Szczegóły audycji 244 Niepoprawnego Radia.pl

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 244 - SZCZEGÓŁY

Na pomoc słabnącej pozycji partii i samego Donalda Tuska wyruszył Wojciech Młynarski. Na ad vocem długo nie musiał czekać. Rafał Ziemkiewicz odpowiada celnym dowcipem i nie pozostawia złudzeń, za co odpowiada Donald Tusk jako szef PO i premier rządu.

19:00 Wiersz:Rafał Ziemkiewicz - To nie wina Tuska

Dowód - W trzech punktach, czemu Jarosław Kaczyński nie powinien zgodzić się na telewizyjną debatę z Tuskiem. Warto zapamiętać by samemu w dyskusjach z lemingami tych argumentów użyć.

19:08 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Nie rozmawiać

Lider Ruchu Autonomii Śląska Gorzelik zapowiedział, że do 2020 roku Śląsk uzyska autonomię. Powiedział on też coś bardziej złowrogiego /.../, że następnie autonomię otrzymają inne regiony kraju.

Czy Gorzelik sam to wymyślił?

19:22 BLOG:Leopold (czyta:JaWa) - Czy przywrócenie Województwa Częstochowskiego będzie wstępem do rozbicia dzielnicowego Polski?

Czy „Rzeczpospolita” skończy jak „Dziennik” a „Uważam Rze” jak „Przekrój”? Czy „Presspublica” zostanie wydrenowana z ponad 20 mln złotych? Biznesowo – polityczny smrodek wokół przejęcia Presspubliki przez Hajdarowicza.

19:34 Blog:Gadający Grzyb - Krajobraz po przejęciu - post scriptum

Dyskusja o embrionie jako osobie ludzkiej w czasach nowożytnych. Jan z Neapolu zwolennikiem "aborcji terapeutycznej". Zdecydowany sprzeciw św. Antoniego z Florencji. Potępienie poglądów Tomasza Sancheza i Jana Marka, lekarza króla Czech dekretem Świętego Oficjum. Wkład Tomasza Fyens, lekarza z Louvein w dyskusję o statusie embrionu ludzkiego.„Pęchrzyki Graafa” i osiągnięcia medycyny.(Antonie van Leeuwenhoek,Francesco Emmanuele Cangiamila i inni)

19:49 Artykuł:ks. prof. Artur Katolo (czyta Katarzyna) - Embrion i wieki odc. 5

Cz w Polsce jest wolny rynek.Czym grozi nieustanne powiększanie deficytu i ciągłe zadłużanie państwa. Na czym polega kontrola deficytu przez UE.

20:08 Akt. RM: mec. Elżbieta Barys - Deficyt budżetowy na 2011 rok to 80-90 mld zł

Dziś Konserwa trochę niczym zwiastun Historii. Rozpoczynamy paktem Ribbentropa z Mołotowem. A potem historia nas unosi nurtem, mamy nadzieję, bardzo ciekawym. Oceń to sam. ;)

20:29 Konserwa: Jabollissimus&Kreator - Konserwa II wojenna

Coryllus przybliża nam pewne interesujące szczegóły z życia „guru” marketingu politycznego – Eryka Mistewicza

22:01 Blog: Coryllus (czyta Gadający Grzyb) - Wolę być... ubekiem

"W najszybszym konklawe w historii, biskup Eugenio Pacelli wybrany zostaje nowym Papieżem i przybiera na znak ciągłości i respektu do swych poprzedników imię Piusa XII. Konsekrowany w dniu objawień fatimskich, od pierwszych dni swego pontyfikatu Pius XII związany jest z Fatimą i tak zresztą sam siebie określa, jako “Papież Fatimski”"... - historia listu św. Łucji o Trzeciej Tajemnicy fatimskiej

22:09 Artykuł:Lech Maziakowski (czyta:JaWa) - FATIMA cz.3 Początek pontyfikatu Piusa XII

Wzrost poparcia dla mocno lewicowych partii. Partito Comunista Italiano, Partito Socjalista Italiano, Partito Socjalista Italiano di Unita Proletaria. Do kadencji Jana XXIII mówiło się, że de facto rządzi Papież, po jego śmierci mówi się że de facto rządzą komuniści.

22:31 Czytanka:czyta MarkD - Włochy po śmierci "Papieża pokoju" - "W cieniu krzyża" - Józefa Mackiewicza

Niepowodzenie Zachodu w wykryciu strategicznej dezinformacji i jej obecny schemat.

22:42 Czytanka:Anatolij Golicyn (czyta Katarzyna) - Nowe kłamstwa w miejsce starych odc. 21

O wymiarze kulturowym i politycznym działalności metropolity Szeptyckiego do wybuchu I wojny światowej.

23:03 Felieton:Sylwester Domański - W sprawie szczekania odc. 20

Na co liczyli Żydzi w przypadku zwycięstwa Rzeszy. Jak zdobywali poparcie dla swej idei w Europie. W czym przeszkadzali Polacy.

23:34 Czytanka:A.L.Szcześniak (czyta:JaWa) - Judeopolonia cz.10 Taktyka na rzecz Judeopolonii na arenie międzynarodowej

Polskie formacje paramilitarne związane ze środowiskami Narodowej Demokracji przed I Wojną Światową na trudnej drodze, której finałem były Legiony Piłsudskiego.

23:49 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Do Legionów z prawicy cz.1

"Naprzód! Przez trupa Polski do serca Europy" - hasło bolszewickiej nawały w 1920r. Plany Lenina wobec Europy. Wyjątkowość święta polskiego - 15 sierpnia.

24:08 Felieton:prof. Józef Szaniawski - Felieton akademicki

O sprawie wydania danych białoruskiego opozycjonisty oraz dłuższa wypowiedź o odpowiedzialnych za katastrofę smoleńską. W Radiu Maryja w rozmowach niedokończonych znaleźć można cykl audycji pod wspólnym tytułem : Smoleńsk 2010 - szukamy prawdy.

24:19 Rozmowy niedokończone:Antoni Macierewicz / Radio Maryja - Smoleńsk 2010 Szukamy prawdy

Reaktywacja oddziałów KWP rejonu Wieluń, SOS "Błyskawicy" i SOS "Murata". Szczegółowe informacje o działaniach oddziałów KWP w 1946.

02:46 Czytanka:czyta MarkD - Z dziejów KWP - Ksawerego Jasiaka

Ocena wpisu: 
Brak głosów