponad 11 tysięcy”.

23:57 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Żołnierze – górnicy

Zgrzyt w trakcie Wigilii u rodziców staje się okazją do szczerej rozmowy Maćka z ojcem.

24:10 Czytanka:Martyna Ochnik (czyta JaWa) – Oszołomy- część 22

"Rozwija się ostatnio instytucja mimowolnych dobroczyńców dotyczy ona wielu dziedzin, choć szczególnie widoczna jest w sferze mediów. W tej kategorii na pierwsze miejsce, złotymi zgłoskam, ku pamięci przyszłych pokoleń należy wpisać prezesa Krajowej Rady Radia i Telewizji Jan Dworaka...".

24:28 Felieton:Marcin Wolski – z dnia 6 lutego 2013

W czwartkowym spotkaniu poruszono temat obcych służb "porządkowych" w Polsce, o śledztwie CBA w Ministerstwie Sprawiedliwości, o konkretnym pomyśle na milion miejsc pracy, o oszukańczych reklamach bajecznych emerytur za mieszkanie. W audycji pierwsza część nagrania.

24:34 Spotkanie – Klub Myśli Pozytywnej:Janusz Pichlak, Marek Król, Teresa Bochwic, Stefan Śluskowski (prow.Witold Kalinowski) – 7.II.2013

Przyszłość Europy rozstrzygnęła się nie na brukselskim szczycie, lecz w decyzji Camerona ogłoszenia referendum dot.wyjścia z UE Wielkiej Brytanii. Czy w Brukseli zapomniano o rolnictwie?

01:56 Felieton:Antoni Macierewicz – O brukselskim szczycie

Rząd przygotował ustawę o zewnętrznej pomocy zbrojnej "dla zapewnienia bezpieczeństwa publicznego". Ponieważ wcześniej wprowadzono ustawy o stanie wojennym, o ograniczeniu wolności zgromadzeń, widać, że władza boi się narodu. Zamiast podać się do dymisji, zamierza trzymać się siłą za wszelką cenę.

02:07 Felieton:Jan Pietrzak – Ustawa o zbrojnej pomocy

Właśnie strach przed represjami dyktatury, dyktatury ciemniaków, pozwala szumowinom rozprawić się do końca z ideałami, na które daliśmy się nabrać przed trzydziestu laty jak ryba na robaka na haczyku.

02:18 Felieton:Zbigniew Hałat – Między dwoma mocarstwami

Każdy z utworów bard opatrywał komentarzem, w którym starał się uzmysłowić słuchaczom znaczenie i potrzebę oporu przeciwko okupantowi. Jego pieśni, pełne emocji wraz z informacjami o życiu i męce poszczególnych niezłomnych obrońców polskiego ducha sprawiały na słuchaczach ogromne wrażenie, czego świadectwem była cisza po każdym utworze, a następnie gromkie oklaski.

02:31 Koncert:Andrzej Kołakowski – i spotkanie w Międzyrzeczu – Pieśni walczącym za Ojczyznę

Brak głosów