Audycja 364 - posłuchaj on-line, lub pobierz!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Kultura

AUDYCJA 361 - SZCZEGÓŁY. Ostatnie audycje do pobrania ze strony http://audycje.4shared.com Audycję włączyć można klikając w jedną z poniższych ikonek.

19:02 Tadeusz Sikora: Do moich przyjaciół - z nowej płyty objętej patronatem Niepoprawnego Radia PL. Zapraszamy do kupowania e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)

Sprawa zdjęć satelitarnych, przekazanych przez Amerykanów polskim władzom, wciąż jest tajemnicą rządów Tuska. Nie chodzi jedynie o rządowe kłamstwa w tej sprawie. Także o same materiały, w szczególności ich jakość.

19:07 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Co wiedzą służby?

Problem włościan w konstytucji Królestwa. Książę Konstanty głównodowodzącym wojsk Królestwa Polskiego, gen. Zajączek zaszczycony urzędem namiestnika i tytułem książęcym"gotów łamać konstytucję i udaremniać społeczne reformy". Nowosilcow mianowany komisarzem przy rządzie polskim. "Przyjaciel" cara Aleksandra- Adam Czartoryski zostaje, wbrew nadziejom na stanowisko namiestnika, tylko radcą stanu z głosem doradczym na posiedzeniach rządu. Konstanty zaczyna szaleć w wojsku... . Odc. 164

19:33 Historia:czyta Katarzyna - T. III dok. § 11 Konstytucja Królestwa i § 12 Walka o konstytucję "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

Symptomem nadchodzącego przesilenia były nawarstwiające się problemy reżimowych mediodajni z „Agorą” i ITI na czele.

19:49 Blog:Gadający Grzyb - Symptomy wajchy

Plan min. Rostowskiego oddania wręcz z dopłatą naszej energetyki i prawdopodobnie reszty majątku narodowego.

20:01 Blog:Uparty (czyta:JaWa) - Uwaga! Nowy przekręt!

Wykład Rafała Ziemkiewicza „Czego dziś możemy się nauczyć od Dmowskiego" - Gliwice 05.10.2012. Aktualna po dziś dzień polityczna diagnoza Narodowej Demokracji w perspektywie konieczności tworzenia na nowo narodu polskiego i formułowania narodowych interesów.

20:09 Wykład:Rafał Ziemkiewicz - Czego dziś możemy się nauczyć od Dmowskiego - cz.1

---------------------------

20:51 Wykład:Rafał Ziemkiewicz - Czego dziś możemy się nauczyć od Dmowskiego - cz.2

„ (…) zastanawia mnie, że na tych zdjęciach nie ma nic sensacyjnego, nic nie wnoszą, są jedynie straszne, maja nas zranić, upokorzyć. I tak się dzieje. Nikt ich nagle nie znalazł, ani nikt nagle nie postanowił ujawnić jakąś straszną prawdę. Nie, tyle, że ktoś właśnie dzisiaj, nie wczoraj i nie jutro, postanowił je wrzucić nam na stoły i ekrany. Ja się zastanawiam, kto i dlaczego”.

21:54 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Zdjęcia spod dywanu

Maciek rozmawia z babcią, która mówi "rzeczy szalone". W katastrofie zginęła przyjaciółka babci...

22:01 Czytanka:Martyna Ochnik (czyta : JaWa) - "Oszołomy" - część 2 (nagranie dla Niepoprawnego Radia PL)

Najbardziej konkretnym skutkiem poddania emigracji opiece Kościoła w Polsce był napływ na Zachód duszpasterzy wyznaczonych (mogli wyjechać jedynie za zgodą) przez władze komunistyczne. Potwierdzeniem tej tezy były gwałtowne reakcje władz na wszelką emigracyjną krytykę.

22:20 Czytanka:czyta MarkD - "Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy" - Józef Mackiewicz

Student nauk politycznych o katastrofie smoleńskiej.

22:30 Rozmowy przy namiocie Solidarnych 2010:Student nauk politycznych (Nagranie - Janusz Gajewski) - "Powoli, powoli i ten rząd się sp...i"

"Mam wrażenie, że Polska się obudziła".

22:51 Rozmowy przy namiocie Solidarnych 2010:Beata (Nagranie Janusz Gajewski) - Refleksje słuchaczki Niepoprawnego Radia PL z marszu w obronie wolnych mediów

Piotr Zapałowicz - zwycięzca konkursu magistra PAFERE opowiada nam o Chile i Wenezueli. Porównujemy polityki gospodarcze obu państw. Zapraszamy też na najbliższą konferencję fundacji, która odbędzie się już 19-21 października.

23:00 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Chile i Wenezuela - czyli jak socjalizm nie działa

Geneza i funkcjonowanie Judenratu pod niemiecką okupacją. Problemy i spory między Judenratem, a żydowskimi organizacjami społecznymi w realiach warszawskiego getta.

24:24 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Warszawski Judenrat - cz. 1

Co łączy premiera Buzka z premierem Tuskiem i dlaczego słupki sondażowe znowu podskoczyły.

24:40 Felieton RM:Stanisław Michalkiewicz - Od Buzka do Tuska – charyzmatycznego

Co jest istotą prawa?

24:48 Felieton RM:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

Gdybyśmy płacili za gaz po cenach wolnorynkowych europejskich, gaz od Gazpromu kosztowałby nas o 1, 9 mld dolara taniej. Za gaz katarski będziemy płacili jeszcze drożej. Dlaczego tak się dzieje? Wyjaśnia redaktor naczelny kwartalnika "Rurociągi".

24:57 AktRM:red. Witold Michałowski - Polska płaci za gaz najwięcej w Europie

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek o pracy agenta, CBA, obowiązkach poselskich, a także o pasjach sportowych.

01:17 Wywiad:Tomasz Kaczmarek, Dagmara Siemińska - "W oku cyklonu"

Pełny zapis posiedzenia Parlamentarnego Zespołu d/s Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej.

01:37 Posiedzenie:Zespół Parlamentarny d/s Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej - Kto skazał rodziny ofiar na tą katorgę?

Ocena wpisu: 
Brak głosów