Niepoprawne Radio PL - a-340. Posłuchaj, lub ściagnij sobie plik z pełną audycją!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 340 - SZCZEGÓŁY. Od dziś audycja także do pobrania i dowolnego niekomercyjnego użytku. Plik mp3 dostępny na stronie http://audycje.4shared.com

Autor dostrzega pewną różnicę pomiędzy barbarzyńcami (dla Polski byli nimi Germanie i Azjaci) a złodziejami z PO. W dzisiejszej sytuacji Polski, kto miałby być barbarzyńcą? Z uwagi na mocny język, post przeznaczony wyłącznie dla słuchaczy dorosłych.

19:04 Blog:Artur M. Nicpoń (czyta MarkD) - Tęsknota za barbarzyńcą

Starość w ideologii socjalistycznej wczoraj i dziś.

19:19 Blog:wiktorinoc (czyta: JaWa) - Wajda i nienawiść

Państwo posłowie, raczcie przypomnieć sobie, skąd wyrastają wam nogi, bo wkrótce możecie przeżyć bardzo bolesne rozczarowanie. O poselskiej arogancji wobec obywatelskiego sprzeciwu przeciw nowelizacji ustawy "szczepionkowej".

19:33 Blog:Gadający Grzyb - Skąd "panu posłu" wyrastają nogi?

Wkroczenie wojsk rosyjskich na terytorium Polski z żądaniem przywrócenia zagwarantowanej dawnej formy rządu. Konfederacja w w Targowicy. Przystąpienie do targowicy króla Stanisława Augusta. Natarczywe żądania Prus. Sejm w Grodnie zatwierdza drugi rozbiór Polski.

19:48 Historia:czyta Katarzyna - c.d.podrozdz.DRUGI ROZBIÓR RZECZYPOPSPOLITEJ 1792-3 "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

22 lipca 2012, teatr tarnowski - spotkanie dotyczyło propozycji programowych dla Polski, które w głównej mierze dotyczą polityki prorodzinnej, zatrudnienia oraz podatków. Właśnie te tematy były omawiane przez szefa PiS na spotkaniu.

20:05 Spotkanie:Jarosław Kaczyński - Jarosław Kaczyński w Tarnowie

Czy po "taśmach Serafina" wypłyną kolejne? Czy Tusk zdecyduje się na ucieczkę do przodu w postaci wcześniejszych wyborów? No i czego szukał w Polsce słynny "czarodziej" Putina od wyborów – Czurow?

21:30 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Plugawe taśmy

"Pan Piotr Lisiewicz z Gazety Polskiej coraz częściej daje się prowokować do retoryki wojennej w sporze politycznym, a przecież zbrojne konflikty wewnętrzne są straszliwie wyniszczające. Przypomnijmy niektóre wojny domowe z ostatnich niewiele ponad 200 lat".

21:38 Blog:Jan Kalemba(czyta:JaWa) - Wojna domowa to dla nas zagłada

Zamiast PAXu, który nie zdał w Polsce egzaminu gdyż był zbyt klarowną komunistyczną agenturą. Powstaje więc ZNAK związany z Tygodnikiem Powszechnym. Pierwszy fragment opisujący dyskretniejszą kolaborację spod tego "Znaku".

21:46 Czytanka:czyta MarkD - Znak - Pola doświadczalnego - "Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy" - Józef Mackiewicz

"A nad tym wszystkim krótkie napisy, jak okrzyki: "Dein Volk isl alles - du nichts", "Biul, Rasse und Boden", "Treue, BZut und Boden", "Ein Volk, ein Wille, eine Jugend", "Nichls fur uns, alles fur unserVolk". - Podróżujący po Niemczech oglądają wystawę "Bluf und Rasse". Autor dzieli się wrażeniami i i informacjami o potężnej broni propagandowej, jaką były organizowane w każym mieście wystawy rasistowskie.

22:00 Czytanka:Józef Kisielewski (czyta Szpilka) - "Ziemia gromadzi prochy" cz.7

Co łączy Antoniego Macierewicza i Janusza Palikota? Podpis pod petycją o referendum przeciw ACTA. Odrzucenie tej umowy przez PE nie kończy sprawy - wprowadzenie jej w życie wciąż nam zagraża. Rozmawiamy z Aleksandrem Zioło i Tomaszem Pietruszką o ruchu społecznym, który wyrósł dzięki styczniowym protestom, i który stworzył koalicję od prawa do lewa.

22:09 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - ACTA wciąż zagraża

"Londyn po raz drugi. To był piękny czas w moim życiu. Druga wizyta w Londynie, podobała mi się bardzo, minęła niestety bardzo szybko, Jak dla mnie za szybko...". Co warto w Londynie zobaczyć? Spacer z przyjacielem Marcinem Wiśniewskim.

23:29 Reportaż:Tomasz Sarwa - Londyn 2012

"22 lipca – dzień ogłoszenia Manifestu Polskiego PKWN był symboliczną datą wprowadzenia systemu komunistycznego nad Wisłą. Z tej okazji od 1945 do 1989 roku, przez 45 lat dzień ten był świętem państwowym." - Godziemba o najważniejszym święcie "czerwonego roku liturgicznego".

23:47 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Święto zdrajców - cz.1

Historia Polski widziana z Ameryki.

24:00 Spotkanie:prof. Marek Jan Chodakiewicz - O Polsce i nie tylko - cz.1

WSTRZĄSAJĄCE. Anita Gargas w rozmowie z producentem filmowym Robertem Kaczmarkiem odsłaniają kulisy śmierci księdza Zycha.

24:50 Rozmowa Niezależna:Anita Gargas, Robert Kaczmarek - Ks. Józef Zych - MORD ZAŁOŻYCIELSKI III RP - obiecali, że zabiją i zrobili to

Minister Antoni Macierewicz o dwuletnich rządach PiS, o swoich pasjach i nie tylko...

01:17 Rozmowa:Antoni Macierewicz, Dagmara Siemińska - Antoni Macierewicz "W oku cyklonu". Zaprasza Dagmara Siemińska.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczął się w cykl spotkań z historią „PEJZAŻE POLSKIEJ PAMIĘCI” organizowany przez parafię pod wezwaniem ŚW. STANISŁAWA KOSTKI w Warszawie oraz KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CIVITAS CHRISTIANA. Przypominamy wykład profesora dotyczący kształtowania się państwowości polskiej.

01:40 Wykład „Pejzaże polskiej pamięci”:prof. Andrzej Nowak - Gniazdo w chrześcijańskiej Europie: początki państwa polskiego - 08.11.2011

Brak głosów