Audycja 284. Posłuchaj ! Poleć innym!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 284 - SZCZEGÓŁY

Tylko spokojnie panowie oficerowie ... wracajcie do Nowej Polski, wracajcie! Ludzie z byłych WSI wracają i stają się coraz mocniejsi. Żądają konsekwencji dla tych, którzy przyczynili się do rozwiązania ich służby, a celem głównym ich zemsty jest Antoni Macierewicz.

19:05 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Nowa Polska - O krawcach z WSI

Krótkie kompendium najbardziej podstawowych sposobów manipulacji. Wiedza niezbędna do rozumienia oficjalnych przekazów medialnych. Absolutna konieczność!

19:21 Blog: antybolszewik (czyta:JaWa) - 10 sposobów manipulacji społeczeństwem

Dziś zajmiemy się zagadnieniem, dlaczego przyszła Polska musi przyjąć formułę IV RP i państwowotwórczą rolą Drugiego Obiegu 2.0.

19:48 Blog:Gadający Grzyb - IV RP o muerte! - cz.2 ostatnia

W nauczaniu F.E Cangiamila przebija ogromna troska o dieci nienarodzone. Są dlas niego istotami ludzkimi, wybranymi i umiłowanymi przez Boga od chwili poczęcia - odc. 7 i ostatni.

20:04 Rozprawa:czyta Katarzyna - Moralny obowiązek pomocy dziecku nienarodzonemu według "Embriologia sacra" F.E. Cangiamila

Druga część relacji z panelu dyskusyjnego, a w niej Piotr Zaręba o antynomii prezydent - premier (kilka ciekawostek z kancelarii)
Paweł Zyzak o wpływie polityki USA na polską politykę, Łukasz Warzecha o Komorowskim (cytat: Jaki koń jest każdy widzi.

20:25 Panel dyskusyjny:Paweł Zyzak, Piotr Zaręba, Łukasz Warzecha prow.Piotr Semka - Prezydentury III RP - zmarnowane szanse, wnioski na przyszłość Stowarzyszenie Twórców dla Rzeczpospolitej

Kornel Morawiecki o swojej wizji prezydentury, oraz spięcie Ryszarda Bugaja z Pawłem Zyzakiem o Geremka, oraz kłótnia Semki z "salą".

21:49 Panel dyskusyjny:Kornel Morawiecki oraz drobne kłótnie - Prezydentury III RP - zmarnowane szanse, wnioski na przyszłość Stowarzyszenie Twórców dla Rzeczpospolitej

Nietrudno jest dostrzec prawdę w granicach Związku Sowieckiego [...] Trzeba tylko chcieć ją widzieć.... Battista Mondin w książce "Cristo ancora clandestino?" pisał w roku 1972 niewygodną prawdę o Cerkwi w Sowietach. O tej prawdzie w kolejnym fragmencie "Watykanu..." Mackiewicza.

22:18 Czytanka:czyta MarkD - "Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy" kolejny fragment książki Józefa Mackiewicza

Jak było naprawdę? Chruszczow został odsunięty od władzy czy też odszedł zapewniając partii sukcesję władzy? - odc. 59

22:27 Czytanka:czyta Katarzyna - "Nowe kłamstwa w miejsce starych" Anatolija Golicyna

Krytyka narodowej bierności i polityki uległości oraz półśrodków uprawianej pod płaszczykiem „humanitaryzmu” i „tolerancji”.

22:46 Czytanka: Roman Dmowski (czyta Gadający Grzyb) - Myśli nowoczesnego Polaka - odc. 12

Rozważania o tym jak obalić gnijącą doktrynę Tuska i odbałamucić ludzi.

22:58 Blog:Krzysztof Pasierbiewicz (czyta: JaWa) - PIETA POLSKA, RZĄDY TUSKA I SPOSÓB NA POJEDNANIE

Na początek krótki przegląd wydarzeń aktualnych. Węgry i jazgot wszystkich mediów wkoło Orbana. Prokurator, któremu coś strzeliło do głowy, i jazgot wszystkich mediów. Wojenka o leki i wojenka o TV Trwam. Potem następuje krótki wykład - wstęp do przeglądu ideologii. Wyjaśniane są mity i semantyczne nadużycia. Warto wysłuchać, co jak się nazywa i jakie są popularne błędy w rozumieniu poszczególnych słów.

23:39 Konserwa:Jabollissimus - Ideologia a życie

Kolega Piotr Ikonowicz (mówię: „kolega”, bo w stanie wojennym obydwaj byliśmy internowani w Białołęce, zatem – kolega), obecnie doradzający posłu Palikotu, zastanawia się, czy Polacy, którzy już nie wyrabiają na pokrycie kosztów utrzymania, zbuntują się, czy nie. No dobrze – ale gdyby nawet się zbuntowali, to czego właściwie powinni chcieć? - Czyli o tym, jak kolega Ikonowcz doradzający "Palikotu", chce nas wszystkich zrobić w konia.

01:05 Felieton:Stanisław Michalkiewicz - Zanim się zbuntujemy

Rok 2012 jest rokiem ks. Piotra Skargi - mija czterechsetna rocznica jego śmierci. Jaka była wtedy Polska?

01:12 Felieton:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

Ciąg dalszy na temat wprowadzania nowego 'wspaniałego' ładu, sposób reorganizacji władzy lokalnej na terenie powiatu oraz pełna lista osób sprawujących główne funkcje w początkach funkcjonowania Gminnych Rad Narodowych w powiecie opoczyńskim. Odc. 21.

01:22 Audiobook:czyta Marcusso - Wyzwolenie, ale czy wolność?

Wykład siostry Michaeli Pawlik, ujawniającej historyczno-ideologiczne tło popularyzowanych współcześnie neopogańskich praktyk religijnych. Materiał dzięki Instytutowi Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi. http://www.youtube.com/watch?v=u8S3ipoyKdo

01:47 Inwazja neopogaństwa - wykład s. Michaeli Pawlik cz. 1

Początki socrealizmu w literaturze polskiej – założenia ideologiczne, tło historyczne, recepcja w kręgach pisarskich.

02:42 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Zjazd szczeciński - odc.1

Brak głosów